Jump to content

Lagravis

Nowy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

About Lagravis

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Silesia
 • Auto
  Forester XT MY18 Dark Gray Metallic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wróciłem. Przepraszam za długą nieobecność, ale praktycznie od kwietnia byłem bardzo zajęty. Końcówka roku też zapowiada się intensywnie, ale przynajmniej na miejscu, bez tułaczki po świecie. W razie czego mogę pomóc z projektem kalendarza.
 2. Cieszę się, że kalendarz się wszystkim podoba. Udało się nanieść kilka poprawek na próbne wydruki i efekt moim zdaniem jest bardzo dobry. Mam nadzieję, że wszystkie zamówione kalendarze dotarły i nie nastąpiły żadne większe pomyłki. Miałem bardzo ciężką sytuację rodzinną przez ostatnie kilka tygodni, niestety zakończoną odejściem bliskiej osoby. Z tego powodu, w ogóle nie śledziłem sytuacji tutaj na forum.
 3. Ja też już odebrałem swój egzemplarz. Wyszło całkiem nieźle, muszę przyznać, że jestem nawet zadowolony. Największy problem z tym grubym papierem - musiałem kołek 10mm wkręcić w ścianę żeby ten ciężar utrzymać
 4. ___________________________________________ Poniedziałek 24 grudnia - lista zamknięta. Pieniądze i lista wysyłkowa wysłane do wykonawcy kalendarzy.
 5. Wysyłać będzie @Adventure184, wykonawca kalendarzy. Jak będę miał gotową listę i zaksięgowaną całość to powoli będzie można ogarniać wysyłkę. ________________________________________________________________________________________________________________ Na dzień dzisiejszy mam zaksięgowane wpłaty od 20 forumowiczów, na liście razem ze mną jest 26 + jedna niedopisana osoba. Jednego forumowicza nie udało mi się zidentyfikować po przelewie, Przemek z Krakowa - ujawnij się proszę Osoby, które nie przelały jeszcze środków proszę aby zrobiły to możliwie szybko. _____________________________________________________________________________ Mały update na piątek 21 grudnia. Wpłynęły przelewy od 24 osób, brakuje jeszcze dwóch. Szkoda, ponieważ liczyłem, że uda się dzisiaj zamknąć sprawę. Mam nadzieję, że do poniedziałku wszystko spłynie, jeżeli nie to w najbliższy wolny dzień wysyłam do realizacji.
 6. Na dzień dzisiejszy mam już 12 zaksięgowanych wpłat.
 7. Wysłałem PW - załapałeś się na kupon na paczkomat.
 8. Uwaga. Dostałem informację, że zwolnił się jeden kupon na paczkomat. Kto pierwszy ten lepszy.
 9. Koledzy. Na tę chwilę lista wygląda następująco (mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem). Rozsyłam wiadomości ze szczegółami zamówienia. Gdyby się okazało, że ktoś z poniższej listy nie otrzymał ode mnie wiadomości to proszę o pilny kontakt. 1. Lagravis - 1 szt. (paczkomat kupon) 2. Waldek Woźny - 1 szt. (paczkomat kupon) 3. Beavis - 3 sz t . (paczkomat kupon chyba) 4. Dziedzic - 3 szt . 5. ZdanoG6 - 3 s zt . (paczkomat kupon) 6. hvdy- 2 szt. (paczkomat kupon) 7. xander_88 - 1 szt. (paczkomat kupon) 8. Szurik - 1 szt. (paczkomat kupon) 9. thewisnia - 2 szt. 10. lukaswoj - 2 szt. (paczkomat kupon) 11. Luke Skywalker - 2 szt. (paczkomat kupon) 12 Daniel Janus- 2szt. (paczkomat kupon) 13. vince_snd - 1 szt. 14. subarutux - 1 szt. 15. DETT - 1 szt. (paczkomat kupon) 16. Subary - 1 szt. (paczkomat kupon) 17. rutek111 - 2 szt (paczkomat kupon) 18. Kambol - 3 sz t. (paczkomat kupon) 19. Dorsz914 - 2 szt. (paczkomat kupon) 20. Oczkoo15 - 1 szt. 21. Faza20 - 3 szt. (paczkomat kupon) 22.Rafaelo - 1szt. (paczkomat kupon) 23. przemekka - 2 szt. 24. benola - 1 szt. (paczkomat kupon) 25. Kaziorek - ? szt. (paczkomat kupon) 26. hemi112 - 2 szt.
 10. Wygląda na to, że właśnie zamknęliśmy listę darmowych paczkomatów od @Beavis. Dla pozostałych osób koszty wysyłki Inpost: kurier 13,50 zł, paczkomat 13,76 zł. Dzisiaj, najpóźniej jutro rano proszę spodziewać się wiadomości ode mnie z danymi do przelewu i pozostałymi informacjami.
 11. Koledzy, wydaje się, że lista powoli się zapełnia. Jeżeli dobrze policzyłem zamówione są 43 kalendarze. Plan działania jest następujący. Jak tylko ustalę koszty wysyłki z @Adventure184 to prześlę do wszystkich osób z listy dane i kwotę do przelewu. Od was poproszę adresy lub dane paczkomatu do wysyłki. Całą kwotę i listę z adresami prześlę wykonawcy. Dostałem potwierdzenie, że osoby które wybrały paczkomat będą mogły otrzymać wysyłkę za darmo dzięki uprzejmości @Beavis. Także powoli ruszamy. Dobra wiadomość dla spóźnialskich jest taka, że powinno nie być problemu z dodrukiem kilku sztuk.
 12. Zgodnie z obietnicą wrzucam projekt kalendarza. Obecnie mamy 5 foresterów, udało się trochę przełamać tę dominację. Są dwa zdjęcia od jednego użytkownika, gdyby rzutem na taśmę pojawiło się jakieś fajne zdjęcie to może się to zmienić. Pozostaje jeszcze kwestia podpisów pod zdjęciami. Przydałoby się to ujednolicić, jeżeli jest ktoś, kto mógłby mi pomóc to zapraszam. Wszystkich użytkowników, których zdjęcia znalazły się w kalendarzu proszę o sprawdzenie poprawności podpisów: @subarutux (styczeń), @faza20 (luty), @Dorsz914 (marzec), @thewisnia (kwiecień), @ZdanoG6 (maj), @Subary (czerwiec), @hvdy (lipiec), @Kambol (sierpień, październik), @Beavis (listopad), @Luke Skywalker (grudzień). Kalendarz będzie wydrukowany w formacie 320x450mm. Na papierze błyszczącym lub matowym (do ustalenia z drukarnią). Drukiem zajmie się forumowicz @Adventure184. Zgodził się również wysłać kalendarze do wszystkich zamawiających. Koszt kalendarza to 27 złotych + wysyłka. Osoby chętne proszę o dopisywanie się do listy: 1. Lagravis - 1 sztuka Załączam pliki:
 13. Dostałem. Jest wykorzystane. ----------------------------------------------------------------------------------------- Jeżeli wszystko dobrze pójdzie dzisiaj zaprezentuję poprawiony projekt i ogłoszę zapisy.
 14. Rozmiar ramki na zdjęcie w projekcie kalendarza to 3287x2356 pixela przy rozdzielczości 300 dpi. W załączeniu plik obrazujący ten rozmiar. Zdjęcie może być trochę mniejsze, ale przy konieczności dużego powiększenia (>150%) na wydruku może być widać piksele, a tego chcemy uniknąć. Tak, to zdjęcie jest fajne. Proponuję wrzucić na marzec. Niestety to są typowe zdjęcia, które dobrze wyglądają na monitorze, ale do druku się nie nadają. No chyba, że wielkości wizytówki.
 15. Przed zleceniem druku wrzucę jeszcze raz cały projekt celem ostatecznej weryfikacji. Podmieniłem już podpisy. Ok. Wprowadzę. Wykorzystałem to zdjęcie. Blachę zasłoniłem z własnej inicjatywy, mogę odsłonić jednym kliknięciem. Podeślij do mnie proszę. Chociaż Forków jak już inni zauważyli jest trochę za dużo. Tak. Opisy aut powinny być ujednolicone. Niestety ja nie mam w tej materii odpowiedniej wiedzy. Dlatego prosiłbym kogoś o pomoc. Ja nie jestem tak do końca zadowolony, ale jako grafik amator (w dodatku z chronicznym brakiem wolnego czasu) nie potrafiłem zrobić nic lepszego. Oczywiście projekt będzie weryfikowany przez drukarnię na dniach. Ta sytuacja wynika niestety tylko i wyłącznie z zaangażowania forumowiczów w kalendarz. Zdecydowana większość to właściciele Foresterów. Część nadesłanych zdjęć innych modeli nie nadawała się do druku. Też wolałbym większą różnorodność. Najbardziej boli mnie, że nie udało się zebrać 12 dobrych zdjęć od różnych użytkowników. Gdyby jakieś nowe fajne zdjęcia się pojawiły to chętnie wykorzystam. Być może to odzwierciedla populację Subaru w PL? Tak zrobię. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W ciągu najbliższych dni prześlę projekt do kilku drukarni celem wyceny. Jak tylko poznam koszt druku to przedstawię na forum i otworzę listę zapisową. Obecnie cena oscyluje pomiędzy 20-30zł za sztukę + wysyłka. Jeżeli jest presja to zapisy możemy zacząć już.
×
×
 • Create New...