Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

zerówki jeżdżą na opis, i to mają być Mistrzostwa Świata ?

 

"00" i "0" kaski na głowie, notatki itp. kompletnie inny świat w stosunku do Elmotu.

 

Szanowny w mordę ratorze, czy pamiętasz kibel w domku nr ...niezapomniany na piewszym zlocie Plejad? To był inny świat.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

POWEREDbyVTECH Racja jest racją !!! Szacunek dla Hołka za walkę , dla Svedlunda za wygrany rajd .

Panie Andrzeju pisze pan ,że komu tak zależy aby Hołek wygrał rajd!!!! MI ZALEŻY!!! bo jestem z Olsztyna , kibicom z różnych stron kraju zależy bo lubią jego jazdę . Poza tyn jest Polakiem który co rocznie ( z przerwami) walczy o zwycięstwo w tym rajdzie !!!

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu może aż tak zależec żeby Hołek nie wygrał
Panie Andrzeju pisze pan ,że komu tak zależy aby Hołek wygrał rajd!!!! MI ZALEŻY!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zależy by wygrał, zalezy by nie wygrał... wsio rawno, grunt, żeby sprawiedliwość była po NASZEJ stronie!!! :twisted: I żeby można było na kogoś nakrzyczeć, najlepiej - patriotycznie :mrgreen:

 

Przecie wiadomo, że jakby Hołek wygrał, to w Olsztynie wzrosłyby średnie płace, olsztynianki wypiękniały, a i bimber w okolicy się jakiś szlachetniejszy w smaku zrobił... :cool:

 

Żeby nie było - lubię Hołowczyca i sam mu kibicowałem kiedyś, podobnie jak nieco wcześniej Andrzejowi Koperowi :cool:

 

Mamy coś deficyt kierowców zdolnych namieszać w konfrontacji z Europą - może zamiast się wzajemnie naparzać, warto byłoby się zastanowić, dlaczegóż to się tak dzieje?

Nie od dziś i nie od wczoraj, więc nie da się zwalić na Kaczorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWEREDbyVTECH Racja jest racją !!! Szacunek dla Hołka za walkę , dla Svedlunda za wygrany rajd .

Panie Andrzeju pisze pan ,że komu tak zależy aby Hołek wygrał rajd!!!! MI ZALEŻY!!! bo jestem z Olsztyna , kibicom z różnych stron kraju zależy bo lubią jego jazdę . Poza tyn jest Polakiem który co rocznie ( z przerwami) walczy o zwycięstwo w tym rajdzie !!!

Pozdrawiam

Mario

 

Ja napisałem komu może aż tak zależeć żeby Hołek rajdu NIE WYGRAŁ :mrgreen:

A było to w kontekście zielonego stolika i jakiejś belki co mu podobno podłożyli i wypowiedzi Obrockiego o jakiś zerach na koncie :mrgreen: Oczywiście że Hołek jechał super ale dla mnie to normalka :mrgreen: więc skupiłem się na innych kierowcach których czasy na tym specyficznym "piaskowym" rajdzie mnie zaintrygowały a odebrane to zostało jakbym Hołka nie lubił :mrgreen: Dzisiaj będę Go widział to mu opowiem jak niektórzy prawie znienawidzili już tego Szweda o LK nie wspominająć :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, prosimy o przekazanie pozdrowień od forum.subaru :-)

 

 

 

A swoja droga to start w jakimś fajnym asfaltowym rajdzie mógłby zamknąć gęby róznym niedowiarkom ;-)

 

Ale Hołek już wszystko co było do wygrania wygrał i nic nie musi udawadniać :!: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Hołek już wszystko co było do wygrania wygrał i nic nie musi udawadniać

 

ot co :!:

 

Z tego co ja wiem to stan jest troszke inny:

4 Zasada (64, 67, 69, 71), 3 KH (96, 98, 05) i 2 LK

 

co więcej Sobiesława Zasady to bym do tej piaskownicy nie porównywał, nie ta klasa, nie ta liga, nawet ME o zupełnie innej randze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

wcześniej się nie udzielałem bo nie wiedziałem czy coś z tego wyjdzie.

A miałem wyjątkową (jako kibic) okazję uczestniczenia w Rajdzie Polski :cool: . Pewne znajomości (piąta woda po kisielu)

dały mi możliwość popatrzenia na rajd od zaplecza a konkretnie Team'u Tomka Kuchara.

Oto parę fotek:

a>a>

a>a>a>a>a>a>

 

i jeszcze jedna bryczka, którą złapałem pod Gołębiewskim :mrgreen::lol:

a>

 

coś mi tu nie pasuje bo robię to 2-gi raz ale może wyjdzie :oops: a jak nie to sie moderatornia powyżywa :wink:

 

 

No nie tak chciałem ale trudno :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem, że ktoś tak medialny i tak utytułowany ma takie problemy z budżetem.

 

niestety. Odkad szlugi i alkohol nie moga sie reklamowac i popularnosc troche spadla, to nie ma za bardzo chetnych. Najczesciej teraz sponosruja firmy, ktore albo ogolnie sa zwiazane z tym sportem (Subaru), albo ich wlasciciele jezdza (Cersanit, Intercars) a przynajmniej sa zwiazani emocjonalnie i lubia ten sport (Polsat, Subaru).

 

A kazdy sezon w ktorym brak konkretnego kierowcy tylko zmniejsza szanse na zlapanie sponosra i to takie bledne kolo. :(

 

W przypadku Holka jest troche dziwnie. Chodzi mi o Orlen, ktory chetniej daje kase na Dakar, a na rajdy - sami widzicie ze tylko na Kormorana... a jestem przekonany, ze Krzysiek bardzo chetnie startowalby w calym cyklu MP.

 

Than_Junior, nie sądziłem, że ktoś tak medialny i tak utytułowany ma takie problemy z budżetem.

 

Nie ma. Ale tu nie chodzi o budzet.

 

Jeden zna jakieś tajne pisma. Drugi coś wie, ale nie powie. Obaj mają różne "kontakty" i "dojścia", a na mnie, prostym forumowiczu, psy wieszają, że nie wiem, jak się grzecznie pytam jak jest... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych na Rajdzie Polski foumowiczów: Gracowy Team, nor-b, sainta i widzianych w akcji adama. z bratem oraz Azraela, Łosia i Wróbla na dojazdówce.

 

Zrobiłem kilka zdjęć:

 

Hołek po tankowaniu, przed ostatnią pętlą

 

dsc00431vo1.jpg

 

Załoga Marcin Turski i Majka Szpotańska na OS 8 zahaczyła o płot i pilotka musiała na PKC wysiąść od strony kierowcy

dsc00434ba4.jpg

 

dsc00435sh7.jpg

 

Już zamontowane drzwi od rajdówki Leszka, obok inżynier od Tein z swoimi narzędziami :lol:

 

dsc00438vk4.jpg

 

Ostatnie tankowanie

 

dsc00440gs3.jpg

 

 

 

Dzień wcześniej na OS 5 znajoma załoga Tomasz Gryc i Wojtek Skrebutenas zakończyli rajd po dachowaniu :cry:

Odwiedzielliśmy ich jak czekali na lawetę

 

dsc00414oj8.jpg

 

Co prawda pilot twierdził, że da się to wyczyścić gumką myszką ale wieczorem już się nie dało.

dsc00412mb2.jpg

 

dsc00416tg9.jpg

 

Obowiązkowy GPS

 

dsc00422pu7.jpg

 

i jego włącznik którego mocowanie nie wytrzymało dachowania

dsc00425hd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto parę fotek:

 

Yo! Wklejać fot to Ty bracie nie umiesz :twisted:. Nie dość, że wkleiłeś do bani, że nic się nie wyświetla, to jeszcze linki są do miniaturek.

 

Odsyłam do pewnego przyklejonego wątku:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106383

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...