Skocz do zawartości

piątek u Emila - 25.02.2007 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez przyjade i wezme ze soba znajomego. Moge sie spoznic 5-10min bo musze zone na 9:00 zawiezc na przeciwny koniec krakowa i pozniej do Was dotrzec, wiec jesli mozecie opoznijcie odjazd o 5-10min jakbym nie dojechal.

 

nie bedziemy czekac ani minuty :lol:;)

:mrgreen: bede gnal by zdazyc, akurat zanim zjecie hot-doga, wypijecie kawke i wypalicie fajeczke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spóźniłem nieco na stację bo już widziałem Vampeera i SoWhat!a odjeżdżających, ale usiadłem na ogonie malczana matta i tym sposobem załapałem się do małej ekipy. Później zamieszczę kilka fotek, o ile jakieś wyszły, to moje dopiero pierwsze zmagania z nowym aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aparacik masz fajny :) moje fotki "się obrabiają" właśnie, więc niebawem coś powinienem wrzucić - gdyby nie te cholernie długie przerwy między przejazdami kolejnych załóg to byłoby całkiem fajnie :)

 

wiadomo jak poważne uszkodzenia ma GTek alexa? jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysmy po przepchaniu policji zostali wpuszczeni w uliczke gdzie ruch juz byl zamkniety i mielismy w ten sposob miejscowke na jakims rozebranym wiadukcie, gdzie byl pechowy zakret dla Alexa i jeszcze 3 innych aut, 2 auta polegly na szykanie. Ogolnie super, lancer kosciuszki wymiaaaataaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kebab dość ok 8). Tylko ta kolejka... :roll:

 

I ten właściciel jakiś taki niemiły, kebab nieświeży, ale ogólnie było ok...

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

No i tak wiocha, którą zrobił Niuniek i Babroch... Żeby nawracać na skrzyżowaniu na ręcznym, na przejściu dla pieszych i przed maską stojącego BMW z bardzo wystraszonym kierowcą - to tylko forumowicze potrafią! :mrgreen:

 

 

P.S. daniel - kebab naprawdę wypasiony! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak wiocha, którą zrobił Niuniek i Babroch... Żeby nawracać na skrzyżowaniu na ręcznym, na przejściu dla pieszych i przed maską stojącego BMW z bardzo wystraszonym kierowcą - to tylko forumowicze potrafią! :mrgreen:

 

No to ładnie dali :mrgreen: Ale niuniek coś wspominał ze to czysty przypadek. Czy to jego wina że było tam BMW :oops: :razz:

 

Daniel - Kebab wymiata.

Dzięki całej ekipie za dopisanie i za jazde po odcinku zaraz przed jego rozpoczęciem :twisted:

 

Alex, fajne to autko, troche szkoda ale mam nadzieje że dużych strat nie będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Alexa, ale czasem sie zdarza

Dzieki, ale naprawdę nic wielkiego sie nie stało. Części do GT sa w ludzkich cenach

 

ps. jak ustawienia zawiasu, zadowolony, czy do poprawy

Zdecydowanie do poprawy. W przyszlym tygodniu (o ile będemiał czas) oddam do przeglądu amorki. Spreżyny, które są na tym aucie są dobre np. na Ułęż...ale nie na polskie drogi lub na taki OS jakim jechałem dzisiaj.

Przy okazji,szukam felgi GTkowskiej srebrnej MY98 w paszteciarskiej cenie

P.S.Ktoś robił dzisiaj fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...