Skocz do zawartości

* Subaru WRX STI 2017 *


pencilpaul

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładki zamówiłem jeszcze zanim kupiłem auto :) Wiedziałem, że to będzie niezbędna rzecz. Wygląd będzie jeszcze bardziej agresywny, gdy na wiosnę przyjdą 19 calowe felgi Rays Gram Lights wypchnięte bardziej na zewnątrz. Planuję też agresywny dyfuzor z tyłu na wiosnę / lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, faza20 napisał:

Jaki konkretnie model felg będziesz kupował i w jakim kolorze?

I tutaj się jeszcze zastanawiam bo wybieram między:

1. Rays GramLights 57 Getter - Kolor srebrny albo grafit

http_i_img54ca4932532b12.74332798.jpg.bd2b9ee5f9bb433752b2c8b296446458.jpghttp_i_img54ca493253ba79.74581481.jpg.703ea909afe1d6aefcf4cfcd2c6009c9.jpg

2. Rays GramLights 57 Xtreme - Kolor srebrny

http_i_img54ca4941d5a069.88256194.thumb.jpg.9dbe67bfbde30345422beff93ca0ddd0.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2017 o 20:08, faza20 napisał:

Moim zdaniem zdecydowanie grafit (srebrny jest taki pospolity) a co do wzoru to ciężka sprawa, oba zajebiste ze wskazaniem na Xtreme :-)

 

PS. Do niebieskiego Subaru to felgi złote powinny być!

 

W dniu 29.12.2017 o 22:13, iktorn napisał:

Ja bym wybrał grafit. Srebrne są jakieś takie"zwykle "

Zobaczymy. Sam jestem ciekaw na co się zdecyduje ostatecznie. Ale widzę, że większość jest za grafitowymi więc i ja - przynamniej dzisiaj - patrzę w ich kierunku przychylniejszym wzrokiem :D Co do złotych to raczej nie. We wcześniejszych budach jakoś ten kolor pasował mi zdecydowanie bardziej :) 

Edytowane przez pencilpaul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 11.12.2017 o 14:27, pegi napisał:

Jakoś zawsze unikałem tuningowych elementów w swoich autach, ale te same dokładki założyłem u siebie i przyznam, że samochód sporo zyskał na wyglądzie :)

Panowie mozecie powiedzieć o ile cm te doķładki przednie obniżają zderzak? Oraz czy macie wiedze czy dokładki ori i maxton są tej samej wysokości? Przy okazji podzielcie sie proszę opinią czy w codziennym użytkowaniu dokładki te mocno utrudniają zycie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pegi napisał:

Ze 2 cm, nie więcej. Z wysokością problemu nie ma. Gorzej, że też ze 3-4 cm poszerzają. I na tym już raz poległem, parkując na "lakier" ;) 

I chyba też o pare cm przedłużają przód a to istotne przy stromych podjazdach np. wszelkiego rodzaju parkingi podziemne, piętrowe w galeriach itp.... ja dodatkowo mam stromy podjazd do garazu :( i tak sie tego trochę obawiam. Byłbym wdzìęczny gdyby ktoś dokladnie zmierzył prześwit zderzaka z dokładką w najbardziej wysuniętej do przodu jego części. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gpson napisał:

o pare cm przedłużają przód

Dokładka najwięcej ma 6 cm, ale w poziomie przedłuża o 5,5 (bo przód dokładki opada).

 

26 minut temu, gpson napisał:

prześwit zderzaka z dokładką w najbardziej wysuniętej do przodu jego części

16 cm. 

Edytowane przez pegi
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gpson napisał:

I chyba też o pare cm przedłużają przód a to istotne przy stromych podjazdach np. wszelkiego rodzaju parkingi podziemne, piętrowe w galeriach itp.... ja dodatkowo mam stromy podjazd do garazu :( i tak sie tego trochę obawiam. Byłbym wdzìęczny gdyby ktoś dokladnie zmierzył prześwit zderzaka z dokładką w najbardziej wysuniętej do przodu jego części. Z gory dzieki

Nie mam jak zmierzyć teraz, ale może zdjęcie coś ci powie :) Mam stromy wjazd do garażu podziemnego i raz wjechałem za szybko zahaczając o kratkę ściekową. No i ułamałem :) Na szczęście jest pospawane elegancko, ale trzeba uważać zwłaszcza przy stromych zjazdach.

 

 

IMG_9432.jpg

668659C4-75C1-4B24-91ED-3FD6C7DFD8ED.JPEG

A5D089FD-B5C7-4136-BE0E-F1F8F9B3903C.JPEG

IMG_4135.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrrr... i co tu robić... :)  Wygląda to mega fajnie, ale mam wrażenie że przy miejskiej eksploatacji o chwilę zapomnienia lub nieuwagi nie trudno... Mam b. stromy podjazd do garażu i o ile przy najeżdżaniu pod kątem problemu nie będzie to jak się ktoś zapomni, np. moja kobieta i spróbuje zjechać lub podjechać prostopadle to nie będzie czego zbierać...  Mam wrażenie że te Twoje dokładki chyba schodzą niżej niż oryginalne... Chyba że ujęcia zdjęć tego nie oddają... https://suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-wrx-sti-sport-last-edition-2018-recaro-19-zoll-trier/257085411.html?action=homeRviReco   Porównywałeś to może ??

A tak z innej beczki... Ten czerwony pasek na grillu to Twoja rzeźba ?? Czy wyhaczyłeś gdzieś akcesoryjnego grilla ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gpson napisał:

qrrr... i co tu robić... :)  Wygląda to mega fajnie, ale mam wrażenie że przy miejskiej eksploatacji o chwilę zapomnienia lub nieuwagi nie trudno... Mam b. stromy podjazd do garażu i o ile przy najeżdżaniu pod kątem problemu nie będzie to jak się ktoś zapomni, np. moja kobieta i spróbuje zjechać lub podjechać prostopadle to nie będzie czego zbierać...  Mam wrażenie że te Twoje dokładki chyba schodzą niżej niż oryginalne... Chyba że ujęcia zdjęć tego nie oddają... https://suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-wrx-sti-sport-last-edition-2018-recaro-19-zoll-trier/257085411.html?action=homeRviReco   Porównywałeś to może ??

A tak z innej beczki... Ten czerwony pasek na grillu to Twoja rzeźba ?? Czy wyhaczyłeś gdzieś akcesoryjnego grilla ??

Moje dokładki czyli od Maxtona chyba wiszą delikatnie niżej od tych oryginalnych. A odnosnie grilla to jest to czerwona naklejka dedykowana, kupiona na Subispeed.com

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, faza20 napisał:

Kupiłeś już nowe felgi?

Tak. Po namysłach zdecydowałem się kupić w USA koła Work Emotion t7r - białe, 18x9,5ET38. Niestety jeszcze płyną i spodziewam się ich jakoś na początku maja. A wygląda to tak na Subarynie:

 

subaru-wrx-sti-emotion-t7r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, faza20 napisał:

9,5et38???? emoji41.png po Amerykańsku.
To chyba nie wejdą bez przeróbek.
Jakie opony na to założysz?

Ja zawsze pod prąd :D Ale fakt mocno się inspiruje tym co się dzieje za oceanem bo lubię ich luźne podejście do tematu. Nad oponami właśnie się jeszcze zastanawiam, ale pewnie wejdą 265x35 bo takie najcześciej polecają na forach USA. Jedyna przeróbka jaka mi grozi to rolowanie nadkoli delikatnie, ale to już przerabiałem w poprzedniej Subarynie która tez miała agresywniejsze ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...