Skocz do zawartości

Legacy - czy warto kupić


kubanow

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Fido - Hanna to taka miejscowosc na Podlasiu :grin: .

Od Podlasia zaczela sie rok temu albo i dwa moja wielka milosc do Subaru - bom tam we Włodawie zobaczyl wrx-a z bliska [najpierw uslyszal niepowtarzalny dzwiek - a sluch mam wyczulony] i na google znalazlem fanklub subaru rodem z Włodawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę o pomoc bo nie wiem czy szukać innego auta

 

Zawsze możesz wziąć Octavię 4motion... :razz:

 

:mrgreen:

 

ale ja chce kupić auto a nie wynalazki w stylu skody fiata czy czegos takigo

 

Akurat nowa Octavia 4x4 2.0 TDI jest o.k., tylko ma chora cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Legacy bo to dobre auto .Jedyne co bym się zastanowil to OBK 2.5 jest drozszy ale ma prześwit jak Forester a w polskich warunkach to duzy plus.

AK

 

obecne autko mam obniżone i usztywnione i bardzo fajnie mi się nim jeździ (gorzej z odczuciami innych co ze mną jeżdzą - czuć mocno jak się żwawiej przyśpiesza)

dlatego myśle że OBK byłby dla mnie troche zbyt miękki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Nawet Forester prowadzi sie jak osobowe auto podobnie OBK . Nie masz wrażenia że jedziesz podwyższonym samochodem.Przejedz sie kiedys OBK i Foresterem a sam zobaczysz.Tylko nie wersja US bo to co innego.Pozdr.AK

ps.Musze sie przejechac jakas Skoda w dieslu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, potwierdzam - OBK jest idealnym samochodem na polskie drogi, Forester nie jest juz tak wygodny i obszerny, pomijajac fakt, ze wyglada jak kiosk "Ruchu" w ruchu :mrgreen:

 

Moj zachwyt OBKiem nie jest oczywiscie sprzeczny z faktem, ze planuje przesiadke na WRX. Ale OBK zostanie w domu, to fantastyczna maszyna :cool:

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, a jeśli stuka? :-) Mam "tarkę" przy zjeździe do garażu (chyba już "gorzej" być nie może :-)) ... a jednak się nie awanturuję! :grin:

 

No dobrze - ale co? R17 lepsze? Może na wiosnę w takim razie pomyśleć o jakiejś zmiance?

 

Ja też mam taki zestaw. Mało tego, na zimę mam zestaw 195/65 15 i też czasem stuka. Ale stuka w specyficznych warunkach, więc też mi to nie przeszkadza. Zresztą auto mi rekompensuje tą niedogodność innymi zaletami (zwłaszcza teraz w zimie :mrgreen:)

 

Dla mnie 17-tki to przerost formy nad treścią w tym samochodzie na naszych drogach. Może jak kaczki wybudują te kilka metrów autostrad w tym roku, to warto będzie się zastanowić ;-)

 

A odpowiadając autorowi wątku. Jeśli szukasz auta idealnego, to na pewno nie jest nim legacy. Do klimy trzeba się przyzwyczaić, czasem na nierównej nawierzchni stuknie. Deska lubi zaskrzypieć. Ale i tak następnym moim autem będzie subaru. Jak siedzę w rzędówce i słyszę ten pierdzący silnik, to dopiero przesiadka do boksera leczy mnie i poprawia nastrój. A mój kolega jeżdżący CTR'em, mimo, że ma 5 razy szybsze auto, zawsze u mnie wzdycha "Ech, jak ten silnik ładnie bulgocze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Fido - Hanna to taka miejscowosc na Podlasiu :grin: .

Od Podlasia zaczela sie rok temu albo i dwa moja wielka milosc do Subaru - bom tam we Włodawie zobaczyl wrx-a z bliska [najpierw uslyszal niepowtarzalny dzwiek - a sluch mam wyczulony] i na google znalazlem fanklub subaru rodem z Włodawy

 

Włodawa to takie podlasie jak Augustów mazury. :???: Do mapy kolego do mapy, bo jak palniesz cos takiego pry tubylcach to Cie śmiechem zabiją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne autko mam obniżone i usztywnione i bardzo fajnie mi się nim jeździ (gorzej z odczuciami innych co ze mną jeżdzą - czuć mocno jak się żwawiej przyśpiesza)

 

Ja jeździłam Astrą 2.0, też obniżaną. Teraz jeżdżę Legacy 2.0 i Legacy gorzej się co prawda zbiera od Astry, ale nigdy bym go na ŻADNEGO Opla nie zamieniła.

 

Dobrze się tylko zastanów, czy na pewno nie chcesz Imprezy, bo znam takich co kupili Legacy 2.0 a chwilę potem juz się za WRX-em oglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, puściliśmy posta w tym samym momencie.

 

Jezeli bilex będzie chciał sie przesiąść do STI to Włochaty będzie miał ze mną do czynienia.

 

Żeby nie było off topic - Legacy polecam, Imprezy bym jednak nie chciała. Bilexowa strasznie twarda jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bilex będzie chciał sie przesiąść do STI to Włochaty będzie miał ze mną do czynienia.

 

Rozumiem, że mogę liczyć wówczas na flaszkę od Ciebie :mrgreen:.

 

PS. Może tego nie spowodowałem, ale wiem, że danie Bilexowi mojej fury na Słomce musiało być jednym z momentów, gdy pomyślał: "ja też chcę zaturbioną imprezę" :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne autko mam obniżone i usztywnione i bardzo fajnie mi się nim jeździ (gorzej z odczuciami innych co ze mną jeżdzą - czuć mocno jak się żwawiej przyśpiesza)

 

Ja jeździłam Astrą 2.0, też obniżaną. Teraz jeżdżę Legacy 2.0 i Legacy gorzej się co prawda zbiera od Astry, ale nigdy bym go na ŻADNEGO Opla nie zamieniła.

 

Dobrze się tylko zastanów, czy na pewno nie chcesz Imprezy, bo znam takich co kupili Legacy 2.0 a chwilę potem juz się za WRX-em oglądali.

 

autko będzie użytkowane również w firmie dlatego potrzebuje kombi

ja też już nigdy opla nie kupie jeden wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz oczywiscie o N/A. CHociaz wiekszy litraż to mysle ze juz niezle wbija w fotel. I nie swiruj ze nie. Moj turbo wbija,Lysego H6 tez. Nie wierze zeby ponad 160 koni tez nie wbijalo w fotel. Jak sie czlowiek przesiadzie ze 130 na 160 to czuc to napewno.

Chodziło mi o to, że ośka o podobnej mocy co legac sprawia wrażenie bardziej narowistego auta i tym samym szybszego. O turbo nie pisałem bo nie są w europie oferowane.

 

Hmm, to co cię skłoniło do wymiany skoro badanie wykazywało 75 % ?

Amorki były już od jakiegoś czasu wylane więc to oczywiste, że ich kondycja była lekko dyskusyjna. Zresztą w poprzednim aucie dla diagnosty wszystko było OK a amorki były w stanie agonalnym. Dla mnie to badanie jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...