Skocz do zawartości

Od Subaru do Ferrari.....


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że nie zrobią specjalnego toru dla Colina, z obawy o innych zawodników :twisted::twisted::twisted:

 

Powinien mieć taki napis na masce "Zdrogi śledzie bo Colin jedzie"

Zwycięstwo Bankowe o ile nie zahaczy o jakiś wystający element, czytaj bande :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin zamiecie tymi zawodnikami tak jak Liegh Adams zamiótł Polonią Bydgoszcz na Unii Leszno w zeszłą niedziele poprostu profesjonal. Myśle ze Ferrari będzie mu służyło tak jak Shumacherowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo Bankowe o ile nie zahaczy o jakiś wystający element, czytaj bande :roll:

Nie byłbym taki pewien. Jednak jazda torowa jest troszkę inna o rajdowej.

Jestem na 100% ciekaw wyniku. 8)

 

A jak wszyscy zwieją z toru przed Colinem w obawie o własne samochody :?: :?:

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz bez zartów tutaj pojedzie z zawodowcami od Le Mans i to moze sie okazac najtrudniejszym przeciwnikiem. Chciałbym aby wypadł jak najlepiej ale cos w to nie wierze :wink:

 

kto by chcial wierzyc w to, ze wypadnie z trasy

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz bez zartów tutaj pojedzie z zawodowcami od Le Mans i to moze sie okazac najtrudniejszym przeciwnikiem. Chciałbym aby wypadł jak najlepiej ale cos w to nie wierze :wink:

 

No to teraz tak poważnie. Jak myślicie które miejsce zajmie? Bo ja myśle że jak nie stanie się coś na torze, czyli czegoś nieprzewidzianego nie wymyśli ma szanse na pierwszą piątke a może i podium. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz bez zartów tutaj pojedzie z zawodowcami od Le Mans i to moze sie okazac najtrudniejszym przeciwnikiem. Chciałbym aby wypadł jak najlepiej ale cos w to nie wierze :wink:

 

No to teraz tak poważnie. Jak myślicie które miejsce zajmie? Bo ja myśle że jak nie stanie się coś na torze, czyli czegoś nieprzewidzianego nie wymyśli ma szanse na pierwszą piątke a może i podium. :roll: :roll:

 

... ja wlasnie mysle, ze bedzie w najlepszym wypadku w srodku stawki, za to cala oprawe medialna itd. itp. jak kierowca liderujacy 8) ... nie zapominajmy ze oprocz niego jest jeszcze dwoch innych facetow od krecenia kierownica .......

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...