Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zaśmiecać wątku o allegro. Takie coś jeździ w moim mieście.

 

Ja [cenzor czuwa 8) ] :? :?

http://allegro.pl/naprawde-wyjatkowa-ca ... 43937.html

 

i jeszcze to

http://otomoto.pl/seat-ibiza-jedyny-tak ... 90307.html

Cóż za wydechy! Adekwatne do mocy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze to

http://otomoto.pl/seat-ibiza-jedyny-tak ... 90307.html

Cóż za wydechy! Adekwatne do mocy :mrgreen:

 

Z kilkoma rzeczami przesadził - wydechy, paskudny grill

Generalnie chyba sporo w ten projekt włożono kasy i gdyby nie kilka paskudztw były fajnym samochodem dla kogoś kto lubi oryginalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co kto lubi, ale ogłoszenia nie da się przeczytać totalnego wkurzenia. Ogłoszenie jest wizytówką sprzedającego. Od tego ktosia nie kupiłbym skarpetek a co dopiero samochodu.

Autko taki typical gangsta look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co kto lubi, ale ogłoszenia nie da się przeczytać totalnego wkurzenia. Ogłoszenie jest wizytówką sprzedającego. Od tego ktosia nie kupiłbym skarpetek a co dopiero samochodu.

Autko taki typical gangsta look

 

Mi to zalatuje translatorem albo gosciu dopiero co wrocil z YouAndSeja i jest czarniejszy od Eminema buhhehehehehhe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co kto lubi, ale ogłoszenia nie da się przeczytać totalnego wkurzenia. Ogłoszenie jest wizytówką sprzedającego. Od tego ktosia nie kupiłbym skarpetek a co dopiero samochodu.

Autko taki typical gangsta look

 

Mi to zalatuje translatorem albo gosciu dopiero co wrocil z YouAndSeja i jest czarniejszy od Eminema buhhehehehehhe :mrgreen:

 

I tak gruchot ma tylko "3.5l v6 ", więc silnik od kosiarki, wygląd pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 300C na 22" i większych już widziałem,ale taka przeróbka z 4d na 2d oraz z takimi drzwiami,nie powiem nieźle,robi wrażkę ,do tego pneumatyk,zakres zmian jest naprawdę olbrzymi i auto na niejednym zlocie robiło by furorę :D Do kompletu wrzucił bym inny silnik,np...Hemi :) ale z drugiej strony totalny lansowóz a pali znośnie :D

 

 

Ale prawdziwy szok to Was teraz czeka :!: :!: pojechałem na przegląd LPowerG i stało tam Audi A6 C4 z dość rzadkim jak na ten model silnikiem ,czyli V8,4.2l i cos tam koło 300KM,jakiż był mój totalny szok jak zobaczyłem PROFESJONALNĄ rozpórkę :!: :!: kawałem stalowej rurki dziabnietej brzeszczotem,do tego po dwie śrubki 8mm na stronę i...mamy profesjonalną rozpórę w 300KM aucie :shock: :shock: :mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr sie 03, 2011 2:22 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdziwy szok to Was teraz czeka :!: :!: pojechałem na przegląd LPowerG i stało tam Audi A6 C4 z dość rzadkim jak na ten model silnikiem ,czyli V8,4.2l i cos tam koło 300KM,jakiż był mój totalny szok jak zobaczyłem PROFESJONALNĄ rozpórkę :!: :!: kawałem stalowej rurki dziabnietej brzeszczotem,do tego po dwie śrubki 8mm na stronę i...mamy profesjonalną rozpórę w 300KM aucie :shock: :shock: :mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr sie 03, 2011 2:22 pm --

 

hemi112 to nie jest rozpórka tylko solidny uchwyt mocujący do map sensora od gazu :mrgreen: widać to dobrze na drugiej fotce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie zielona folia do szyb :?: chyba,że projekt jeszcze nieukończony :)

 

Na pewno jest nieukończony bo w tych dziurach od progów i tylnego zderzaka musi być jakiś siatex :mrgreen:

 

Nie zapominajmy o kocówce wydechu o jajowatym kształcie wystającej co najmniej 40cm za najbardziej wysuniętą część zderzaka i skierowaną ku górze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Chyba że wydech będzie pod drzwiami kierowcy bo tam też jest widzę przygotowane pod coś miejsce. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...