Skocz do zawartości

Subaru 2.0 Sg szarpie od 1k do 3k


Trusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie zauważyłem dziś problem z forkiem zaczyna nie równo przyspieszać szarpie do 3 tys mul od 3 tys idzie jak zły benzyna gaz takie same objawy mam go od 2 tygodni i mało ogarniam  możne coś doradzicie jeszcze jedno jakieś sprawdzone warsztaty w warszawie lub okolicy.

Dziękuje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie mulenia forestera w tym zakresie obrotówjest , co najmniej, kilka wątków. A i przyczyn może być kilka. Fakt, zawory mogą być jedną z przyczyn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulenie to niestety typowa przypadłość tego silnika. Powodów może być kilka, znalezienie rozwiązania może zająć trochę czasu, na Forum masz sporo lektury na niedzielę... Trochę depresyjnej, ale rozwiązania są, przynajmniej ja w końcu znalazłem :) Główny wątek jest tutaj:

Z warsztatów możemy tu polecić oczywiście tylko ASO, których w Warszawie i okolicach jest kilka. W swoim czasie Pan @Andrzej Koper podejmował się ukręcić hydrze łebek (bez odrostów! ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Trusek napisał:

Witam Panowie zauważyłem dziś problem z forkiem zaczyna nie równo przyspieszać szarpie do 3 tys mul od 3 tys idzie jak zły benzyna gaz takie same objawy mam go od 2 tygodni i mało ogarniam  możne coś doradzicie jeszcze jedno jakieś sprawdzone warsztaty w warszawie lub okolicy.

Dziękuje Pozdrawiam

Jest taka jedna firma, która to ogarnia z oddziałem w w-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomoglo do pewnego stopnia czyszczenie przepustnicy i zastosowanie środka do czyszczenia wtryskiwaczy - dodatek do paliwa tyle ze mam 130 tys bez gazu

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest typową (wątków było kilka) przypadłością silników 158 KM, a kolega w SG (tak jak ja) ma 125KM.

U mnie mimo 125KM też muliło, ale przyczyną był prawdopodobnie czujnik położenia przepustnicy... kupiłem całą przepustnicę i o muł od roku się nie pojawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...