Skocz do zawartości

pękające szyby


marro

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo,

 

zamieścilem podobny temat na forum technicznym ale też kieruję pytanie do dyrekcji.

 

peknięta szyba w wyniku róznicy temperatur (+/- 15 stopni) - NOWY !!! wrx, prawde mówiąc opadła mi szczęka z wrażenia (to się zdarza ????????????)

 

(jaki pisałem ostatni "samochód" w którym mi to wystąpiło to był polonez w latach 80-tych; czyzby jakies problemy z jakością ? lub dążenie do wyrownania jakości w stosunku do innych marek (choć nie słyszałem aby w nowych samochodach roznych marek takie rzeczy się zdarzały ostatnio).

 

zamowiłem szybę przez telefon w autoryzowanym serwisie bo i tak trzeba wymienić ale pojadę do serwisu coby sie przekonac czy naprawa gwarancyjna obejmuje takie zdarzenia (będe ogromnie rozczarowany jak się okaże ze jednak nie) - tzn. nie wyobrazam sobie aby odpowiedź byla na NIE.

 

nielicho wkurzony i wstyd mi jeździć po mieście no bo jak to wygląda subaru impreza z pęknięta szybą (nie od uderzenia nadmieniam)

 

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys widziałem jak latem pękła szyba w aucie podjeżdżającym pod krawężnik. łupnęło jakby ktoś kamieniem przywalił. kierowca wyskoczył z nastawieniem że zaraz znajdzie i zlinczuje sprawcę. niestety wygląda na to, że szyba poprostu powiedziała sama z siebie.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym i jestem przekonany o samopęknięciu tylnej szyby w Legacy.

Pierwsze przejście z mrozu na plus kilkanaście, smochód na słońcu i tylna szyba zamienia się w kaszę niewiadomo jakim cudem trzymającą się całości. Pierwsze dmuchnięcie spowodowało rozsypanie się całej szyby w miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...