Skocz do zawartości

Forester IV generacja - uchwyt do telefonu


No name

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Waszmościom

Może banalne pytanie ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. Szukam uchwytu samochodowego do montażu na szybę z długim ramieniem., gdyż zależy mi na łatwym dostępie do telefonu, bez odrywania placów o oparcia, a rączki trzeba przyznać krótkie mam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmościom
Może banalne pytanie ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. Szukam uchwytu samochodowego do montażu na szybę z długim ramieniem., gdyż zależy mi na łatwym dostępie do telefonu, bez odrywania placów o oparcia, a rączki trzeba przyznać krótkie mam
 


Rozważ takie rozwiązanie. To jest proclip, który montujesz do pulpitu. Jest idealnie dopasowany, wykorzystuje istniejące szczeliny.
http://www.brodit24.pl/product-pol-765-ProClip-do-Subaru-Forester-13-17.html
A do niego przykrecasz dedykowany uchwyt do smartfona jaki posiadasz. Jeśli zmienisz smartfona, zmieniasz uchwyt do niego a proclip zostaje. Używam od kilku lat i moim zdaniem nie ma lepszego i bardziej stabilnego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od lat jeżdżę z uchwytem mocowanym na desce, albo do dedykowanego krążka albo do czegoś pokroju nanostick'a. Uchwyt klasyczny (np Nokia CR 123), mocowany na szybę sprawdza się w takiej konfiguracji świetnie - nic nie drży, jest blisko, kable się nie plątają i nie zasłania szyby.

Niedawno ściągnąłem sobie z PRC uchwyt mocowany do kratki nawiewu i też daje radę pod warunkiem montażu na postoju bo jedną ręką to się nie da ogarnąć.

 

Także pomyśl czy nie zmienić trochę przyzwyczajenia z miejscem montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem proclip brodit na desce. Super rozwiązanie - stabilne i bezinwazyjne. Do tego najpierw miałem przykręcony uchwyt Ram Mount a potem przyklejony uchwyt magnetyczny, by telefon wkładać jedną ręką. Alternatywnie stosowałem uchwyt na kratkę (na drugi telefon) kenu airframe - stabilny a nie rzucający się w oczy. 

 

Dlugie ramie do szyby to możesz znaleźć w Ram Mount - wybierasz jakie chcesz i możesz dodać przegub i kolejne ramię. Poza tym Ram Mount ma fantastyczne przyssawki i wszystko jest pancerne. 

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Siemek napisał:

Polecam uniwersalny uchwyt do kratki wentylacyjnej

https://www.kenu.com/products/airframe

 

Sprawdza się świetnie w Foresterze MY2017 ;)

Również polecam to co kolega, a nawet bardziej polecam magnetyczny uchwyt, mam taki jak na zdjęciu i nawet po ostrych winklach i dziurach telefon nie odpadnie (Samsung s4 + ochronna obudowa Nillkin)

Montujemy go w kratce nawiewu, posiada ruchową głowicę. 

5a46e8564a02b5784e009fa85c46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki, skitrany w rogu po lewej stronie.

 

http://www.euro.com.pl/uchwyty-do-telefonow/celly-flex-12.bhtml

 

Długie ramię można sobie dopasować i wszystko jest pod ręką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...