Skocz do zawartości

Kraków - ktoś chętny na upalanie po śniegu-[REAKTYWACJA]


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyszły tydzień zapowiada się nienajgorzej.

http://www.pogoda.gery.pl/ - tu znajdziecie prognozę na 4 dni w wybranym miejscu w Polsce. Jest o tyle wiarygodna, że dwa razy dziennie aktualizowana.

Używam tej strony zwykle przed nartami. Dotychczas nigdy się nie zawiodłem - sprawdza się nawet na Kasprowym, gdzie warunki są bardzo zmienne.

 

Życzę wszystkim ostrego poślizgu (oczywiście kontrolowanego, przynajmniej w ostatniej fazie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem po mieście i ochota mi już przeszła na ślizganie, same ośki jeżdżą albo raczej starają się jechać. Cykory za kierownicą, 20-30km/h to już normalnie ułańska fantazja. A jak ruszają, jeżu jakby centralnego dyfra nie mieli (może zmielony) :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedziele o 6 rano na czyżynach

spac nie mogles czy prosto z imprezy? ;)

 

Prosto na narty :)

a to my sie widzielismy na bp na zakopiance? zloty forek?

 

Faktycznie tankowałem na BP na Zakopiance ale jak sięgam pamiecią wstecz przypominam sobie, że auto me kolor zielony miało :) . Nosze czapkę SUBARU jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla antyka z Czyżyn, niestety pomimo mrozu są placki asfaltu :(.

 

Opozdrawiam sie po raz drugi ;). A na lotnisku faktycznie było kiepsko, dlatego szybko stamtąd uciekłem i po uzupełnieniu zapasów w baku pojechałem na maxi [tam przy nowohuckiej] polatać troche między oponami i było całkiem pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z pasa na Czyżynach zwłaszcza dla turboantyka bo dobrze dawał o ile to Ty - byliśmy w 2 niebieskie subary MY05 - WRX i STI moją EX i moją nową :)z kumplem Artkiem, ktorego tez pozdrawiam. Jeden turbo antyk z blow offem dobrze dawał :) jeżdziliśmy do 00.30 bo się zrobiło puściutko i na 2-3 auta już całkiem bezpiecznie ;d było suuuuper - wtedy co tak sporo napadało śniegu w poniedziałek albo środę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pozdrowienia z pasa na Czyżynach zwłaszcza dla turboantyka bo dobrze dawał o ile to Ty - byliśmy w 2 niebieskie subary MY05 - WRX i STI moją EX i moją nową :)z kumplem Artkiem, ktorego tez pozdrawiam. Jeden turbo antyk z blow offem dobrze dawał :) jeżdziliśmy do 00.30 bo się zrobiło puściutko i na 2-3 auta już całkiem bezpiecznie ;d było suuuuper - wtedy co tak sporo napadało śniegu w poniedziałek albo środę?

 

Nie zaglądałem dawno tutaj, ale to byłem ja :) Pozdrawiam równiez :)

 

[ Dodano: Sob Gru 15, 2007 10:56 pm ]

Pozdrowienia dla forestera z lotniska w czyżynach który dziś wieczorem odbywał chyba niemiłe spotkanie z panami z niebieskiego poloneza... :mad: . Wjechałem na pas, ale jak ich zobaczyłem to wolałem się oddalić żeby nie drażnić ich dosyć głośnym wydechem (moj nowy nabytek)...

Co chcieli panowie niebiescy ? Skończyło się na upomnieniu ?

 

BTW dzisiaj w Czyżynach i na maxi warunki wręcz wyborne :) (byłem jeszcze wcześniej, po południu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

pora odkopać wątek!

 

kto chętny na (późno)wieczorne upalanko np. na czyżynach? za chwilę temperatura spadnie poniżej zera i powinno wszystko co dzisiaj się podtopiło ściąć w piękny lód :)

 

btw. jak tam się teraz wjeżdża? bo strasznie dawno nie byłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na którą część. Na tą najpopularniejszą, przy Dywizjonu 303, to skręcasz ze Stelli Sawickiego na światłach w osiedle (w lewo jadąc z góry, w prawo od strony M1) i potem zaraz w prawo i do końca. I voila.

dzięki, byłem jeszcze zanim to odczytałem :) lipa na kółkach, zero śliskości i pełno aut. kiszka nie zima!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...