Skocz do zawartości

Mniut Malyna by kriskristoffers


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Problem ze schowkiem również rozwiązany - demontaż i przy użyciu 2 śrub scalono klapkę ze schowkiem właściwym. No nie mogę wyjść z podziwu jaki jestem debeściak. Jak policzyłem to tak ze 3 stówki zaoszczędziłem dzięki poświęconemu czasowi: środkowy schowek 60 zł + silnik tylnej wycieraczki 150 zł + zegarek 100 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzpień mocno zardzewiał i nie obracał się. Reanimacja polegała na wykręceniu całego silnika wycieraczki; dokładnym oczyszczeniu tak żeby się obracał; nasmarowałem i jakoś śmiga ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ciężko będzie to określić, bo jak miałem 15-ki zimowe to dodatkowo przednie amortyzatory wylane były. Teraz amory KYB nówki i inne kapcie. Ogólnie czuć że mocno czterema łapami się asfaltu trzyma, także jest bardzo dobrze, a dziury i torowiska nie stwarzają najmniejszych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malyna ma za sobą pierwszą dłuższą podróż: Gdańsk => Kraków => Borne Sulinowo => Gdańsk czyli 1 570 km

Przy okazji okrągły przebieg się trafił.

large.licznik.jpg.5388d1201540af71aa514f

Moje spostrzeżenia:

 

- komfort jazdy lepszy niż w Imprezie GX, przyspieszenie nie to co w H6, ale lepiej się zbiera niż bug :)

- poziom hałasu do przyjęcia, chociaż powyżej 140 km/h trochę męczy ucho

- na oponach 215/55/17 trzeba uważać na koleiny, bo ze względu na szerokość opon nosi na boki i kierownicę trzeba trzymać mocno w garści

- spalanie średnie z 6-ciu tankowań w przedziale 9,5 - 10,5 L/100km

 

Ogólnie jestem zadowolony, a kolejne testy dopiero podczas wypadu na Plejady :yahoo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko moje odczucia. Wiem jedno - po wymianie amorów, łączników stabilizatora z przodu + nowe gumki Nokian Forek idzie jak przecinak. W sobotę podróż do Krakowa w dużym deszczu i żadnego wrażenia (negatywnego) na Malynie to nie zrobiło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...