Skocz do zawartości

Letnie opony - profil 65 a może A/T


durst

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, loony napisał:

I ładna czarna felga ;)
Jakie opony ostatecznie kupiłeś ? AT?

 

Owszem, felgi to dobry zakup :D

 

A opony to Michelin Latitude Cross: http://www.michelin.pl/opony/michelin-latitude-cross. Nie są tak agresywne jak typowe AT więc dla mnie to idealny kompromis :) Są co prawda nieco głośniejsze od standardowej opony, natomiast nie jest to jakoś bardzo upierdliwe i szybko się przyzwyczaiłem. Na profilu 65 nieco bardziej też "buja" w zakrętach, ale poza tym jest mega komfortowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 10:15, coocer napisał:

Ja man 16 na 65 i jest ok. Nie przyciera. Sa kalkulatory w necie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

wtedy zgadza się prawdziwa prędkość licznika z GPS bo oryginalne zaniżają 7-8%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 9.06.2017 o 15:37, durst napisał:

 

Owszem, felgi to dobry zakup :D

 

A opony to Michelin Latitude Cross: http://www.michelin.pl/opony/michelin-latitude-cross. Nie są tak agresywne jak typowe AT więc dla mnie to idealny kompromis :) Są co prawda nieco głośniejsze od standardowej opony, natomiast nie jest to jakoś bardzo upierdliwe i szybko się przyzwyczaiłem. Na profilu 65 nieco bardziej też "buja" w zakrętach, ale poza tym jest mega komfortowo :)

@durst i jak Ci się sprawują/sprawowały te oponki Michelin Latitude Cross? Co możesz o nich powiedzieć po 2 latach? Planuję zakup jakichś letnich kapci do Forka, a widzę że teraz te opony maja niezłą cenę.

Ps. Sorry za odgrzebanie tematu, ale nie chciałem zaczynać nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

od niedawna mam forka i chce go lekko zmodyfikować do wersji wyprawowej. Trochę asfalt trochę teren

na ta chwile zdecydowałem sie na yokohamy geo 215/70/15 do forka sg 2006

pytanie jest takie czy podejdą bez problemu ? Zamierzam jeszcze auto podnieść 3-4cm czy przy takim podwyższeniu wejdą np 215/75/15?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
@durst i jak Ci się sprawują/sprawowały te oponki Michelin Latitude Cross? Co możesz o nich powiedzieć po 2 latach? Planuję zakup jakichś letnich kapci do Forka, a widzę że teraz te opony maja niezłą cenę.
Ps. Sorry za odgrzebanie tematu, ale nie chciałem zaczynać nowego.
Cześć,@durst podpinam się pod pytanie :) Z opisów wygląda, że to może być opona także dla mnie. Jak Ci się sprawują? Byłeś gdzieś w górach albo na bardziej stromych wzniesieniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 08:59, miniwww napisał:

Cześć,@durst podpinam się pod pytanie :) Z opisów wygląda, że to może być opona także dla mnie. Jak Ci się sprawują? Byłeś gdzieś w górach albo na bardziej stromych wzniesieniach?

Ja uzytkowuje takie od 2 sezonow. Swietne oponki, bezpieczne i uniwersalne. Trzymaja elegancko w trasie na suchym i mokrym przy duzych predkosciach <200km, w terenie w blocku tez sobie dzielnie radza. Zmieniam je tylko stricte na samo lato, w pozostalych miesiacach wole miec poczucie bezpieczenstwa gdy wladuje sie w plener...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...