Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja może offtopa przełamię... :wink:

 

W powitaniach i archiwum giełdy pojawiają się samoistnie nieprzeczytane posty po odświeżeniu topików

(np. odświeżając przy pomocy "Nieprzeczytanych postów") :roll:

 

Da się coś z tym zrobić SzModeratornio? Trochę to irytujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może offtopa przełamię... :wink:

 

W powitaniach i archiwum giełdy pojawiają się samoistnie nieprzeczytane posty po odświeżeniu topików

(np. odświeżając przy pomocy "Nieprzeczytanych postów") :roll:

 

Da się coś z tym zrobić SzModeratornio? Trochę to irytujące...

 

 

:)

 

eny ajdijas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może offtopa przełamię... :wink:

 

W powitaniach i archiwum giełdy pojawiają się samoistnie nieprzeczytane posty po odświeżeniu topików

(np. odświeżając przy pomocy "Nieprzeczytanych postów") :roll:

 

Da się coś z tym zrobić SzModeratornio? Trochę to irytujące...

 

 

:)

 

eny ajdijas?

Opisz dokładnie co się dzieje, pliz. Co robisz, jaki jest efekt i co jest nie tak. To co napisałeś powyżej jest... mało precyzyjne. Posty nieprzeczytane się powinny chyba pojawiać, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładnie co się dzieje, pliz. Co robisz, jaki jest efekt i co jest nie tak. To co napisałeś powyżej jest... mało precyzyjne. Posty nieprzeczytane się powinny chyba pojawiać, nie? :wink:

 

powinny owszem, ale nie w przypadku gdy już wcześniej były przeczytane :)

 

 

1. włażę do powitań, albo archiwum K/S

2. przeczytowywuję posty

3. wyłażę

4. po kilkunastu minutach przeglądania innych działów klikam "Nieprzeczytane posty" coby odświeżyć

5. znów mam nieprzeczytane posty w powitaniach i/lub w archiwum K/S.

 

Podobnie w przypadku wylogowanie się z The Forum po pkt. 3 i ponownego zalogowania.

 

testowane na Firefox 11 i Chrome 17.0.963.83 - w obu przypadkach to samo

 

 

dobdzie, dobdzie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody - za ten burdel co zrobiliście w wątkach przez pozamykanie tego na początku i przeniesienie reszty - to ręce opadają. :shock: :roll: :!: :?:

 

Chojny, zamykasz tamten wątek, a do tego sam wklejasz listę, ktora tak mało się miała do aktualnej listy, pod którą zamknąłeś tamten wątek ????? I to ma byc ten brak zamieszania ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, zamykasz tamten wątek,

 

Tak.

 

sam wklejasz listę, ktora tak mało się miała do aktualnej listy

 

Taka była ostatnia a nie ja dbam o jej aktualność. :wink:

 

I to ma byc ten brak zamieszania ?

 

Tak.

 

mody - za ten burdel co zrobiliście w wątkach przez pozamykanie tego na początku i przeniesienie reszty - to ręce opadają

 

Hm... nie wiem do jakiej obsługi jesteś przyswyczajony ale ja nie mam żadnego doświadczenia w temacie, więc jako świeżak przy prowadzeniu ww. przybytku moge czasem popełnić małe "faux pas". Nie miej mi tego proszę za złe.

 

Jak pisałem proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody - za ten burdel co zrobiliście w wątkach przez pozamykanie tego na początku i przeniesienie reszty - to ręce opadają. :shock: :roll: :!: :?:

 

Chojny, zamykasz tamten wątek, a do tego sam wklejasz listę, ktora tak mało się miała do aktualnej listy, pod którą zamknąłeś tamten wątek ????? I to ma byc ten brak zamieszania ? :mrgreen:

Miałem tu nie pisać, ale... :roll:

 

 

Chojny, zwracam się do Ciebie bo to Ty zamknąłeś wątek Plejady 2012, założony zgodnie z tradycją przez gumę.

Wytłumacz mi proszę powód takiego działania? Czy ten wątek narusza regulamin forum? Piszesz dajcie mi trochę czasu, ale przecież Wy mieliście bardzo dużo czasu od momentu przeniesienia tego wątku do offtopa. Od początku było wiadomo jak ten genialny pomysł się skończy. Zamykanie jednego wątku pozostawiając drugi otwarty to jak chowanie głowy w piasek. Chcąc być fair powinieneś zamknąć obydwa wątki do momentu podjęcia przez Was jakieś decyzji.

Wyrzuciliście nas z podwórka i kazaliście iść bawić się gdzie indziej. Tak też zrobiliśmy i bawiliśmy się dalej, w końcu to plejady, a teraz znowu zonk. Apeluję do Was o podjęcie męskiej decyzji i scalenie obu wątków, liczniki możecie wyłączyć, albo dać nam po pasiaku za spam w oficjalnym, chociaż nie bardzo wiem czym zasłużyliśmy. Przenoszenie, zamykanie wątków IMO niczemu dobremu nie służy i w tej sytuacji tylko zaogniło sytuację. Dla mnie to forum to forum ludzi otwartych, a nie bojących się, że samoregulacja nie zadziała i trzeba pokazać palcem gdzie jest czyje miejsce. Dyskusja być może zbaczała momentami na dalsze tory, ale była cały czas prowadzona na poziomie, jeżeli tego nie zauważacie tzn. , że to forum się zmieniło i chyba już nie jest takie jak kiedyś i być może przyszedł czas by się z nim pożegnać.

 

Pozdrawiam i czekam na jakąś reakcję :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy uniknąć dublowania wpisów i rozmów na jeden temat w dwóch miejscach a o tym juz było tam a o tamtym tu... itp.

 

 

Dyskusja być może zbaczała momentami na dalsze tory, ale była cały czas prowadzona na poziomie

 

 

Nie odbiegała od tego co zazwyczaj sie działo w temacie Plejadowym tylko wskoczyła na inny poziom. Nie jest to problem, to ewolucja. My tworzymy kształt Forum, my sie w tym odnajdujemy, temat dokładniej zna może 20 osób, no 30, dla reszty to czarna magia. Temat na głównym zawiera ważne informacje, które są dla chetnych na Plejady jeszcze nie znajacych specyfiki Forum łatwiejsze do odnalezienia. Niebawem sie to zmieni.

 

 

Primi, jak pisałem, proszę o odrobine cierpliwości. Wyjaśniam jedną sprawę.

 

 

Jeżeli są jeszcze pytania w tym temacie zapraszam do organizacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - zerknij no jeszcze raz na liste przed Twoim postem o zamknięciu wątku - i porównaj z tą co wkleiłeś - widzisz różnice ? No to nie pisz bajek. :mrgreen:

 

Primi - dobrze napisane :!: :idea:

 

Chojny - skoro dla głównych został temat dla innych, jeszcze nie znających specyfiki, to nie było sensu zamykać tamtego. Trudno mi zrozumieć, a widzę że nie tylko mnie, chęć uniknięcia dublowania wpisów, bo stało się to nierealne z chwilą otwarcia zamkniętego przez api tematu. A skoro wątki się dublowały, to trzbea było zamknąć tamten, bo był nieaktualny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - zerknij no jeszcze raz na liste przed Twoim postem o zamknięciu wątku - i porównaj z tą co wkleiłeś - widzisz różnice ? No to nie pisz bajek.

 

 

Skoro była błędna to trzeba ją było poprawic w kolejnym poście, tyle klepania zamiast chwile podziałać, ciągłe pretensje do modów a kiedy sam mozesz coś poprawić wolisz bić piane. Zalezy Ci na poprawności listy czy na klepaniu dla klepania?

 

Trudno mi zrozumieć,

 

Historia wygląda tak, że wielu rzeczy nie mogłeś zrozumieć, przyjąć do wiadomości więc kolejnej rzeczy tłumaczyć nie ma sensu.

 

Zawsze możesz wysłać kolejny list :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - to tak może dla pełnej jasności - jak na razie najwięcej to Ty klepiesz, zamiast zrobić coś raz a dobrze. Trudno Ci podjąć męską decyzję, o której wspominał m.in. Primi czy co ?

 

Bardzo lubię cytowanie selektywne, tak miło wyjęte z całości - wybacz ale poziom merytorycznej rozmowy z Tobą, który zacząłeś, jakoś nie zachęca mnie do dalszej rozmowy z Tobą na ten temat, no ale skoro historia lubi się powtarzać, i proponujesz taki styl, to mogę tylko stwierdzić, że Ty pomimo wielu postów - nadal nic nie rozumiesz i tkwisz jak kołek w przekonaniu o wyższości własnego ego nad innymi.

 

Możesz mi napisać kolejną bajkę, może być znowu w liście. Adres przecież znasz. Tak pięknie mnie te Twoje ostatnie pisane słowa wzruszyły i urzekły. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, ja sobie wypraszam :!:

Znajdź sobie innego "ulubieńca" , siekla jest już zarezerwowany :!: i będę go bronił do ostatniej kropli krwi :!:

 

;)

Boże jak ja tęsknie za Michaelem.

 

Ja chyba też.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, ja sobie wypraszam :!:

Znajdź sobie innego "ulubieńca" , siekla jest już zarezerwowany :!: i będę go bronił do ostatniej kropli krwi :!:

 

Subaryta, na "ulubieńca" to sobie trzeba zasłużyć, a Tobie daleko do tego, rezerwować jak na razie to możesz sobie kolejkę do toalety, albo miejsce w kolejce do kasy na dworcu w Białymstoku czy w kinie. Przynajmniej pokazałeś wszem i wobec swoje intencje i preferencje w stosunku do mnie, żeby potem nie było niejasności jak to jest naprawdę :!:

 

"Niedopuszczalne jest prowokowanie lub przenoszenie na forum konfliktów prywatnych, naruszanie dóbr osobistych, publikowanie treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, stanowiących groźby lub molestowanie, obelżywych, oszczerczych, szkalujących, zwodnicze, oszukańczych, naruszających prywatność innych osób, (dotyczy to również działań pośrednich, takich jak np. linkowanie lub umieszczanie w profilu odnośników do stron, na których mają miejsce prywatne „rozgrywki”, czy wręcz ataki na forumowiczów" - zgłaszam powyższy post i proponuję paseczek za Twoją wypowiedź, aaa zapomniałem, że i tak go nie dostaniesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...