Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomości PW nie chce, nie moge i nie mam zamiaru tu kopiować ale historie jakie trzymujemy jako argumenty przeciw jednej czy drujej stronie, osobie potrafią czasem powalić.

 

No to teraz musisz koniecznie z nami sie podzielić się nimi :!: :mrgreen: Wykropkuj nicki, nazwy firm i wrzuć do "Zeby rozluznic atmosfere".

 

Nie daj się prosić :mrgreen:

 

 

Wiem jedno, na Plejadach z wami Panowie nie piję :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - tylko, że jak już pisałem powyżej skoro obowiązuje regulamin to się go trzymajmy - upomnienie dla Mańka MTS - było słuszne - o czym pisałem powyżej - ale zgłoszenie przez Przemqa jakiegokolwiek postu z K/S - na przykład carfita - to był strzał w kolano - bo tak jak pisałem wyżej regulamin tego nie zabrania.

 

-- 16 maja 2011, o 15:16 --

 

Wiem jedno, na Plejadach z wami Panowie nie piję :P :wink:

 

no wiesz co z nami się nie napijesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla, regulamin jest ramowy, pisany z założeniem zdrowego rozsądku użytkowników forum.

 

Pisaliśmy o tym setki razy, nie da się wszystkich przypadków zawrzeć w regulaminie i dlatego istnieje niepisana zasada.

 

Moderator ma zawsze racje.

 

 

No w sumie dwie.

 

 

Szanuj moda swego możesz mieć gorszego

 

 

 

A inne sprawy, ile razy pisać w jaki sposób rozstał sie z funkcja WRCfan, odkopałem sobie dzisiaj ten temat, opisał sytuację, napisał jakie ma priorytety, co jest dla niego najważniejsze i do czasu kiedy interesy jednego pracodawcy nie wchodziły w drogę drugiemu wszystko było ok.

 

Do czasu.

 

Do teraz na spotkaniach nie ma problemu aby się po ludzku przywitać zamienić dwa słowa, jakiś czas temu poprosiłem w sprawie kumpla o pomoc Aza ten nie odmówił i pomógł.

 

Nie wiem jak niektórzy widzą te konflikty ale pamiętajmy ze na końcu jesteśmy ludźmi a nie trybikami w beznamiętnych maszynkach do zarabiania pieniędzy.

 

 

A teraz Państwa przepraszam najmocniej ale ide na trening, bo jak mnie napadnie w realu jeden z drugim to musze sobie jakoś radzić. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz uściślić kogo miałeś na myśli aby nie wprowadzać (jak sądzę całkowicie nieumyślnie) czytających w błąd?

Jeżeli nie możesz uściślić to chociaż wyłącz z grupy aby ktoś, np. ja nie poczuł się urażony tym wpisem?

 

Odpowiadałem Grześkowi_67 i dość łatwo można zgadnąć, kogo miałem na myśli 8).

 

Jeżeli sam nie będę mógł zadbać o należyty stan techniczny swojego samochodu dzięki tej właśnie akcji to bardzo dobrze będę wiedział komu mam podziękować.

 

Wojna o jakiej się tu pisze rozgrywa sie pomiędzy handlarzami, którzy cały czas zgrywają poszkodowanych a wykorzystują do tego naszą pobłażliwość i liberalne podejście do regulaminu i handlu a w razie draki zwalaja winę na naszą... chyba na niesprawiedliwość.

 

Brzmi to jak martyrologia i obraz wojny, gdzie z jednej strony są żądni kasy kapitaliści, z drugiej Edwin Hood, rozdający wszystko za (pół)darmo biednym forumowiczom :mrgreen:

 

Byłeś kiedyś w warszawskim MTS? Widziałeś, jaki to kapitalistyczny gigant? Jakie biura w marmurach i sprzęt diagnostyczny za miliony złotych? Mogę się założyć o grubą kasę, że nie. Bo gdybyś był, wiedziałbyś, że przy warszawskim MTS-ie Carfit to istne Zuffenhausen :mrgreen:. A więc łatwo ferować wyroki i dowalać paski, bo Maniek to "nie nasz człowiek", a więc zapewne kapitalista i żądny zysku handlarz, a więc mu się należy, a Carfit to nasz kochany Edwin Hood :mrgreen:.

 

Dodam, że Maniek jest tu tylko symbolem (@MAniek: sorry, że wykorzystuję Twój przykład do obronienia tezy 8) ) i nie chodzi mi konkretnie ani o niego, ani o jego interes (co to, to nie :mrgreen:).

 

jak rzucisz [kałem] w wiatrak - zawsze kogoś dosięgnie....

...aż się ciśnie - qrde co za "druciarz" mi przy furze grzebie...

 

To chyba nie widziałeś wątku ze zdjęciami :twisted:.

 

a inni w formie spektaklu i ku uciesze gawiedzi, nie licząc sie ze stratami drugiej strony a patrzac jedynie na własne korzyści.

 

I wtedy wychodzę ja, cały na biało :mrgreen:.

 

tu chodzi bardziej o to, kto komu bardziej d o p i e r.... i bardziej zdyskredytuje drugiego (przynajmniej w tym kierunku podążyła ta dyskusja)

 

Tak ją odczytują ci, którzy ją chcą tak odczytać. Z 4T nie mam kapitałowo nic wspólnego i zapewniam Was, że nie dostanę nawet złamanego grosza korzyści za wywołanie tego tematu. A więc interesu w tym nie mam żadnego. To, co natomiast nadal będę robił w "Nielegalu" to lansowanie tezy, że robią robotę najlepiej 8).

 

Pisaliśmy o tym setki razy, nie da się wszystkich przypadków zawrzeć w regulaminie i dlatego istnieje niepisana zasada.

 

To prawda i wiem, jak ciężkie jest życie Moda. Co nie zmienia faktu, że tu nie powinno być, bo sprawa regulaminowo jest oczywista 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem Grześkowi_67 i dość łatwo można zgadnąć, kogo miałem na myśli 8).

 

 

Ja nie wiem, napisz mi proszę.

 

 

Brzmi to jak martyrologia i obraz wojny, gdzie z jednej strony są żądni kasy kapitaliści, z drugiej Edwin Hood, rozdający wszystko za (pół)darmo biednym forumowiczom :mrgreen:

 

Byłeś kiedyś w warszawskim MTS? Widziałeś, jaki to kapitalistyczny gigant? Jakie biura w marmurach i sprzęt diagnostyczny za miliony złotych? Mogę się założyć o grubą kasę, że nie. Bo gdybyś był, wiedziałbyś, że przy warszawskim MTS-ie Carfit to istne Zuffenhausen :mrgreen:. A więc łatwo ferować wyroki i dowalać paski, bo Maniek to "nie nasz człowiek", a więc zapewne kapitalista i żądny zysku handlarz, a więc mu się należy, a Carfit to nasz kochany Edwin Hood :mrgreen:.

 

Dodam, że Maniek jest tu tylko symbolem (@MAniek: sorry, że wykorzystuję Twój przykład do obronienia tezy 8) ) i nie chodzi mi konkretnie ani o niego, ani o jego interes (co to, to nie :mrgreen:).

 

 

Nie byłem ani tu ani tam. Wielkość firmy nie ma tu znaczenia.

 

 

I wtedy wychodzę ja, cały na biało :mrgreen:.

 

 

 

No tym razem przedstawienie Ci nie wyszło i strasznie się ubabrałeś swoim gównem, fakt nadal widać białe zęby uzupełniające uśmiech ale widownia jest zdecydowanie nieusatysfakcjonowana choć pewnie części widowni się to wszystko całkiem podoba.

 

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, napisz mi proszę.

 

Oboszszs - Grześka, jemu odpowiadałem.

 

Nie byłem ani tu ani tam. Wielkość firmy nie ma tu znaczenia.

 

To co ma? Bo już nic nie rozumiem :roll:

 

No tym razem przedstawienie Ci nie wyszło i strasznie się ubabrałeś swoim gównem, fakt nadal widać białe zęby uzupełniające uśmiech ale widownia jest zdecydowanie nieusatysfakcjonowana choć pewnie części widowni się to wszystko całkiem podoba.

 

Ten się śmieje ostatni, kto najwolniej kojarzy :mrgreen:.

 

A poza tym to pewien paradoks: ja, zwykły szary użytkownik nawołuję do przestrzegania regulaminu, a moderator, który ma stać na jego straży, mnie za to krytykuje. Tu też czegoś nie rozumiem :mrgreen:.

 

Swoją drogą jestem dalszego rozwoju wydarzeń - na razie jestem czujny jak ważka i staram się nie dawać argumentów do bardziej radykalnych działań wobec mojej skromnej i bogobojnej osoby :mrgreen:, ale pewnie i na mnie coś się znajdzie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, proboje sobie wyobrazic co chciales osiągnąc, pewnie chciałes dobrze. Jak kiedys zobaczysz swojego znajomego na ulicy, który łamie przepisy to też zadzwonisz na policje ? Lubisz go ale jednak "przepisy" to przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem dalszego rozwoju wydarzeń - na razie jestem czujny jak ważka i staram się nie dawać argumentów do bardziej radykalnych działań wobec mojej skromnej i bogobojnej osoby , ale pewnie i na mnie coś się znajdzie .

 

 

Sprzedałeś mi kiedyś amortyzatory, Ty... Ty.... hurtowy sprzedawco! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem dalszego rozwoju wydarzeń - na razie jestem czujny jak ważka i staram się nie dawać argumentów do bardziej radykalnych działań wobec mojej skromnej i bogobojnej osoby , ale pewnie i na mnie coś się znajdzie .

 

 

Sprzedałeś mi kiedyś amortyzatory, Ty... Ty.... hurtowy sprzedawco! :mrgreen:

 

Jak sprzedaje 4 to jest hurt ?

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedys zobaczysz swojego znajomego na ulicy, który łamie przepisy to też zadzwonisz na policje ? Lubisz go ale jednak "przepisy" to przepisy...

 

No nie. Ale jak go zobaczę wsiadającego za kierownicę po alkoholu, to wręcz dam mu w mordę. Nadal pozostając jego znajomym 8). I jeszcze czując, że wyświadczyłem mu przysługę 8).

 

Sprzedałeś mi kiedyś amortyzatory, Ty... Ty.... hurtowy sprzedawco! :mrgreen:

 

Ha, i to z jakim zyskiem! :mrgreen:

 

Jak sprzedaje 4 to jest hurt ?

 

A tyle niestety sprzedałem :shock:.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysłu na rozwiązanie problemu nadal nie widać . Problem jest ale nie dla mnie więc ja odpadam , ale przypomniało mi się że dwa miesiące temu sprzedałem stalowe felgi z oponami za 150 zł . Były 4 i też mogę być uznany za hurtownika :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Ale jak go zobaczę wsiadającego za kierownicę po alkoholu, to wręcz dam mu w mordę. Nadal pozostając jego znajomym . I jeszcze czując, że wyświadczyłem mu przysługę .
Tez bym dał w morde, ale na policje raczej bym nie zadzwonił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos całej powyższej dyskusji, nie roztrząsając o winie, czy nie można by zrobić tak, żeby dostęp do zakładania nowych wątków w KS mieli tylko użytkownicy posiadający np. min. 100 postów, to jednak w jakiś sposób wyeliminowało by osoby przypadkowe... Poza tym czy nie można wprowadzić jakiejś formuły, która nie pozwalałaby na umieszczanie więcej niż, dajmy na to, 5 ogłoszeń? Za ogłoszenia z 100 gratów w jednym temacie karać pasiakiem? Nie wiem... po prostu myślę klawiaturą :wink:

Dział KS jest problematyczny, ale zamykanie go jest, tak uważam, zupełnie pozbawione sensu... Było nie było, pomimo jakiś zgrzytów, do siebie nawzajem mamy największe zaufanie. Osobiście wolę kupić coś od forumowicza niż od przypadkowego kolesia z portalu aukcyjnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozwiązano na innym forum:

 

Aby mieć możliwość pisania w wyżej wymienionych działach nalezy byc członkiem jednej z forumowych grup (z róznych powodów dostęp do tych działów - szczególnie giełdy został ograniczony).

 

Najłatwiej zostać członkiem grupy Forumowicze, aby tego dokonać wystarczy wykazać sie jako-takim stażem forumowym - dającym nam możliwośc poznania użytkownika* (wiadomo sa równi i równiejsi - tacy dostaną dostęp zaraz po zarejestrowaniu się na forum) i wysłać zgłoszenie po jego rozpatrzeniu dostaniesz wiadomośc zwrotną potwierdzajacą członkowstwo w grupie, albo wyjaśniającą czemu nie :P Czas realizacji zalezny od pogody w zachodnim Turkmenistanie

 

:mrgreen:

 

Nikt się nie buntuje. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ - już są jakieś ograniczenia - świeżaki nie mogą sprzedawać w k/s - ale widzę że też kupować nie moga - ale moze to ogranicznie im zniesc, bo jak chca tylko kupic to czemu nie

 

-- 17 maja 2011, o 14:05 --

 

Jak to rozwiązano na innym forum:

 

Aby mieć możliwość pisania w wyżej wymienionych działach nalezy byc członkiem jednej z forumowych grup (z róznych powodów dostęp do tych działów - szczególnie giełdy został ograniczony).

 

Najłatwiej zostać członkiem grupy Forumowicze, aby tego dokonać wystarczy wykazać sie jako-takim stażem forumowym - dającym nam możliwośc poznania użytkownika* (wiadomo sa równi i równiejsi - tacy dostaną dostęp zaraz po zarejestrowaniu się na forum) i wysłać zgłoszenie po jego rozpatrzeniu dostaniesz wiadomośc zwrotną potwierdzajacą członkowstwo w grupie, albo wyjaśniającą czemu nie :P Czas realizacji zalezny od pogody w zachodnim Turkmenistanie

 

:mrgreen:

 

Nikt się nie buntuje. :twisted:

 

 

FSO rządzi - ale jest to wykonalne, bo jest link do tej pogody http://pl.allmetsat.com/metar-taf/iran.php?icao=UTAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ - już są jakieś ograniczenia - świeżaki nie mogą sprzedawać w k/s - ale widzę że też kupować nie moga - ale moze to ogranicznie im zniesc, bo jak chca tylko kupic to czemu nie

Z tym się zgadzam... kupować każdy powinien móc... chodzi tylko o sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie, zważywszy na to, co postulowałem wyżej :wink:

 

Ja nie wiem czy to jest wykonalne, ale dostęp powinien mieć każdy, natomiast zakładanie nowych wątków, pisanie postów, to już zupełnie inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...