Jump to content
Sklepik

Sklep Internetowy Subaru

Recommended Posts

Witam

Udało mi się zdobyć 6 kurtek z nowej kolekcji SPRT - w sklepiku będą dostępne czwartek-piątek. Są odjazdowe, wklejam fotki wykonane przez Kuzaj Sport (Wielkie dzięki). Tak jak pisałem jest tylko 6 sztuk reszta za 2-3 tygodnie. Rozmiary 3xL 3xXL. Jeśli ktoś chce sobie zaklepać to proszę e-mail na adres sklep@subaru.pl. Będą też czapki zimowe. Reszta później.

kurtkasprt1jw7.jpg

kurtkasprt2bk6.jpg

Niby fajna ta kurtka, ale jakiś przesyt naszywek na niej panuje. Poprzednie modele były jakoś bardziej "poukładane".

Będą też czapki zimowe.

Jakieś foto ?

Będą też czapki zimowe.

A co...

Ma być zima???!!!!!

Niby fajna ta kurtka, ale jakiś przesyt naszywek na niej panuje. Poprzednie modele były jakoś bardziej "poukładane".

Fajne to były te co się je wygrywało na ostatnich Plejadach. Tutaj znaczki bez ładu i składu na górze, a na dole pusto...

Niby fajna ta kurtka, ale jakiś przesyt naszywek na niej panuje

Zgadzam się z WRC Fan-em co do przesytu naszywek...

...ale tylko połowicznie, bo jak się popatrzy na samochody rajdowe, czy kombinezony kierowców/pilotów, naszywek jest jeszcze więcej :twisted:.

Najfajniej byłoby, gdyby były dwie kurtki do wyboru w różnym stylu - trochę tak jak w subaru shop ("Rally" i "Lifestyle"). A więc jedna kurtka taka mocno "znaszywkowana", a druga taka dyskretniejsza - też z logo itp., ale mniej krzycząca.

A poza tym fajnie byłoby też, gdyby były jakieś kurtki typu o charakterze mniej arktycznym. Te są takie długaśne i kompletnie nie sexy :mrgreen:. No chyba, że się jest fatty boomba i ta kurtka ma zasłaniać :mrgreen:.

Ale się rozmarzyłem... :roll: :mrgreen:

Ma być zima???!!!!!

W przyszłym roku może będzie. Chyba, że masz mole w szafie to teraz nie kupuj :P:mrgreen:

Zgadzam się z WRC Fan-em co do przesytu naszywek...

...ale tylko połowicznie, bo jak się popatrzy na samochody rajdowe, czy kombinezony kierowców/pilotów, naszywek jest jeszcze więcej.

Najfajniej byłoby, gdyby były dwie kurtki do wyboru w różnym stylu - trochę tak jak w subaru shop ("Rally" i "Lifestyle"). A więc jedna kurtka taka mocno "znaszywkowana", a druga taka dyskretniejsza - też z logo itp., ale mniej krzycząca.

A poza tym fajnie byłoby też, gdyby były jakieś kurtki typu o charakterze mniej arktycznym. Te są takie długaśne i kompletnie nie sexy :mrgreen:. No chyba, że się jest fatty boomba i ta kurtka ma zasłaniać :mrgreen:.

Ale się rozmarzyłem... :roll: :mrgreen:

Takie rzeczy to wiesz, gdzie..... w e... :mrgreen:

znaczki bez ładu i składu na górze, a na dole pusto...

A to akurat prawda. Tyle tylko, że jest to według mnie celowa robota - naszywki muszą być na górze, żeby było je widać, gdy kierowca siedzi w samochodzie. Albo gdy robi mu się zdjęcie (rzadko robi się całą sylwetkę).

A trzeba pamiętać, że te kurtki SPRT to tylko "przy okazji" są dla nas - projektowane są na potrzeby zespołu SPRT, któremu to zespołowi właśnie będą robione zdjęcia.

Przemeq, odpuścił byś już sobie tą dziecinadę i przestał obrażać na coś co większość forum uznało za niezły żart :roll:

Wystarczyło by, aby napis SPRT był dwa razy dłuższy (jakieś odstępy między literami) i już by nie było tego niemiłego kontrastu, a i czytelność samego napisu wydatnie by się zwiększyła. Zastanawiam się i naprawdę nie wiem czy nie lepszy byłby pisany w pionie, a nie poziomie.

Te "plejadowe" kurtki kolorem bliższe były SWRT, jak dla mnie +.

Witam

Udało mi się zdobyć 6 kurtek z nowej kolekcji SPRT - w sklepiku będą dostępne czwartek-piątek. Są odjazdowe, wklejam fotki wykonane przez Kuzaj Sport (Wielkie dzięki). Tak jak pisałem jest tylko 6 sztuk reszta za 2-3 tygodnie. Rozmiary 3xL 3xXL. Jeśli ktoś chce sobie zaklepać to proszę e-mail na adres sklep@subaru.pl. Będą też czapki zimowe. Reszta później.

Obrazek

Obrazek

blebleble. a gdzie mój zamówiony projekt? :roll:

Na kolekcje SPRT nie mamy żadnego wpływu.

We wtorek jadę obejżec kilka projektów dla SIP, na pewno nie bądą tak krzykliwe

A co do długości to przypomne - rozmiary L i XL a modelka jak widać to S lub M ;)

a czy ktos wie gdzie "daja" niebieskie chlapacze - temat chlapaczy byl juz walkowany - ale ja tu nowy jestem szczesliwy posiadacz impressssski kombi

A oto czapeczka (sorki za nieprofesjonalne foto -ale siedze już w piżamce ;) )

dsc00033cn1.jpg

a czy ktos wie gdzie "daja" niebieskie chlapacze - temat chlapaczy byl juz walkowany - ale ja tu nowy jestem szczesliwy posiadacz impressssski kombi

Spytaj u dealera. Niedawno komuś sprzedawałem chlapacze PRODRIVE - piękności :twisted:

Sklepik, jak diler nie bedzie mial tych clapaczy - niebieskich - to pozwolisz e zamowieu ciebie - Jerzy Płoński - pozdrawiam [pchelek]

odnośnie kurtki SPRT: ratuje ją modelka :twisted::mrgreen:, bo sam wyrób jest taki sobie i wygląda niczym choinka (gryzą się ze sobą kolory sposnorów i to wielgachne SPRT- dramat)

A oto czapeczka (sorki za nieprofesjonalne foto -ale siedze już w piżamce ;) )

Obrazek

Kozacka, jeśli tylko zima się przedłuży, pisze się na nią :mrgreen:

ObrazekKozacka, jeśli tylko zima się przedłuży, pisze się na nią :mrgreen:

jest bardzo fajna - podobna do SWRT

Będzie 20 sztuk - czyli towar reglamentowany :twisted:

czekam na zamówienia.

A jak tam kurtki SWRT bo zimka się kończy :cry:

czekam na zamówienia.
W jakiej cenie te czapeczki? I kiedy można zamawiac jeśli coś??

czy ktos moglby powiedziec z czego jest Koszulka damska Subaru ga003/SIP_KD

znaczy sie ta :mrgreen:

1936.jpg

zona pyta :mrgreen:

czy ktos moglby powiedziec z czego jest Koszulka damska Subaru ga003/SIP_KD

znaczy sie ta :mrgreen:

Obrazek

zona pyta :mrgreen:

masz złe info :razz: chodziło mi o tą :mrgreen:klik :mrgreen:

Ale wtopa. :mrgreen: