Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Udało mi się zdobyć 6 kurtek z nowej kolekcji SPRT - w sklepiku będą dostępne czwartek-piątek. Są odjazdowe, wklejam fotki wykonane przez Kuzaj Sport (Wielkie dzięki). Tak jak pisałem jest tylko 6 sztuk reszta za 2-3 tygodnie. Rozmiary 3xL 3xXL. Jeśli ktoś chce sobie zaklepać to proszę e-mail na adres sklep@subaru.pl. Będą też czapki zimowe. Reszta później.

 

kurtkasprt1jw7.jpg

 

kurtkasprt2bk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna ta kurtka, ale jakiś przesyt naszywek na niej panuje

 

Zgadzam się z WRC Fan-em co do przesytu naszywek...

 

...ale tylko połowicznie, bo jak się popatrzy na samochody rajdowe, czy kombinezony kierowców/pilotów, naszywek jest jeszcze więcej :twisted:.

 

Najfajniej byłoby, gdyby były dwie kurtki do wyboru w różnym stylu - trochę tak jak w subaru shop ("Rally" i "Lifestyle"). A więc jedna kurtka taka mocno "znaszywkowana", a druga taka dyskretniejsza - też z logo itp., ale mniej krzycząca.

 

A poza tym fajnie byłoby też, gdyby były jakieś kurtki typu o charakterze mniej arktycznym. Te są takie długaśne i kompletnie nie sexy :mrgreen:. No chyba, że się jest fatty boomba i ta kurtka ma zasłaniać :mrgreen:.

 

Ale się rozmarzyłem... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z WRC Fan-em co do przesytu naszywek...

 

...ale tylko połowicznie, bo jak się popatrzy na samochody rajdowe, czy kombinezony kierowców/pilotów, naszywek jest jeszcze więcej.

 

Najfajniej byłoby, gdyby były dwie kurtki do wyboru w różnym stylu - trochę tak jak w subaru shop ("Rally" i "Lifestyle"). A więc jedna kurtka taka mocno "znaszywkowana", a druga taka dyskretniejsza - też z logo itp., ale mniej krzycząca.

 

A poza tym fajnie byłoby też, gdyby były jakieś kurtki typu o charakterze mniej arktycznym. Te są takie długaśne i kompletnie nie sexy :mrgreen:. No chyba, że się jest fatty boomba i ta kurtka ma zasłaniać :mrgreen:.

 

Ale się rozmarzyłem... :roll: :mrgreen:

 

Takie rzeczy to wiesz, gdzie..... w e... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczki bez ładu i składu na górze, a na dole pusto...

 

A to akurat prawda. Tyle tylko, że jest to według mnie celowa robota - naszywki muszą być na górze, żeby było je widać, gdy kierowca siedzi w samochodzie. Albo gdy robi mu się zdjęcie (rzadko robi się całą sylwetkę).

 

A trzeba pamiętać, że te kurtki SPRT to tylko "przy okazji" są dla nas - projektowane są na potrzeby zespołu SPRT, któremu to zespołowi właśnie będą robione zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, odpuścił byś już sobie tą dziecinadę i przestał obrażać na coś co większość forum uznało za niezły żart :roll:

 

Wystarczyło by, aby napis SPRT był dwa razy dłuższy (jakieś odstępy między literami) i już by nie było tego niemiłego kontrastu, a i czytelność samego napisu wydatnie by się zwiększyła. Zastanawiam się i naprawdę nie wiem czy nie lepszy byłby pisany w pionie, a nie poziomie.

 

Te "plejadowe" kurtki kolorem bliższe były SWRT, jak dla mnie +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Udało mi się zdobyć 6 kurtek z nowej kolekcji SPRT - w sklepiku będą dostępne czwartek-piątek. Są odjazdowe, wklejam fotki wykonane przez Kuzaj Sport (Wielkie dzięki). Tak jak pisałem jest tylko 6 sztuk reszta za 2-3 tygodnie. Rozmiary 3xL 3xXL. Jeśli ktoś chce sobie zaklepać to proszę e-mail na adres sklep@subaru.pl. Będą też czapki zimowe. Reszta później.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

blebleble. a gdzie mój zamówiony projekt? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wie gdzie "daja" niebieskie chlapacze - temat chlapaczy byl juz walkowany - ale ja tu nowy jestem szczesliwy posiadacz impressssski kombi

 

 

Spytaj u dealera. Niedawno komuś sprzedawałem chlapacze PRODRIVE - piękności :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...