Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. nie jestem fanką "choinek" wiec obstaję za opcją wytonowaną, może warto się trzymać stałych, powtarzalnych standardów np sam napis subaru.pl itp? bez dodatków AWD czy flagi?

 

w koncu ma sie te biale skory :twisted:

 

Dobra, tak na szybko w Gimpie usunalem te niepotrzebne wg. mnie upiekszacze i ponizej przedstawiam zdjecia.

 

jesli chodzi o czapki - tylko ta niebieska jest OK. Pozostale sa fatalne. Polo - kolor jest tragiczny. Pasuje to PZU a nie Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu ma sie te biale skory :twisted:

 

trafiłeś w sedno :wink:

 

a może pokusić się o kilka serii?tak żeby każdy, choć wiem ze to mało prawdopodobne znalazł coś dla siebie..np wariant classic, rally, i fun??

 

jak uda mi się poskładać wreszcie MACówke to moge sie w wolnej chwili troszke pobawic

 

 

 

 

aaaa..zapomniałam o Silver Limited Edition :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanką "choinek" wiec obstaję za opcją wytonowaną, może warto się trzymać stałych, powtarzalnych standardów np sam napis subaru.pl itp? bez dodatków AWD czy flagi?

Też takie bym wolał. Im bardziej stonowane, tym lepiej :roll:

Propozycja Wojtek K jest dużo lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepik, na szybko kolka refleksji/komentarzy.

 

Czapki 1 i 2 są fatalne (zwłaszcza 1, bo to coś białe wygląda przeokropnie!). W czapce 3 lepiej gdyby subaru.pl było na pasku poniżej, tym do regulowania rozmiaru. Jaki ta czapka ma kolor? Znaczy czy jest coś dokładnie w tym odcieniu w ogólnoświatowej kolekcji Subaru?

 

Te nasze flagi wyglądają okropnie, w ogóle nie są wkomponowane w całość. Ten odblask jest na czubku kaptura? Dziwnie będzie wyglądał ktoś z tym kapturem na głowie.

 

 

Białe i błyszczące to taśma odblaskowa - zobaczymy jak bedzie fizycznie wyglądała i wtedy zdecydujemy (za chwile wstawię końcowe projekty - sprawa nabiera tempa :grin: )

Napis nie może być na pasku, a to z tytułu: każdy ma inna średniće głowy - po zaciśnięciu paska część napisu zniknęłaby pod sprzączką.

KOlor dopracowujemy - albo granat lub stonowany niebieski

kurtka kaptur będzie miała schowany w kołnierzu. Na wiosne to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanką "choinek" wiec obstaję za opcją wytonowaną, może warto się trzymać stałych, powtarzalnych standardów np sam napis subaru.pl itp? bez dodatków AWD czy flagi?

Też takie bym wolał. Im bardziej stonowane, tym lepiej :roll:

Propozycja Wojtek K jest dużo lepsza :)

 

Trzeba znaleść złoty środek

Jedni chcą aby ciuszki rzucały sie w oczy a inni nie

dlatego nowa kolekcja będzie miała i produkty eksponujące markę oraz takie gdzie logo jest tylko lekko zaakcentowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wszystkie te gadżety trącą myszką... :roll:

 

Polar SPRT - super, ale ten na nowy sezon jest przeładowany reklamami. Jakość polarów Thermo Pile jest bardzo dobra, jak na artykuły reklamowe. Posiadam T-shirt SWRT - polecam iść w tamtym kierunku, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jakość, jak i nadruki. Niebieski z obecnych T-shirtów Subaru nie jest tak fajny, jak z SWRT - a o to powinno chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po poprawkach

Teraz zdecydowanie bardziej mi się podoba :D

- jeżeli chodzi o kurtki, to przeniósłbym napis Think, Feel, Drive na tył kołnierzyka, albo go w ogóle zlikwidował. Usunąłbym także flagę - im mniej ozdób, tym lepiej.

- plecaczek fajny. Usunąłbym jednak ewentualnie napis AWD. Pasek na biodra mile widzialny (vide Huzar105)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po poprawkach

 

Na kurtce nie widze zmian.

Na czapce nie widze zmian.

Czapka niebiesko-biala - lipa.

Czarny plecak jest OK.

Czarne polo - kaszanka.

Niebieskie polo - piekne!

Biale polo - piekne, super pomysl,gratuluje.

Bezowe (?) polo - kupa

Torba - OK,

Bialy t-shirt - niepotrzebne tlo

Czarna smycz - dla tych co nie lubia niebieskich :-)

Koszulka z impreza-wyglada na prasowanke

 

Kurcze moze ja za duzo wymagam ale skoro mozna uczestniczyc przy designie i produkcji - to czemu nie...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uczulenie na czapki reklamowe. Ilekroć koleś z agencji reklamowej chce mi je wcisnąć (jak zamawiam inne rzeczy), to nigdy nie ma normalnych. Są jakieś tandetne, nadmuchane, tekturowe i sterczące (prawie jak w tirówkach :mrgreen: ). Takim czapkom mówię nie, nawet ta SWRT jakaś taka... :roll: najlepsze sa z cienkiego materiału i dopasowane do głowy.

 

Pomarudziłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka - trochę zalatuje tandetą, w porównaniu z SWRT, z czego ona jest wykonanana ???

 

Polo czarne - może być

Polo białe i niebieskie - SUPER !!!!!

czapeczki - fajne

Torba - ok, może być

Koszulka z STI - całkiem fajna.

 

I tak każdemu nie da sie dogodzić .... !!! :cry:

 

Ciekawe jak artykuły bedą się prezentować na ludziach."Nie szata zdobi człowieka" :mrgreen::mrgreen:

 

No jak ceny bedą się kształtować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do kurtki, to upierałbym sie przy takiej formie. Zwykła można kupić w każdym sklepie. Musi byc widać że to "SUBARU" SWRT i SPRT mają sponsorów i mogą obwiesić się jak choinka. My mamy mały zakres emblematów które możemy uzyć. TEN PTOJEKT JEST KOMPROMISEM. Elemanty na piersiach i plecach wg projektu maja byc odblaskowe (dla bezpieczeństwa) hafty na rękawach i wiatrołapie. Myśle że jest to optymalne rozwiazanie. Wiem że nie da się dogodzić wszystkim, dlatego mam nadzieję że reszta propozycji wynagrodzi to niezadowolonym. :cool:

 

Nie możemy też iść całkiem w stronę kolekcji LIFE. Część rzeczy musi być odjechana. :!:

 

Plecaczkowi powinno dać się dorobić paseczek. W poniedziałek poproszę o dodanie go do projektu. :idea:

 

Smyczki dojdą dwie - czarna i biała.

 

Nad polo popracujemy. Granatowo-niebieska i biała bez zmian.

Jest jeszcze jedna granatowa - ta z flagą. W założeniu ma być "sportowa" i wypasiona- po prostu inna.

Beżowa miała być dyskretna - ale jak widzę trzeba nad nia popracować.

Jakie kolory by was interesowały? SIP proponuje "pod kolor samochodów"

 

T-shirtów będzie kilka. Stare będą odświerzone - zamiast druku transferowego - haft (wyszło całkiem fajnie) i troszkę zmienia się krój.

Z białego zniknie tło. zostanie sam pasek.

 

Blezer i kamizelka bez zmian. (kolor taki czy jaśniejszy :?: )

 

Walczymy z polarem - będzie podoby do tych z zestawów zimowych (przynajmniej oznakowanie i być może kolorystyka)

 

Czapki powinny wyglądać dobrze. Miekki materiał i dobre wykończenie. Kolory z SWRT nie na wszystkim dobrze wyglądają. A w jasnoniebieskim kolorze są wszystkie z SWRT- powielilibyśmy się.

 

Ponad to swoim tokiem czeka na akceptacje masa gadgetów.

zapalniczki, długopisy, ręczniki, zegarek, krzesełko turystyczne, okulary, torba na laptopa i kilka innych pozycji. Jest nawet maskotka ;)

 

Jak tylko przebrniemy przez akceptacjie logotypów w SIP, przystąpimy do produkcji. Mam nadzieję że szybko pojawią się w sklepiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...