Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio to szkoda, ze zniknelo ze sklepu wszystko co bylo godne uwagi i zostaly same fatalaszki. Dzieki sklepowi zdecydowalem sie kiedys na kupno akcesoriow Prodrive: sprezyny, obrecze PFF7, chlapacze, rozporka i tego typu rzeczy... :(

 

ale do type-25 nie musisz nic dokupowac..., no poza szelkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiadamy za wygląd i działanie apletu sklepiku - to działka kogoś innego.

Sklepik, poproscie tego kogos, zeby to zrobil jakos po ludzku. W tej chwili wyglad i dzialanie sklepiku poprostu zniecheca do zakupow. Duzo jest dobrych i darmowych skryptow dajacy 100x wieksze mozliwosci i Wam i klientom i nie wymagajacych jakichs mega specjalnych umiejetnosci i wdrozen (pare dni roboty i po bolu).

 

 

Ma sie to wkrótce zmienić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest szansa na string meski subaru z metalowa linka miedzy posladkami?

Tak i w wersji dla sado-macho: z drutem kolczastym.Obrazek Obrazek

A ja bym chciała prosić o damską wersję bielizny subaru (chociaż może niekoniecznie z metalową linką ;) ). Gwarantuję zakup wszystkich dostępnych modeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wam sie podoba -nowość!!

S01F_s.jpg

 

a co do akcesorii...

Zawsze możecie wybrać coś sobie z katalogu SWRT i złożyc specjalne zamówienie. Przy okacji zciągania jakiejs partii towaru mozna ściągnąc i to. SIP czasami zamawia takie rzeczy i to nie tylko z anglii ale i z magazynu w belgii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, se wypraszam, Forumowiczu! To mój tekst, ze wykorzystane tez, ale barbie mnie zignorowała. Nie mam Bmw :(.

 

 

P.s. Moze by Twoj kostium dolaczyc do asortymentu? Tylko w jedynie słusznym kolorze ;D

owoc666, kochanie, podaj mi link gdzie to pisałeś, to zaraz Ci odpowiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie wybrać coś sobie z katalogu SWRT i złożyc specjalne zamówienie. Przy okacji zciągania jakiejs partii towaru mozna ściągnąc i to. SIP czasami zamawia takie rzeczy i to nie tylko z anglii ale i z magazynu w belgii

 

Niektórzy mają wstrętny i w ogóle niewytłumaczalny zwyczaj, że najpierw muszą coś zobaczyć na żywo, zanim kupią. Zwłaszcza ubranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wam sie podoba -nowość!!

Obrazek

 

a co do akcesorii...

Zawsze możecie wybrać coś sobie z katalogu SWRT i złożyc specjalne zamówienie. Przy okacji zciągania jakiejs partii towaru mozna ściągnąc i to. SIP czasami zamawia takie rzeczy i to nie tylko z anglii ale i z magazynu w belgii

Cena będzie pasztetowa czy kawiorowa? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, se wypraszam, Forumowiczu! To mój tekst, ze wykorzystane tez, ale barbie mnie zignorowała. Nie mam Bmw :(.

 

P.s. Moze by Twoj kostium dolaczyc do asortymentu? Tylko w jedynie słusznym kolorze ;D

 

Kostium dalby rade, ale jego cena jest kawiorowa, a patrzac na sklepikarzy, to ....

 

Czy M5 kombi rozwiaze Twoje problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...