Skocz do zawartości

piątek u Emila - 3.02.2007 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylo milo choc troche krotko ;) No i pogoda nie dopisala - ale co tam, nastepnym razem bedzie lepiej!

 

Wstawcie zdjecia i filmiki z przejazdow Blondasa, ktore wywolywaly ochy i achy :D - kto nie widzial na zywo niech zaluje!

 

TJ to od ktore do ktorej tam byliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie długo nie byliśmy bo jakoś chwilę przed 12:30 się zmyliśmy i niewielkie grono się zjawiło, ale dzięki temu każdy mógł się dłużej pobawić

blondas dziś był gwiazdą spota :twisted: postaram się zmontować coś z tych filmików :mrgreen:, Than zapomniałeś dodać, że Kajtuś też dupolotem bokami chodził :mrgreen:

zdjęć mam niewiele - wolałem tym razem pojeździć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było grubo MISHA stanoł na wysokości zadania fakt było nas mało i było zimno i na dodatek padał co chwilę deszcz ja po spocie pojechałem na myjnie Pan myje a ja słysze że powiecze schodzi wieć jeszcze panów wulkanizatorów odwiedziłem i jakiś szpikulec wbił mi się w środek opony pomijająć utrudnienia było super no i troszę podszkoliłem jazdę bokami :) Dziękuje wszystkom za spot i czekam na filmik i zdjęcia czymam kciuki charlie, za montaz materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, dziękować. Było super, a wyjeździłem się, że HoHo... :D całe szczęście hamulce w dupciolocie jeszcze działają :twisted: Charlie weź zajedz jeszcze coś z fiatem jeżeli masz, jak możesz... Dzięki

 

Misha Dzieki WIELKIE, czekam na następne.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, dzieki za filmik ale widze jeszcze sporo niedociągnięć .Dzięki twojemu filmikowi muszę jeszcze popracować i nabrać więcej wiary i zacząc chodzić większym ogniem . ja nie chce jeździć na czas od tego jest Carfit on ma zdolność do upalania na czas ja chce jeździć większym driftem najważniejsze żeby mi zaczelo wychodzić to płynnie dziękuje za wszystko i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam nie znam na driftowaniu i tak dalej, ale jak na moje oko to Blondas baaardzo ladnie sobie radzi. :) Jedyne co, to w pewnym momencie jak sie zaczelo robic za blisko wewnetrznej, to zahamowales, a w takiej sytuacji CHYBA trzeba wlasnie dodac gazu? Jak sie myle to niech mnie ktos poprawi, jak mowie prawde to niech potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, nie rozumiesz? prędkość była dobra tylko zakręt za ciasny :mrgreen:

 

... faktycznie, boki w wykonaniu blondasa - aż miło patrzeć ....... kajtuś też ostro widze w palnik dawał :twisted: ..... a charliego nikt nie nakręcił jak malarem latał? :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...