Skocz do zawartości

Rajd Sylwestrowy 13.01.2007


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

acha no i ten odcinek w piasecznie z latarniami :roll:

tja a jeszcze głupszy był 8&9 gdzie zamiast patrzeć na opis patrzyłem na to coś co można było uznać za nawierzchnię dla off road żebyś nie urwał kół

 

akurat ten w piasecznie mi sie podobał bo było fajnie slisko i równo wiec tutaj sie nie obawiałem i nic nie zmienia fakt ze dostalismy tam taryfę :mrgreen: . Fakt ze w przypadku utraty kontroli mogłoby sie zle skonczyc.

 

Na 8 poległem właśnie na tym klepisku. Na szczescie po zmianie dzis na letnie felga ok a w zawieszeniu nic nie słychac

 

Polecam KJSy w Skierniewicach, nie byłem ale słyszałem bardzo pochlebne opinie. Fajne szybkie odcinki mało pachołków itp Był ponoc tez odcinek drogą przez las co cieszy ale jednoczesnie jest sporym zagrożeniem Musze kiedys sie wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Polecam KJSy w Skierniewicach, nie byłem ale słyszałem bardzo pochlebne opinie. Fajne szybkie odcinki mało pachołków itp Był ponoc tez odcinek drogą przez las co cieszy ale jednoczesnie jest sporym zagrożeniem Musze kiedys sie wybrac

 

 

to dawaj znać jak coś będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy samuraia sobie nie przygotowac :mrgreen:

 

a na serio - boje sie na prawym jezdzic :oops: a u Bebna sie nie balem ;)

bardzo mi sie podobowywalo i teraz musze sie podszkolic w czytaniu :mrgreen: a bardziej w opracowaniu systemu rozpisania trasy tak, zebym nie mial problemow z wyprzedzeniem dyktowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy samuraia sobie nie przygotowac

 

co :?:

 

a na serio - boje sie na prawym jezdzic a u Bebna sie nie balem

 

nie było czasu na strach :mrgreen: , szczególnie na ostatnich dwóch próbach na których wykrecilismy czasy okolo 10 sekund :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy samuraia sobie nie przygotowac

 

co :?:

 

no suzuki samurai :mrgreen: najlepszy by byl na 8 i 9 probe :twisted::mrgreen:

 

a na serio - boje sie na prawym jezdzic a u Bebna sie nie balem

 

nie było czasu na strach :mrgreen: , szczególnie na ostatnich dwóch próbach na których wykrecilismy czasy okolo 10 sekund :wink:

 

czasy mielismy przednie :twisted: nawet czasowi to przyznali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, - pamiętaj dobry pilot powinien umieć przede wszystkim ... śpiewać :

 

http://s004.wyslijto.pl/index.php?file_ ... =&gk=forex

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Beben przyzna ze ladnie spiewalismy na dojazdowkach - nawet jak sie spieszylismy i gnalismy "porzepisowo" :mrgreen: wislostrada

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben przyzna ze ladnie spiewalismy na dojazdowkach

 

to fakt w radiu bodajże eska rock leciały fajne kawałki (Nirvana, Metallica , Guns 'n Roses itp) wiec klimacik był dobry :wink: :mrgreen:

 

nawet jak sie spieszylismy i gnalismy "porzepisowo" wislostrada

 

wisłostrada to był naprawde żwawy przejazd, nie mogłem ze Blue nadążyć i musial zwalniać. Sorka że cie tak opóźniałem :wink:

W piasecznie tez ns chyba nie lubia bo jak w pewnym momencie podczepiliśmy sie pod verta to odłożylismy itinerer i sie okazało ze vert holuje nas ale na nastepny odcinek :shock: :mrgreen: wiec nawrotka i ogień. Przez pare minut byłem diabłem i daltonistą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja jeżdziłem w KJS-ach mniej więcej rok, ale jeżeli chodzi o Automobilklub Polski to zdecydowanie wyróżniały się imprezy których dyrektorem był Andrzej Król. Mało słupków, sporo jazdy...

A niebezpiecznie dla auta jest zawsze. Zresztą wtedy dopiero wychodzi szydło z worka. Na pustym placu z pachołkami jest dużo łatwiej. Bariera psychiczna w przypadku drogich aut jest oczywiście duża. Każda felga to masa pieniędzy...

 

Gratuluje Bębnowi kilku odcinków wygranych z czarnym Legacy. Ten chłopak potrafi jeździć i pięknie i skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluje Bębnowi kilku odcinków wygranych z czarnym Legacy. Ten chłopak potrafi jeździć i pięknie i skutecznie.

 

Beben na prawde ogarnia, mimo trenowania nawrotow czterolapem na recznym, na 5 minut przed wiazdem na techniczny :mrgreen:

 

na kilku probach zlal tego legasia ze jak sie masz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ze zlal skoro jest daleko za nim w klasyfikacji ?

nie liczy sie kilka prob tylko calosc, trzeba jezdzic tak zeby nie przebijac opon.

 

trzeba qwa zaznaczac dziury wielkosci krowiej dupy :evil:

czasowy mowil ze wiedzial o tej dziurze ale nic nie powiedzial, ale nie wie dlaczego, dopiero jak beben go opierdolil to przez szczekaczke powiedzial na start, ze jest dziura kolo takiego a takiego pacholka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ze zlal skoro jest daleko za nim w klasyfikacji ?

nie liczy sie kilka prob tylko calosc, trzeba jezdzic tak zeby nie przebijac opon.

 

trzeba qwa zaznaczac dziury wielkosci krowiej dupy :evil:

czasowy mowil ze wiedzial o tej dziurze ale nic nie powiedzial, ale nie wie dlaczego, dopiero jak beben go opierdolil to przez szczekaczke powiedzial na start, ze jest dziura kolo takiego a takiego pacholka

 

a tego z legacy to poinformowali o niej tak?

jemu sie jakos nie udalo w nia wjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ze zlal skoro jest daleko za nim w klasyfikacji ?

nie liczy sie kilka prob tylko calosc, trzeba jezdzic tak zeby nie przebijac opon.

 

trzeba qwa zaznaczac dziury wielkosci krowiej dupy :evil:

czasowy mowil ze wiedzial o tej dziurze ale nic nie powiedzial, ale nie wie dlaczego, dopiero jak beben go opierdolil to przez szczekaczke powiedzial na start, ze jest dziura kolo takiego a takiego pacholka

 

a tego z legacy to poinformowali o niej tak?

jemu sie jakos nie udalo w nia wjechac.

 

adas oni zaczynajo dopiero i dlatego tak... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ze zlal skoro jest daleko za nim w klasyfikacji ?

nie liczy sie kilka prob tylko calosc, trzeba jezdzic tak zeby nie przebijac opon.

 

trzeba qwa zaznaczac dziury wielkosci krowiej dupy :evil:

czasowy mowil ze wiedzial o tej dziurze ale nic nie powiedzial, ale nie wie dlaczego, dopiero jak beben go opierdolil to przez szczekaczke powiedzial na start, ze jest dziura kolo takiego a takiego pacholka

 

a tego z legacy to poinformowali o niej tak?

jemu sie jakos nie udalo w nia wjechac.

 

adas oni zaczynajo dopiero i dlatego tak... :mrgreen:

 

musimy se ponarzekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...