Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Znane są juz orientacyjne ceny Galaxy S II ...

Telefon ma chyba konkurować z ..... IPHONE'm :)

Circa 3000 PLN

 

Odpowiadając na temat. To będzie mój następny telefon. Jest rewelacyjny. Poczekam aż będzie za 1zł w Plusie... :wink:

 

A ja myślę nad ajfonem 4, jak trochę stanieje. Kusi Apple, kusi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znane są juz orientacyjne ceny Galaxy S II ...

Telefon ma chyba konkurować z ..... IPHONE'm :)

Circa 3000 PLN

 

Odpowiadając na temat. To będzie mój następny telefon. Jest rewelacyjny. Poczekam aż będzie za 1zł w Plusie... :wink:

 

A ja myślę nad ajfonem 4, jak trochę stanieje. Kusi Apple, kusi :twisted:

Kolega ma i w ciągu 3 miesięcy zepsuł mu się 2 razy. Jest drogi i wg mnie jakiegoś szału nie robi. SGS2 go zmiażdży... 8)

 

 

PS: Zdrajca Androida? :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Mikad ten Iphone 69 to przypadek? :twisted:

Poczekam specjalnie na takiego :mrgreen:

 

No bo znawca tematu i profesjonalista Ci polecił! :mrgreen:

Ale esteta z niego żaden - kupił czarnego zamiast białego, fu!

 

Który model masz?

 

Hero 8)

 

Ogromną zaletą mojego telefonu są przyciski na obudowie. iPhone ma tylko jeden i okropnie mnie wkurza, gdy chcę coś szybko zrobić na telefonie kolegi i muszę chrzanić się ze wszystkim na ekranie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane są juz orientacyjne ceny Galaxy S II ...

Telefon ma chyba konkurować z ..... IPHONE'm :)

 

Nie jestem zdziwiony. Jako stary ajfonowiec byłem pod dużym wrażeniem galaxy-s i jeśli druga wersja będzie lepsza, to będzie REALNĄ konkurencją dla iphone'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REALNĄ konkurencją dla iphone'a.

Uzywam Nexus S (sprzetowo podobny do Galaxy S). Uzywalem troche tez iPhone (chyba wszystkie wersje). Mozesz powiedziec dlaczego wg Ciebie nie jest realna konkurencja? Na iPhona przesiadlem sie po dluzszym uzywaniu telefonu z Androidem i brakowalo mi bardzo kilku rzeczy - moze dlatego.

 

Nie, nie chce zaczynac flame. Po prostu interesuja mnie Twoje wrazenia i porownanie Galaxy S z iPhone (4, tak?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chce zaczynac flame. Po prostu interesuja mnie Twoje wrazenia i porownanie Galaxy S z iPhone (4, tak?).

 

 

Samsung: rewelacyjny ekran, czysty, przejrzysty, równie czuły, jak w iphonie. Tak samo dużo potrzebnych aplikacji. Dobra integracja z Windows plus brak idiotycznych ograniczeń, jakie ma iphone (typu dźwięk dzwonka - tylko kupno przez iTunes store). No i oczywiście odtwarzanie flasha. Jedyna wada samsunga to to, że przez swoją lekkość daje poczucie taniości :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakladasz ze S2 bedzie ciezszy? :mrgreen:

 

A powaznie, jakies inne uwagi? :)

 

W iPhonach zawsze podobalo mi sie UI, ale Nexus S z Androidem 2.3 ma UI, ktore bardziej mi odpowiada wizualnie (za to 3.0 w ogole mi sie nie podoba) - i w koncu wydaje sie zapewniac podobna szybkosc reakcji na akcje uzytkownika co nowsze modele iPhonow (w 3G opoznienia byly juz wkurzajace).

Troszke mi brakowalo synchronizacji maili, kontaktow, kalendarza - wiem, wszystko jest gdzies pewnie, ale chcialbym wpisac 3x (2x google apps 1x exchange) adres mailowy podac haslo i synchronizowac wszystkie konta, mozliwosci wyciszenia telefonu o zadanej godzinie, tetheringu po wifi (z tego korzystam co dzien), no i bluetooth (skoro mam juz OBD po bluetooth to chcialbym sobie cos tam powyswietlac, zawsze +2 konie za kazdy dodatkowy zegar (w N/A)). :mrgreen:

Oczywiscie na wykonczenie iPhona 4 nie narzekam. Nexus S fajnie wyglada, jest calkiem poreczny, ale co do materialow to sporo mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym bronił iPhone'a, ale używam różnych modeli ponad 2 lata i korzysta mi się z nich super. Wcześniej przerobiłem symbiany i kilka windowsów i iPhone jest bezkonkurencyjny (Androida jeszcze nie było mi dane poznać). Ale:

(brakuje mi) tetheringu po wifi (z tego korzystam co dzien),

- to jest od wersji 4.3 systemu :-).

Oczywiscie na wykonczenie iPhona 4 nie narzekam.
W 4ce szklane 'plecki' są nieco delikatne i na to można by ponarzekać ;-).

I jeszcze:

dźwięk dzwonka - tylko kupno przez iTunes store
- nie tylko. Wystarczy przygotować plik w formacie bodaj m4a, zmienić nazwę na m4r i dodać taki plik do iTunes. Trzeba pamiętać, że nie może być dłuższy niż ok. 27 sek. Nie jest to ani fajne, ani przyjemne, ale możliwe :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie tylko. Wystarczy przygotować plik w formacie bodaj m4a, zmienić nazwę na m4r i dodać taki plik do iTunes. Trzeba pamiętać, że nie może być dłuższy niż ok. 27 sek. Nie jest to ani fajne, ani przyjemne, ale możliwe :-).

 

Nie no - tego mi tłumaczyć nie trzeba. Wszystkie moje ajfony miały JB, pliki wrzucam przez iPhone explorera, tak że wiem, że to nie jest większy problem. Ale na pewno jest dużo więcej zachodu, niż wybranie opcji "ustaw jako dźwięk dzwonka" po najechaniu na plik w odtwarzaczu w galaxy s :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców i starych wyjadaczy Iphonów?

 

Jak pozbyc się niebywale irytującego komunikatu na Iphonie 3gs "przekazywanie połączeń aktywne" pojawiajacego się przy każdej próbie zarówno przychodzącej jaki wychodzącej rozmowy.

 

Wiem że są opcje jakiś modyfikacji softu po jailbreaku ale wtedy gwarancja idzie się .... tzn. wygasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbyc się niebywale irytującego komunikatu na Iphonie 3gs "przekazywanie połączeń aktywne" pojawiajacego się przy każdej próbie zarówno przychodzącej jaki wychodzącej rozmowy.

 

Wiem że są opcje jakiś modyfikacji softu po jailbreaku ale wtedy gwarancja idzie się .... tzn. wygasa

 

Beben - tak, konieczny jest JB. Ogarnia to aplikacja FowardMsgFix for 3G, którą instaluje się przez Cydię (czy jej kolejne wcielenia/odpowiedniki).

 

Zwracam uwagę, że telefon rzadko psuje się tak (mi się nigdy tak nie zepsuł), że nic się nie wyświetla i jest tzw. cegła. Zazwyczaj psuje się czy to kamera, czy np. telefon się zawiesza, ale jest używalny. W tym kontekście JB jest bezpieczny, bo można zawsze przywrócić telefon do stanu sprzed JB i taki telefon oddać do naprawy gwarancyjnej. Jedynie w przypadku iphone'ów z simlockiem, gdzie trzeba było zrobić unlock, operacja ta była nieodwracalna tj. jej śladów nie można było zatrzeć, ale zakładam, że nie masz takiego aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 6310i wytrzymał nawet rzucenie o ścianę. To był telefon! :D Ostatnia Nokia którą wspominam w SAMYCH superlatywach.

 

Od 10 lat używałem tylko Nokii, ale po ostatniej, E75 (która się rozpada od samego patrzenia na nią), przesiadam się wreszcie na Android'a, którego zamierzam ujarzmiać w Motoroli Flipout. Nokia niestety zeszła na psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...