Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, mam od października Magica ;) i się zastanawiam dlaczego się jeszcze Symbiamy sprzedają :razz:

 

Wprawdzie orange daje ciała z obsługą klientów (brand telefonu, aktualizacje) ale jakoś nie wyobrażam sobie powrotu do Symbka (którego mam w firmowej smyczy) i wydaje mi się mało elastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem miłośników SMS ale zdarza się coś pisać. Klawiatura ekranowa działa całkiem nieźle (brak rysika) można pisać w pionie i poziomie (wtedy jest większa).

Łatwiej przejść na dobry "dotyk" niż potem na normalne klawisze.

Mam firmową E71 i pisze się podobnie.

 

NAtomiast przeglądanie netu (także YouTube) - bajka, podobnie jak Android Market - nie ma porównania z instalacją aplikacji na Symbianie.

 

Zasadniczy minus to brak w Polsce dobrej nawigacji offline.

 

Ktoś wyżej pisał jakie to htc jest high-endowe. Może ale wykonanie E51 czy E71 jest moim zdaniem lepsze, podobnie zawartość pudełka. Tutaj htc masakrycznie tnie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, ma lepsze wsparcie niż Magic. Te z oranżady nie mają żadnego.

Porównywałem zaraz po kupnie z Hero i M. lepiej leży mi w ręce i jest lżejszy. Wyświetlacze podobne. Pozostałe plusy H. pewnie znasz więc nie będe się "wysilał" :wink:

ENJOY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się jeszcze nad Erą G2 touch. Niby hero ale nie do końca...

Era ma teraz najlepsza ofertę jeśli chodzi o ceny i MB wliczone w abonament. W orange nie ma ani pól kb w abo, więc kupujesz i od razu instalujesz APNDroid i blokujesz GPRS. Wtedy niestety problem z MMS no i telefon wiele traci.

 

Jakie są różnice (poza kolorem chyba) - osobiście bałbym się tylko brandowania. Znajomy ma w Erze G1 i jest bardzoi zadowolony przy normalnej eksploatacji zużywa ok. 200MB z abonamentu (korzysta tez z wifi żeby nie było że to wystarcza na 100% czasu.)

 

JA przeskoczyłem z E51 i to było coś, a pamiętam jak jeszcze niedawno cieszyło wifi na tym maciupkim wyświetlaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał jakie to htc jest high-endowe. Może ale wykonanie E51 czy E71 jest moim zdaniem lepsze, podobnie zawartość pudełka. Tutaj htc masakrycznie tnie koszty.

 

No nie wiem, mój Touch Cruise był kawiorowo spakowany w eleganckie pudełko + uchwyt samochodowy + ładowarka samochodowa (fajna) + słuchawki + drugi stylus + karta pamięci 1GB + Tom Tom + naklejana folia ochronna na ekran + etui. Jeśli chodzi o jakość wykonania również nie widzę uchybień, nie trzeszczy, dobrze wygląda, nie ślizga się w dłoni i upadek ze schodów ~2m nie zrobił na nim specjalnego wrażenia. Miałem nokie E52 i wydaje mi się znacznie delikatniejsza, zwłaszcza tylna klapka a w pudełku też żadnego kawioru (poza słuchawkami) nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

htc magic w pudełeczku malutkim ma "wypas" pokrowiec i kabel usb, standardowo ładowarka, zestaw słuchawkowy na miniUSB i brak instrukcji obsługi czy CD. Mini instrukcja troszkę większa od paczki zapałek mniejsza od paczki fajek.

Jak dla mnie zbyt ubogo, szczególnie gdy trzeba samemu drukować kilkusetstronicowego manuala - jeśli chcesz mieć wersję papierową.

 

htc touch2 to sam telefon, zapasowy rysik (chyba) i ładowarka składająca się z 3 części - tak żeby już nie dodawać kabla USB :mad: :mad: - LIPA

 

E51 była bez bajerów ale za to E71 już z :)

Chociaż ten telefon ma u mnie mega krechę - nie obsługuje zestawu BT Stereo produkcji.... Nokia :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Możecie mi polecić jakiś sprawdzony zestaw głośnomówiący (rozsądny cenowo) do SE K770i ?? Czy odpuścić i szarpnąć się na słuchawkę (wkurzające częste ładowanie :roll: )

Po zmianie samochodu niemogę dojść do ładu z odbieraniem telefonu :)

Na starośc tracę podzielność uwagi :???:

Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawka jest dobra dla małolatów aby czuli się ważniejsi, dla mnie to bez sensu. Najpierw musisz się zdecydować jak chcesz z tego ustrojstwa korzystać. Ja nigdy nie dzwonię w trakcie jazdy, tylko odbieram telefony a ponadto nie interesuje mnie kto dzwoni więc nie jest mi potrzebny żaden skomplikowany wyświetlacz. Mam zestaw CK 7W Nokii. działa bezawarynie. Jak wsiadam to telefon (po przekręceniu kluczyka) automatycznie się loguje i jak ktoś dzwoni to tylko przyciskam przycisk odbioru i rozmawiam. Mi to wystarcza. Działa bezawaryjnie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz się zdecydować jak chcesz z tego ustrojstwa korzystać.

Bezpiecznie :razz:

Ja nigdy nie dzwonię w trakcie jazdy, tylko odbieram telefony

Ja dokładnie odwrotnie, głównie dzwonię...

nie interesuje mnie kto dzwoni więc nie jest mi potrzebny żaden skomplikowany wyświetlacz

Nie zawsze mam ochotę rozmawiać z każdym, kto dzwoni.

 

Mój HTC po włożeniu w uchwyt samochodowy automatycznie przechodzi w tryb "podróży" - na ekranie NaviPanel (6 dużych ikon do najważniejszych funkcji) i łączy się z dedykowanym zestawem Bluetooth. Wybieranie przez słuchawkę mam głosowe, nagranie poleceń dla najczęściej wybieranych numerów to nie taki problem. Dodatkowo nawigacja nie przeszkadza wszystkim, bo podaje komendy przez słuchawkę...

Bardzo wygodny jest zestaw głośnomówiacy zintegrowany z radiem - automatyczne wyciszanie, parowanie urządzeń i dobra jakość połączenia. Jedyną wadą jest absolutny brak dyskrecji, kiedy jedziesz z pasażerami. No i to jest najważniejsza zaleta słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziedzinie głośnomówiącego będę chyba celował z radio z bluethoot

 

Dość długo szukałem radia z blue. Powiem jedno- aby to hulało, musisz wydać ok tysiąca. Tańsze radia po prostu nie dają rady (szumy, odbiór itp)

Kupiłem jednak zestaw głośnomówiący Parrot CK3100

http://www.allegro.pl/item891412826_zes ... _w_wa.html

i jestem mega zadowolony. Jest jednak minus- nie z każdym telefonem edytuje kontakty.

Duży minus to automatyczne parowanie z telefonem po przekręceniu kluczyka, automatyczne odbieranie po 2 sekundach. Dla mnie to były priorytety.

Szkoda że akurat ten model nie paruje dwóch telefonów.

Jedyne co można to ręczne parowanie.

Całe okablowanie mam schowane i nie musiałem następnej ładowarki wozić.

 

EDIT

http://www.allegro.pl/item889033917_zes ... 00_ls.html

Po takich pieniądzach brałbym bez zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moi drodzy Forumowicze, przyszedł czas, że zadzwoniło do mnie biuro abonenta i proponuje mi w promocyjnej cenie LG GT500.

 

Telefon jest mi kompletnie nieznany, teraz używam Nokii E51 i gdyby nie podła jakość zdjęć, to nawet byłabym z niej zadowolona...

 

Opinie mile widziane :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, nie bardzo mi zależy, Pani jeszcze Nokię 6303 proponowała, ale na nią to w ogóle się nie skuszę. Ten telefon co mam jest OK.

Zaproponuj mi coś Tomir, bo ja się w tym w ogóle nie orientuję :wink: .

 

Ma zadzwonić w czwartek/piątek, nie wiem co mogłabym zaproponować w zamian. I tak jest OK, bo polepszyłoby mi się abonamentowo/telefonicznie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś do dzwonienia to dlaczego 6303 jest be ? Solidny model z aparatem ze średniej pólki.

 

Skoro masz telefon w Erze to może

 

- Samsung Ultra Touch lub tańszy Ultra Style

- iphone

- Nokia E52 - naprawdę przyzwoita bateria (skoro odpowiada Ci e51 to dobra propozycja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...