Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak z gps'em w navigatorze :P Ale w innych nokiach to moznesz na sygnal i 15 minut czekac. Szczegolnie jezeli wylaczyles w opcjach wszystkie wspomagacze(typu pomoc przez gprs, lokalizacja dzieki nadajnikom gsm itp) i zostawiles zeby ustalal pozycje tylko dzieki wewnetrznemu gpsowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem garmina u siebie ustawiłem mu wewnętrzny nadajnik i złapał sygnał w 2 min fakt że przy oknie mialem jedna kreske ale juz na zewnątrz full zasięg.teraz musze ogarnąc jak połamac mapy europy co by mykały bez kosztów zakupu bo mam tylko Pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecie o SE C905?

 

bardzo awaryjny, nie polecam

 

Czy to jest pierwsza wersja na rynku?

MOże należy poczekac na nową wersję softu?

 

 

Dotychczasowe doświadczenie mówi mi, że nienależy kupować nowego telefonu SE zanim nie wyjdą z niego wady i nie wypuszczą poprawionego softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety C905 ogólnie sprawia problemy i to nie tylko softowe, od początu mamy sporo reklamacji, teraz już jest któraś tam wersja ale nadal muszę powiedzieć, że nie jest to udany model. Dużo reklamacji, problemy z audio (głośnik rozmów, głośnik muzyki i dzwonków), a co za tym idzie wadliwe całe taśmy (głośniki są razem z taśmą i to zwykle całe taśmy trzeba wymieniać). Naprawa kosztowna dla SE, dla klienta z gwarancją niby nie, ale wada pojawia się często i nawet po wymianie taśmy trzeba znowu powtarzać reklamację. Niestety (mimo, że fajny i wypasiony), ten model odradzam i nawet staram się nie handlować nim. Może coś jeszcze poprawią, ale lepiej już kupić inny model.

 

Jak lubię firmę Sony i jej produkty to SonyEricssony mają często sporo wpadek i wad całymi seriami, od drobiazgów (ale jakże upierdliwych) typu dziwnie pękające klawiatury same z siebie (nie wiedzieć czemu i nawet po wymianie to się powtarza...) po bardziej poważne usterki i trochę się zraziłem.

 

A wiem, że SE ma sporo zwolenników, zresztą jak dobrze pamiętam to Ty Maćku również jesteś za SE od dawna i miałeś trochę tych modeli. Szkoda, że im jeszcze trochę nie wychodzi z bezawaryjnością, bo telefony fajne tylko szkoda, żeby leżały na serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam tą E51, całkiem spoko, chociaż dla mnie trochę skomplikowana jak na razie :)

 

Zupgrade'owałem softa do 300.34.56, bo do nowszego nie mogę.

Wi-Fi w domu działa, więc super :D

 

Teraz muszę kupić jakąś kartę pamięci i zacząć coś wgrywać, wezmę chyba Sandisk'a 4GB.

 

Gdzie mogę zobaczyć ile pamięci mam zajętej a ile wolnej?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad E71 nie myślałeś?
myslałem, choć teraz już poczekałbym chyba na E72i pewnie bym wziął, tyle że trochę za szeroki i zbyt profesjonalnie wygląda, a to jest wada na uczelni, bo już mogliby się czepiać na egzaminach i kazać mi schować, a z takiego też trudniej się korzysta jak nagle trzeba go upłynnić, a o takich typowych gabarytach można ukryć nawet trzymając w ręku :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad E71 nie myślałeś?
myslałem, choć teraz już poczekałbym chyba na E72i pewnie bym wziął, tyle że trochę za szeroki i zbyt profesjonalnie wygląda, a to jest wada na uczelni, bo już mogliby się czepiać na egzaminach i kazać mi schować, a z takiego też trudniej się korzysta jak nagle trzeba go upłynnić, a o takich typowych gabarytach można ukryć nawet trzymając w ręku :mrgreen:

 

E71 na egzaminach daj rade, ale lepsze jest blackberry z scroll-ballem mozna duzo szybciej przewijać tekst :) co do upłynniania telefonu to zawsze wewnetrzna kieszeń marynarki daje rade

 

Zdana sesja = dobre notatki w .doc i telefon z symbianem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do upłynniania telefonu to zawsze wewnetrzna kieszeń marynarki daje rade
ja przeważnie chodzę tylko w koszuli pi*****ę nie robię :razz:
Zdana sesja = dobre notatki w .doc i telefon z symbianem :mrgreen:
ja obecnie jechałem na 5310 i 6300 i też dawało radę :mrgreen: Głównie myślałem o czymś mniejszym, bo często po prostu kładę telefon na ławce i tak sobie leży i nie muszę co chwilę chować i wyciągać, a taki nie rzuca się w oczy, bo jak już muszę to upłynniam go pod paczką husteczek :lol: a nawet jak się ktoś przyczepi to mówię że sprawdzam godzinę :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z E55 ktoś miał już do czynienia, bo jestem ciekaw jak z tą klawiaturą czy nie będą trochę małe te przyciski, bo pewnie niedługo będę myślał nad wymianą i zastanawiałem się czy E52, czy 55

 

Na E55 jest calkiem spoko. dobre opinie. To jest takie rozbudowane E52, prawie to samo tylko troche wiecej klawiszy i są 2 litery na 1 klawiszu i aby tą drugą uzyskać trzeba wcisnąć 2 razy. No niezły kompromis między całkiem szerszym fonem z pełną klaw a zwykłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na E55 jest calkiem spoko. dobre opinie. To jest takie rozbudowane E52, prawie to samo tylko troche wiecej klawiszy i są 2 litery na 1 klawiszu i aby tą drugą uzyskać trzeba wcisnąć 2 razy. No niezły kompromis między całkiem szerszym fonem z pełną klaw a zwykłym

a miałeś go w ręku? Bo zastanawiam się przy moich dużych paluchach jak to rozwiązanie się by sprawowało, czy nie byłoby przeszkodą, zamiast udogodnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na E55 jest calkiem spoko. dobre opinie. To jest takie rozbudowane E52, prawie to samo tylko troche wiecej klawiszy i są 2 litery na 1 klawiszu i aby tą drugą uzyskać trzeba wcisnąć 2 razy. No niezły kompromis między całkiem szerszym fonem z pełną klaw a zwykłym

a miałeś go w ręku? Bo zastanawiam się przy moich dużych paluchach jak to rozwiązanie się by sprawowało, czy nie byłoby przeszkodą, zamiast udogodnieniem

Najwyżej będziesz klawisze wciskać jakimś patyczkiem od touchscreena :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na E55 jest calkiem spoko. dobre opinie. To jest takie rozbudowane E52, prawie to samo tylko troche wiecej klawiszy i są 2 litery na 1 klawiszu i aby tą drugą uzyskać trzeba wcisnąć 2 razy. No niezły kompromis między całkiem szerszym fonem z pełną klaw a zwykłym

a miałeś go w ręku? Bo zastanawiam się przy moich dużych paluchach jak to rozwiązanie się by sprawowało, czy nie byłoby przeszkodą, zamiast udogodnieniem

generalnie nie da się jednym palcem pisać, dla mnie to tzw. fail. dzięki temu słownik T9 praktycznie zawsze trafia w słowo. możesz poczytać opinie użytkowników E52 / E55 :arrow: http://www.nokia-e52.pl

czekam na czarną E52, razem z lezo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej będziesz klawisze wciskać jakimś patyczkiem od touchscreena :mrgreen:

żebym Ci ten patyczek nie wsadził w... :mrgreen:
że już fora konkretnych modeli robią :roll: to tak jakbyśmy mieli osobne forum dla Imprez, osobne dla Foresterów,... :razz:

Dzięki bardzo, poczytam co tam ciekawego napisali, może coś ciekawego wywnioskuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam HTC Touch Pro, a w zasadzie Era MDA Vario IV, czyli to samo tylko z simlockiem ery. Telefon używany kilka miesięcy, a w zasadzie nie używany bo od początku bateria doprowadzała mnie do szału i leżał w pudełku. Jeśli jest ktoś zainteresowany tym badziewiem, proszę dać znać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E55 miałem w ręce, nawet mam fizycznie na stanie :) , jest to bliźniaczy, rozmiarowo identyczny telefon wraz w E52, różnica polega jedynie w klawiaturze, w E55 jest trochę inny układ klawiszy co możecie sobie na fotkach obadać i tyle, też ciekawe rozwiązanie, zależy co kto lubi, trza najlepiej 2 sztuki do łapy i porównać co komu lepiej się sprawdza.

 

E52 mamy niższa cenę i jest bardziej rozreklamowana to i lepiej się sprzedaje, ale ja sam nie wiem na co bym się zdecydował :)

 

nokia_e52.jpgnokia-e55_1.jpg

 

Michale K ja też jestem Michał K :mrgreen: A jak sie nie możesz doczekać na czarną E52 to bierz E55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to bliźniaczy, rozmiarowo identyczny telefon wraz w E52, różnica polega jedynie w klawiaturze, w E55 jest trochę inny układ klawiszy co możecie sobie na fotkach obadać i tyle, też ciekawe rozwiązanie, zależy co kto lubi, trza najlepiej 2 sztuki do łapy i porównać co komu lepiej się sprawdza.
ponoć E52 obsługuje więcej formatów wideo, czy jakiś tam. Chyba faktycznie poczekam aż będą obydwie do obmacania i zobaczę która mi bardziej odpowiada, bo jeśli nie będę miał problemu z pisaniem i trafianiem w przyciski w E55 to raczej ją wezmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...