Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po opiniach Owoca nt. 6300 kazałem mamie właśnie taką wziąć w Erze na kontynuację umowy. Najwyżej będzie na Owoca :mrgreen:

Ja mam 6300, dziewczyna ma, jej rodzice, moja starsza też :mrgreen: Generalnie wszystkim się podoba. Jak dla mnie to jeden z fajniejszych tel jakie miałem. I wszystko działa w czasie rzeczywistym, a nie tak jak w symbianie, 2 sekundy po wciśnięciu klawisza :razz: Może nie ma jakiś wielkich bajerów, ale jako tel od którego nie oczekuje żeby był lustrzanką, ani co najmniej palmtopem to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Owoc666 ja mam podobny temat, jak WRC fan. W idei mam business everywhere, jakiś zapasowy numer z abonamentem i kolejny numer, z którego korzysta moja mama. Korzysta z telefonu sporo, tak że z tych trzech abonamentów z samych punktów profit narobiło się 560 PLN. Pani w Orange powiedziała, że przy takich rachunkach i kwocie punktów profit, mama może wziąć teraz praktycznie każdy telefon z oferty i to za parę groszy.

 

Tak więc pytanie do Ciebie: co byś polecił? Wiem, że odpowiedź na to pytanie nie leży w Twoim interesie, bo nic na tym pewnie nie zarobisz, ale wiesz - po starej znajomości... :twisted:

 

[EDIT] Widziałem na orange.pl Nokię E65. Warte to coś? Generalnie jest preferencja dot. Nokii - mama zawsze korzystałą z Nokii i przestawienie się na inne menu pewnie byłoby sporym szokiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, czy Twoja mama wykorzysta takie funkcjie jak Wi-Fi, możliwość instalowania całej palety aplikacji biurowych, itp?

 

Bo jak nie - to bez sensu sobie zawracać głowę E65.

 

To jest fajny telefon. Dość szybki i na dodatek z Wi-Fi. Ale dedykowany dość specyficznej grupie odbiorców, IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, to jaki ma wziąć? Oferta Orange jest dość biedna...

 

Rzeczywiście, słusznie założyłeś, że chodzi o telefon, który będzie fajny, ale funkcjonalności typu WiFi, czy aplikacje biurowe, to rzecz zbędna.

 

PS Ajfon byłby idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był, ale wykorzystanie go wymaga połączenia przez SSH.

 

Zresztą tak jest w przypadku dużej większości, jeśli nie (prawie) wszystkich exploitów - kilka warunków na raz musi zostać spełnionych, aby wykorzystać exploita, albo bardzo proste metody wystarczą do tego, by komputer nie był na exploita podatny (typu: wyłączenie SSH). Działanie exploitów bowiem to zazwyczaj wina zaniechań ze strony użytkownika, a nie siły samych exploitów 8).

 

PS Jest taka stara prawda ze świata bezpieczeństwa systemów IT: "Amateurs hack systems; professionals hack people" :twisted: :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, :mrgreen: .

 

No i dziś przyszła paczka z Ery. N6300 robi bardzo pozytywne wrażenie, nawet na mnie, a nigdy za Nokiami nie przepadałem (poza moją niezapomnianą pomarańczową 5110 :mrgreen: ).

Oprócz tego w prezencie przyszła pasztetowa Motorola W375. Jak na telefon z klasy budget jest IMO bardzo dobrze wykonany, mimo nie najlepszych materiałów (zwykły plastik i guma). Ponoszę go sobie kilka dni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś przyszła paczka z Ery. N6300 robi bardzo pozytywne wrażenie, nawet na mnie, a nigdy za Nokiami nie przepadałem (poza moją niezapomnianą pomarańczową 5110 :mrgreen: ).

jeśli będziesz ją użytkował jakiś czas to możesz napisać ile bateria w tym kosmicznym wynalazku trzyma :mrgreen: bo poważnie się zastanawiam nad tym modelem i chyba go sobie sprawie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...