Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy! Zablokowalem sobie Iphona 4. Wystepuje komunikat "Iphone zablokowany polacz z Itunes" Nie mam teraz dostępu do kompa z "moim" Itunes, wiec po podlaczeniu do obcego Itunes wyskakuje komunikat "aby zezwolić na dostep, odpowiedz na Iphonie".... Niestety Iphona mam zablokowanego :/ Taka kwadrartura kola :) może ktoś mi pomoze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do uzytkownikow Galaxy S3

 

Od przeszlo roku posiadam SGS3 i dzisiaj zauwazylem dziwna rzecz. Na bialym ekranie widoczne jest charkterystyczne 'smuzenie' czyli migajace, ledwo widoczne paseczki - jak na starych monitorach CRT. Czy zaobserwowaliscie to u siebie?

Czy to wada czy po prostu ekrany SAMOLED tak maja? Nie jest to super uciazliwe (trzeba sie przyjrzec), ale mam jeszcze gwarancje i zastanawiam sie czy "bawic" sie w reklamacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, jeśli byś się bawił w reklamację, bardzo dokładnie udokumentuj stan telefonu przed oddaniem do naprawy. Jak odesłałem do naprawy gwarancyjnej Sony Z1 prosto z pudełka, który zaniosłem do punktu reklamacyjnego jeszcze w pudełku, telefon wrócił porysowany z soczewką aparatu zapaćkaną od wewnątrz. Domagam się teraz usunięcia uszkodzeń, ale temat będzie bardzo ciężki, bo firma nic nie robi sobie z protokołu przyjęcia telefonu, na którym nie było uwag co do stanu urządzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, jeśli byś się bawił w reklamację, bardzo dokładnie udokumentuj stan telefonu przed oddaniem do naprawy. Jak odesłałem do naprawy gwarancyjnej Sony Z1 prosto z pudełka, który zaniosłem do punktu reklamacyjnego jeszcze w pudełku, telefon wrócił porysowany z soczewką aparatu zapaćkaną od wewnątrz. Domagam się teraz usunięcia uszkodzeń, ale temat będzie bardzo ciężki, bo firma nic nie robi sobie z protokołu przyjęcia telefonu, na którym nie było uwag co do stanu urządzenia. :)

 

A ten Z1 to jak - statystycznie - awaryjny jest?...

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki,

konczy mi sie umowa i mysle nad nowym telefonem,

obecnie mam nokie e52 i generalnie mi pasuje tyle ze jest juz mocno zmeczona zyciem,

sa na rynku jakies nowe telefony godne polecenia ktore laduje sie raz na tydzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Z1 to jak - statystycznie - awaryjny jest?...
Tak ogólnie rzecz biorąc, to niestety nie wiem. U mnie nie dało się wsadzić karty SIM do telefonu z Plusa. Dziewczyna używa tego telefonu od tygodnia bardzo intensywnie i jest zadowolona. Nic nie mówiła jeszcze o żadnych przycięciach czy zwisach. Dobry znajomy ma Z1 od około półtora miesiąca i czasami mu się wiesza, a ostatnio nie chciał włączyć aparatu. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu wszystko wróciło do normy. O problemach sprzętowych oprócz gniazda SIM jak na razie nic nie słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do uzytkownikow Galaxy S3

 

Od przeszlo roku posiadam SGS3 i dzisiaj zauwazylem dziwna rzecz. Na bialym ekranie widoczne jest charkterystyczne 'smuzenie' czyli migajace, ledwo widoczne paseczki - jak na starych monitorach CRT. Czy zaobserwowaliscie to u siebie?

Czy to wada czy po prostu ekrany SAMOLED tak maja? Nie jest to super uciazliwe (trzeba sie przyjrzec), ale mam jeszcze gwarancje i zastanawiam sie czy "bawic" sie w reklamacje..

 

KamilP ja mam Galaxy III mniej więcej tyle czasu co ty i żadnych problemów z wyświetlaczem nie zauważyłem. Nie wiem tylko do końca o co chodzi z tym białym ekranem, nawet nie wiem co bym miał włączyć żeby to sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba zareklamuje.. :/

 

Może jeszcze dla świętego spokoju znajdź kogoś z SGSIII żeby popatrzeć albo poszukaj na jakimś forum telefonicznym, jeżeli ten objaw jest częsty to na pewno ktoś już o tym napisał. Może np. o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do uzytkownikow Galaxy S3

 

Od przeszlo roku posiadam SGS3 i dzisiaj zauwazylem dziwna rzecz. Na bialym ekranie widoczne jest charkterystyczne 'smuzenie' czyli migajace, ledwo widoczne paseczki - jak na starych monitorach CRT.

może masz podróbkę z CTRem na pokładzie :P:lol:

Ja w S2 mam podobnie, ale już robi za telefon do rzucania i zabawka dla dziecka wiec nie przerabiałem tematu, a jakbyś planował oddawać do naprawy to proponuję do CCSu, zamiast do Regenersis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa na rynku jakies nowe telefony godne polecenia ktore laduje sie raz na tydzien?

 

http://www.nokia.com...ny/515/#2400180 ?

 

Ten telefon jest słabszy niż E52.

 

Wolałbym zainwestować w nową Nokię e52 jeżeli na nią nie narzekasz, a jedynie zmęczony wygląd ją dyskwalifikuje. Sam mam taką służbówkę i jest nie do zajechania :-) Nowe e52 na portalu akcyjnym zaczynają się od plus minus 400 PLN.

 

Pytanie na inny temat :-D Czy zna ktoś jakiś model smartfona do 800 PLN z metalową/aluminiową obudową. Nie chcę plastikowej mydelniczki. Wymiary max do 125mm na długość, a wyświetlacz nie większy nić 4,3" :-) Oglądałem Samsunga Galaxy Xcover2 S7710, ale jest dla mnie za duży :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...