Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zonka moja zazyczyla sobie nowy telefon, gdyz stary niedomaga (powaznie, nawet elektrowstrzasy nie pomogly). Ma dlugo trzymac na baterii, miec radio i mozliwosc komfortowego sluchania mp3. Nie zaszkodzi, jesli bedzie mial BT oraz port USB do bezproblemowego podlaczenia do kompa. Aha, moze byc z klapka, ale nie moze byc slide. Bez symbiana - ma to byc porzadny i wytrzymaly telefon (SE, Nokia?) w wersji budzetowej sluzacy glownie do dzwonienia i pisania SMSow. No i bez sim-locka, albo z Orange ;)

 

Macie jakies propozycje? Moze owoc666 moze cos polecic? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem że trudno mi powiedzieć, bo ja ciągle na nim w coś gram, albo słucham muzyki i wtedy starcza mi baterii na mniej więcej 2-3 dni. Ale sądzę że przy takiej częstotliwości gadania powinien wytrzymać z 4 dni. Maks co mi wytrzymał to 8 dni i dopiero wtedy pierwszy raz zapiszczał że bateria słaba, ale fakt że wtedy rozmawiałem tylko parę razy przez tamten tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi ocejcnie pękła szybka od ekranu, sam ekran działa, ale ostatnio coś mi nawala przycisk Play od odtwarzacza :sad:

Fakt że ostatnie upadki były dość solidne więc i tak dobrze je zniósł. Ale zwykłe upadki z wysokości ok metra znosił bez problemów więc jest naprawdę solidny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wiedziec jak to dziala po kilku miesiacach takiego ciaglego ladowania
Ładuje Mio praktycznie co noc od ponad 1.5 roku i nie ma praktycznie różnicy. Dodać trzeba, że z wył gsm wytrzyma 5 dni. Jednak na pełnych obrotach wytrzymuje mi dzień. I dla mnie nie ma różnicy w nocy tel i tak leży. Co to za różnica podłączony czy nie do laptopa...

 

wylaczonym gsm? czyli kupic smartfon z GPS i dostepem do sieci po to, zeby wylaczyc w nim telefon, dostep do sieci i GPS, a moze bateria wytrzyma do srody. makes sense :)

Nie wiem po co w ogóle zadajesz pytania jak i tak jesteś mądrzejszy... Odp na Twoje pytanie, że w przypadku MIO bateria daje rade. Przy kilku rozmowach dziennie internecie z 20 smsów i np pół godziny w age of empires telefon wytrzymuje mi dzień. Co jest dobrym wynikiem. A w nocy i tak z telefonem nie śpie.

 

Jesli wedlug ciebie telefon dzialajacy w porywach dzien jest dobrym wynikiem OK, ale ja czasem wyjezdzam za miasto i nie lubie targac w plecaku dynama i kompletu ladowarek. Poza tym w G1 brakuje chocby integracji z exchange, co jest spora wada.

 

Pozostaje zaczekac na premiere G2 i miec nadzieje, ze poprawia te wszystkie niedorobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wedlug ciebie telefon dzialajacy w porywach dzien jest dobrym wynikiem OK, ale ja czasem wyjezdzam za miasto i nie lubie targac w plecaku dynama i kompletu ladowarek.
Ile? Jedną? Standard to już mini usb. Dziwne masz podróże jak cały czas się bawisz telefonem... Osobiście wole mieć jeden sensowny telefon niż 3 jeden do smsów drugi do rozmów i 3 do internetu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie E75, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic.

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_gadzetWiecej_ ... WERTY.html

 

Za to musze pogadac z Lezo w tym temacie:

 

http://www.allegro.pl/item606438065_eks ... _3gen.html

 

W ostatecznosci:

 

http://www.allegro.pl/item607967940_nok ... pl_24.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wielka trójka :P Tylko ten kolor czerwony w e55 moze nie najlepszy. Ale mozna porownac wielkosci kazdego z phonow.

 

hmm... spoko ten z wysuwaną klawiaturką, tylko nie kumam po co w takim razie ta numeryczna. Po co dublować tę samą funkcję? Do tego, moim zdaniem, rozdzielczość 320x240px to o wiele za mało do przeglądania sieci czy oglądania mapy. HTC, G1, X1, iPhone mają o wiele większe i bardziej czytelne wyświetlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp jest po resecie , a SPV po piątej naprawie - nie mam sprawdziłem ! Taką operację musiał bym robić co dwa tygodnie , bo to kontakty biznesowe i ciągle się zmienia .

 

[ Dodano: Pon Kwi 13, 2009 12:35 pm ]

Jest szansa , że mają to w CRC - tam gdzie naprawiali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to masz ekran dotykowy w tych tel.- ciach prach- przewijasz listę kontaktów i dzwonisz. Moim zdaniem to modele przejściowe i docelowo będzie jedna klawiaturka.
ale akurat E75 chyba nie ma dotykowego. Zresztą ja nie jestem do końca przekonany do tych dotykowych, raz działa raz nie, a raz zrobi to co akurat nie chciałem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wedlug ciebie telefon dzialajacy w porywach dzien jest dobrym wynikiem OK, ale ja czasem wyjezdzam za miasto i nie lubie targac w plecaku dynama i kompletu ladowarek.
Ile? Jedną? Standard to już mini usb. Dziwne masz podróże jak cały czas się bawisz telefonem... Osobiście wole mieć jeden sensowny telefon niż 3 jeden do smsów drugi do rozmów i 3 do internetu...

 

Problem w tym, ze bateria siada po dniu nie dotykania telefonu, bawiac sie nim jeszcze szybciej. Pod namiotem raczej nie bede pedalowac na rowerze, zeby telefon podladowac. :)

 

G1 akurat nie ma standardowego mini USB (kupilem wczoraj), czyli kolejny kabel placzacy sie w schowku (jeden do telefonu kobiety, drugi do tom-toma, teraz trzeci do G1), no i trzeba kupic kolejny do ladowania go w pracy z komputera. W aucie woze uniwersalna ladowarke z wyjsciem USB, wiec to kwestia odpowiednich przewodow tylko. Pewnie od razu zamowie tez pojemniejsza baterie, nie sa jakies wyjatkowo drogie na szczescie.

 

Usability na przyzwoitym poziomie, chociaz aplikacje obslugujace SMSy pozostawiaja wiele do zyczenia i jakos nie udalo mi sie poprawiania literowek do tej pory uruchomic, poza tym dziala przyzwoicie. Po doinstalowaniu CHOMPa jest juz nieco lepiej, ale slownika nadal niet, no i ma inne wady za to. :) Juz kilka razy zawiesily sie pojedyncze aplikacje a dwukrotnie nawet proces home, firmware mam najnowszy wiec mam nadzieje, ze to przejsciowe.

 

Przejrzalem wczoraj zachwalany Market i co prawda aplikacji sporo, ale spora czesc praktycznie bezuzyteczna (kilkanascie wersji latarki czy wibratory to juz przesada :roll: ) albo z funkcjonalnoscia roznie bywa, ale namierzylem kilka perelek. W tej chwili szukam czegos rozsadnego do edycji dokumentow offline, google docs dziala dobrze ale niezbyt szybko przy slabym zasiegu sieci.

 

Niestety aparat jest w G1 kiepski, wychodzi na to ze bede teraz wszedzie puszke i kilogram obiektywow targac ze soba zeby zdjecie do albumu zrobic, ale nie mozna miec wszystkiego. :)

 

 

Do MP3 mam ipoda, a aparat nosze w plecaku, takie all-in-one jest fajne do momentu, kiedy okaze sie ze jakosc do niczego (wyjscie sluchawkowe ma niestandardowe, a i tak watpie zeby moje sennheisery wysterowal), karta pomiesci kilka plyt, a po godzinie sluchania padla bateria i nie ma jak zadzwonic kiedy akurat potrzeba..

 

 

W Polsce G1 jako MIO jest sprzedawany z tym samym systemem i tez z google sie synchronizuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie doświadczenia ze słuchawką PLANTRONICS Discovery 925.

Potrzebna mi conajmniej dobra słuchawka do telefonu i komputera (komunikator OCS).

Będę "dźwięczny" :mrgreen: za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...