Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Główne wady:

1. to nie Nokia

Aż dziw bierze, że nie jeździsz bmw, albo mercedesem...

Wypraszam sobie :evil:

Jeździłem VW, ale o bmw i mercedesie nigdy nawet nie pomyślałem.

Okres błędów i wypaczeń już poza mną :mrgreen:

Nokię lubiłem (szczególnie 6310i) za juzerfrendlość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozważam, przymierzam się - więc pytam:

czy ktoś coś wie o SE X1 vel XPERIA?

Czy jest to kombajn typu bezproblemowego - "szafa gra i komoda tańczy" - czy są jakieś 'ALE'?

Z góry dziękuję!

 

PS: a o SE IDOU ktoś? coś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na e55. Chociaz ostatnio odkryłem bardzo fajną biznesową maszyne E71. Dosyc cienki, a klawiatura niezastąpiona do maili. Troche juz jest na rynku, wiec i cena przystepna.

 

http://www.allegro.pl/53980_e71.html?order=t&view=gtext

 

Dotychas za najfajniejszy biznesowy telefon uwazałem E66, tylko ze tam bateria to 1 dzien (przy godzinie rozmow), bo drugiego dnia juz nie dała rady wytrzymac. Jakis wadliwy ten telefon, w koncu 1100mAh bateria, a tak krótko trzyma. I to nie przypadek bo znam jeszcze 3 osoby ktorym tez tak szybko pada.

 

E71 natomiast ma duza baterie 1500mAh (ta sama ktora bedzie w E55, wiec nie nastawiacie sie na miesiąc czuwania jak mówią w reklamach :P ) i przy 1,5h rozmów, starcza mi na (!) 4 doby. +z 20 smsow, 3G cały czas włączone. Więc całkiem miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem, ze bedzie za duzy. Ale zaryzykowałem - i powiem ci, że tak mi ten poprzeczny wyswietlacz przypasował, ze sam sie tego nie spodziwałem. E55 nie będzie wiele mniejsza jezeli chodzi o powierzchnie cm^2, zobacz jaki ma duzy wyswietlacz (zwroc uwage, ze e55 jest troche dluzsza niz normalne phony). Ale fakt ze design ma fajny.

 

Zanim E55 wejdzie i stanieje odpowiednio (nie liczyłbym na cene ponizej 1600-1800 przez pierwsze 3 miesiące), proponuje zapoznac sie z E71. W sam raz na pół roku :)

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 1:12 am ]

Ja mam E51.

 

Naprawdę jestem mega zadowolony.

 

E71 to takie E51 tylko z klawiaturką, bateria trzyma podobnie, funkcje te same + obrócony wyswietlacz i wbudowany gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem, ze bedzie za duzy. Ale zaryzykowałem - i powiem ci, że tak mi ten poprzeczny wyswietlacz przypasował, ze sam sie tego nie spodziwałem
mi też pasuje, ale w obecnej chwili z pewnych względów potrzebuje węższy telefon dlatego chcę 55, później pewnie przesiądę się właśnie na coś typu E71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się między E71 a Googlowym G1. Za pierwszym przemawia dobra bateria, nokiowatość (czyli bezproblemowy transfer kontaktów, wiadomości itp z obecnej Nokii), wady to symbian gdzie większość sensownego oprogramowania jest płatna.. Za G1 w zasadzie przemawia wszystko poza baterią, mam pomału dość ładowania telefonu codziennie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się między E71 a Googlowym G1. Za pierwszym przemawia dobra bateria, nokiowatość (czyli bezproblemowy transfer kontaktów, wiadomości itp z obecnej Nokii), wady to symbian gdzie większość sensownego oprogramowania jest płatna.. Za G1 w zasadzie przemawia wszystko poza baterią, mam pomału dość ładowania telefonu codziennie..

 

Kolega ma G1 i baaardzo sobie chwali. Duzo korzysta z gmaila itp. Ale ten design....moim zdaniem mogli sie bardziej postarac.

No i w porownaniu do e71 jest o wiele wiekszy i grubszy. Ale nie miałem G1 - pewnie ma bardzo fajny soft ułatwiajcy mailowanie i całą funkcjonalnosc z tym zwiazaną plus fajna przegladarke www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno sie wygodniej przyciska. Tyle ze grubosc telefonu to 10mm vs 14,4mm... Może na zywo nie jest tak strasznie. Chetnie bym w reku potrzymal :) Ale cenowo to jeszcze kosmos... jak z kazda nowoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma G1 i baaardzo sobie chwali. Duzo korzysta z gmaila itp. Ale ten design....moim zdaniem mogli sie bardziej postarac.

No i w porownaniu do e71 jest o wiele wiekszy i grubszy. Ale nie miałem G1 - pewnie ma bardzo fajny soft ułatwiajcy mailowanie i całą funkcjonalnosc z tym zwiazaną plus fajna przegladarke www.

 

Bawilem sie nim troche w sklepie i wrazenie sprawia dobre. Design mnie nie interesuje, ma dzialac. Jedyna wada to wlasnie ta nieszczesna bateria, w porywach wystarcza ludziom na caly dzien pracy, nie chce wiedziec jak to dziala po kilku miesiacach takiego ciaglego ladowania. Z kolei rady typu "wylacz wszystko co mozliwe a bedzie lepiej" mnie nie przekonuja, nie po to mi smartphone, zebym wszystkie jego zalety powylaczal.

 

E71 wyglada lepiej pod tym wzgledem, mialem E61 przez rok i w sumie fajny aparat, do tego obsluguje poczte z exchange czego G1 nie ma. I badz tu madry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wiedziec jak to dziala po kilku miesiacach takiego ciaglego ladowania
Ładuje Mio praktycznie co noc od ponad 1.5 roku i nie ma praktycznie różnicy. Dodać trzeba, że z wył gsm wytrzyma 5 dni. Jednak na pełnych obrotach wytrzymuje mi dzień. I dla mnie nie ma różnicy w nocy tel i tak leży. Co to za różnica podłączony czy nie do laptopa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wiedziec jak to dziala po kilku miesiacach takiego ciaglego ladowania
Ładuje Mio praktycznie co noc od ponad 1.5 roku i nie ma praktycznie różnicy. Dodać trzeba, że z wył gsm wytrzyma 5 dni. Jednak na pełnych obrotach wytrzymuje mi dzień. I dla mnie nie ma różnicy w nocy tel i tak leży. Co to za różnica podłączony czy nie do laptopa...

 

wylaczonym gsm? czyli kupic smartfon z GPS i dostepem do sieci po to, zeby wylaczyc w nim telefon, dostep do sieci i GPS, a moze bateria wytrzyma do srody. makes sense :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wiedziec jak to dziala po kilku miesiacach takiego ciaglego ladowania
Ładuje Mio praktycznie co noc od ponad 1.5 roku i nie ma praktycznie różnicy. Dodać trzeba, że z wył gsm wytrzyma 5 dni. Jednak na pełnych obrotach wytrzymuje mi dzień. I dla mnie nie ma różnicy w nocy tel i tak leży. Co to za różnica podłączony czy nie do laptopa...

 

wylaczonym gsm? czyli kupic smartfon z GPS i dostepem do sieci po to, zeby wylaczyc w nim telefon, dostep do sieci i GPS, a moze bateria wytrzyma do srody. makes sense :)

Nie wiem po co w ogóle zadajesz pytania jak i tak jesteś mądrzejszy... Odp na Twoje pytanie, że w przypadku MIO bateria daje rade. Przy kilku rozmowach dziennie internecie z 20 smsów i np pół godziny w age of empires telefon wytrzymuje mi dzień. Co jest dobrym wynikiem. A w nocy i tak z telefonem nie śpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...