Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No kawiory?

 

http://allegro.pl/item211460650_niesamo ... e_8gb.html

 

Który łyka? Sporo trochę, jak na inteligentny przycisk do papieru (nie, to nie jest tak, że wystarczy zjeść simlocka) ;>>>

 

r.

 

Nie kupuję rzeczy bez gwarancji. Dlatego uzbroję się w cierpliwość i zaczekam, aż iPhone pojawi się w Polsce. Albo w tzw. międzyczasie Nokia wypuści jakiegoś iPhone-killera :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, kiedy sie pojawi w Nokia Poland

 

Kupując 6280, które w momencie zakupu (marzec 2006) było dość kawiorowe też zaczekałem, aż się pojawi w oficjalnej dystrybucji. Mimo tego, że na allegro już było mnóstwo takich z "polskim menu, instrukcją po polsku i gwarancją" :twisted:.

 

Oczywiście nikt nie dopisywał, że był sim-lock z brytyjskiej sieci, ale został zdjęty, gwarancję daje sprzedający, a nie Nokia Polska, polskie menu i tak jest dostępne w europejskich modelach, a instrukcja to pdf zrzucony ze strony Nokii :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jest to aparat "wszystkomający"

 

Nie ma wifi ;)

 

Napisałem "w zasadzie" :wink:

WiFi nie jest mi do niczego potrzebne w tym aparacie.

Ale jakby komuś koniecznie było potrzebne, to można ściągnąć ze Stanów wersję, która ma wszystko to co u nas w MDA Ery i jeszcze WiFi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt nie dopisywał, że był sim-lock z brytyjskiej sieci, ale został zdjęty, gwarancję daje sprzedający, a nie Nokia Polska

 

 

 

Dooopa Jaś ;). Simlocka dopiero niedawno się zaczęło robić - mało tego - nie ze wszystkich wersji oprogramowania.

 

 

E90 ma być w Nokii Poland 7 lipca.

 

 

 

PS. LG Prada udaje iPhone killera ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy, gdy kupowałem 6280 (luty 2006), na allegro funkcjonowały wyłącznie takie.

 

 

 

Leszczu, tłumaczę Ci - że można ściągnąć telefon bez simlocka...

 

 

PS. Nie muszę chyba dodawać, że teraz 6280 nie tylko pasztetem trąci - tylko to jest mega-pasztet... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi nie jest mi do niczego potrzebne w tym aparacie.
Nie trzeba ze stanów w erze jest model wyższy z qwerty i wifi. Dla mnie mieć paltopa bez wifi mija się z celem ;)

 

A dla mnie mieć aparat z mikroskopijną quwerty i wifi mija się z celem.

Klawiatura i wifi - tak, w laptopie.

 

Ten Twój "model wyższy" pewnie bez GPS?

To dla mnie dyskwalifikacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi nie jest mi do niczego potrzebne w tym aparacie.
Nie trzeba ze stanów w erze jest model wyższy z qwerty i wifi. Dla mnie mieć paltopa bez wifi mija się z celem ;)

 

A dla mnie mieć aparat z mikroskopijną quwerty i wifi mija się z celem.

Klawiatura i wifi - tak, w laptopie.

 

Ten Twój "model wyższy" pewnie bez GPS?

To dla mnie dyskwalifikacja...

 

Każdy ma inne wymagania, jak sam zresztą piszesz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję rzeczy bez gwarancji. Dlatego uzbroję się w cierpliwość i zaczekam, aż iPhone pojawi się w Polsce.

 

Nie sądzę. Blackberry u nas było wdrażane jak krew z nosa, a istotą ajfona jest integracja OS-u z usługami dostawcy. Sądzę, że dlatego w USA sprzedaje toto tylko AT&T.

 

Biorąc jeszcze pod uwagę poważanie, w jakim ma nas Apple, długo jeszcze poczekasz ;>

 

Albo w tzw. międzyczasie Nokia wypuści jakiegoś iPhone-killera :twisted:.

 

Jeśli maszyna będzie w podobny sposób zintegrowana z usługami dostawcy, to nadal widzę czarno...

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jeszcze pod uwagę poważanie, w jakim ma nas Apple, długo jeszcze poczekasz ;>

 

Hmmm.... nie miałem iPoda, bo najpierw wkurzył mnie sposób jego obsługi*, a potem wkurzało mnie to całe nieuzasadnione zamieszanie na jego temat. Dlatego, choć iPhone z daleka mi się podoba, nie muszę go mieć :cool:.

 

* - ja mam mózg ustawiony zgodnie z ideą Windows: jak chcę posłuchać muzyki, to otwieram konkretny folder, w którym ją mam, a nie gatunek, artystę itp.; taki sposób obsługi, jak w iPod jest szczególnie uciążliwy, jak się muzę klubową, gdzie pojęcie konkretnego artysty praktycznie nie występuje, a i gatunków jest "szeset". Poza tym denerwujące jest to, że obsługiwać nieintuicyjnego (jak dla mnie) iPoda można wyłącznie przy użyciu nieintuicyjnego (jak dla mnie) iTunes. A inne mp3 playery? Podpinasz USB, widzisz jako zewnętrzny dysk, raz-dwa i załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantech_IM_U140.jpg

Pantech IM-U140 to nowy telefon komórkowy w ofercie firmy Pantech, który wyróżnia się możliwością odbioru cyfrowej telewizji w standardzie DMB-S oraz automatycznie nachylanym wyświetlaczem LCD. Nowy produkt o wymiarach 119 x 53 x 23,2 mm wyposażono ponadto w 3-megapikselowy aparat cyfrowy, odtwarzacz plików MP3 oraz 4-kanałowe głośniki stereofoniczne. Dalsza specyfikacja techniczna obejmuje dotykowy ekran o przekątnej 2,6 cala, który za pomocą jednego przycisku można nachylić pod kątem 30 stopni, w celu wygodniejszego oglądania telewizji. Nowość w ofercie firmy Pantech pojawi się na rynku koreańskim jeszcze w tym miesiącu i dostępna będzie pod marką SKY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem :cool:

 

Swoja drogą mam do czynienia dość często z MacBookami Pro i musze z przykrością stwierdzć, że moja krowa HP grzeje sie 17,5 raza mniej i można ja bez obaw o zdrowie i zycie trzymac podczas pracy na kolanach. Dodam tylko, że konfiguracja porównywanych urządzeń jest podobna. A juz zupelnie nie rozumiem dlaczego calkiem niemala krowa jaka jest 17 calowy MacBook Pro nie ma klawiatury numerycznej a spora ilosc miejsca jest zmarnowana*

 

 

*wiem nie jest zmarnowana tylko zajmuje je "dizajn" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego calkiem niemala krowa jaka jest 17 calowy MacBook Pro nie ma klawiatury numerycznej a spora ilosc miejsca jest zmarnowana*

 

 

*wiem nie jest zmarnowana tylko zajmuje je "dizajn"

 

Odpowiedziałeś sobie poniekąd sam. Po prostu ludzie, którzy mają Maki, nie zajmują się tak przyziemnymi sprawami, jak numerki (to jest dla księgowych i zwykłych zjadaczy chleba). Dla nich jest "dizajn" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego calkiem niemala krowa jaka jest 17 calowy MacBook Pro nie ma klawiatury numerycznej a spora ilosc miejsca jest zmarnowana*

 

 

*wiem nie jest zmarnowana tylko zajmuje je "dizajn"

 

Odpowiedziałeś sobie poniekąd sam. Po prostu ludzie, którzy mają Maki, nie zajmują się tak przyziemnymi sprawami, jak numerki (to jest dla księgowych i zwykłych zjadaczy chleba). Dla nich jest "dizajn" :twisted:.

 

Kwestie "dizajnu" rozumiem... natomiast zupelnie nie rozumiem dlaczego pospolite HP moze zrobic urzadzenie które się nie grzeje a "hajendowe" iKomputery tego nie potrafia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...