Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

No, ja już wróciłem. Z temperatury +3 stopnie w...... -8.... ale tu w Łodzi zimno brrrrrr.....

 

Było super :)

Było 10 aut... a miały byc nawet 2 grupy..... wasza strata.

 

Dzięki wszystkim za towarzystwo. Czekam na czasy i zdjęcia :) Pozdrawiam uczesników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to jak powiedziałem tak i zrobiłem - zdjęcia już dodane :mrgreen: wszystkie mają tytuł i opis " 10.02.07 Kamień Śląski by BUDYN ;-) "

miłego oglądania i wspominania :wink:

 

jeszcze raz dzięki za wszystko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo klawo, poza jednym zgrzytem. czesc z nas zachowala sie bardzo nieelegancko

(delikatnie mowiac :neutral: ) i nie pokazala sie na szkoleniu. AL wszystko wzial na siebie...

co nie wymaga komentarza.

 

Może ktoś chce kupić RE070 w dobrym stanie :mrgreen:

w wersji wloski makaron :mrgreen::twisted:

 

ja dzisiaj jak zagrzalem auto przed wyjazdem, to puscilem sie jeszcze kawalek kolo lotniska :smile:

alez sie te zimowki "kleja" w porownaniu do "plastkow". ale nie zaluje, ze przolozylem bo bylo wesolo :mrgreen:

no i mam czyste pasztetowe sumienie, bo ocalilem nowe zimowe gumy :razz:

 

afterek rowniez udany. grono bardzo kameralne, ale dawalismy rade :grin: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo klawo, poza jednym zgrzytem. czesc z nas zachowala sie bardzo nieelegancko

(delikatnie mowiac :neutral: ) i nie pokazala sie na szkoleniu. AL wszystko wzial na siebie...

co nie wymaga komentarza.

 

Zgadza się niektórzy są honorowi i ich słowo coś znaczy, a innych nie. Widać kto deklarował się w tym wątku, a nie przyjechał... :roll:

 

 

budyn, nie pisz 3 postów pod rząd, bo się zaraz jakiś moderator przyczepi. Jest opcja:icon_edit.gif. ;)

 

Za te zielone subaraki powinieneś dostać ostrzeżenie. :evil:

 

Rozumiem, że nie załączyłeś fotek pewnego WRXa, bo chcesz je mi wysłać w przyzwoitej rozdzielczości na emaila. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich, których spotkanie zgromadziło. Dzięki za udaną sobotę. Tym co nie przyjechali a zapisani byli należy się kopniak w .... :evil: "Dzięki" nim AL i jego rodzina spędzili sobotę na wygwizdowie za przysłowiowe "dziękuję". Również kredyt zaufania do forum jako społeczności ludzi poważnych stopniał jak bałwan na wiosnę :roll:

 

Wracając do przyjemniejszych tematów to cośmy się wyjeździli to nasze, a wieczorkiem jak było WESOłO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, dzięki za podpowiedź co do funkcji edit - poprawię się :oops:

przepraszam za zielone subaru :neutral:

Rozumiem, że nie załączyłeś fotek pewnego WRXa, bo chcesz je mi wysłać w przyzwoitej rozdzielczości na emaila.

Którego WRX wydawało mi się że wszyscy są w komplecie i każdy ma fotkę swojego autka w akcji :mrgreen: jeśłi nie to piszcie koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sympatyczne spotkanie, kwestia obecności i rzucania słów na wiatr była już poruszana więc nie pozostaje nic innego jak przywalić jeszcze po czerwonym pasku, wstyd i tyle :evil:

A z sympatycznych rzeczy mam nadzieję, że na następnym szkoleniu stawię się jako pełnoprawny uczestnik. Podziękowania dla Lucka za miejsce na prawym fotelu, dla Wesołego za fenomenalne trunki (choć ja na degustacji się nie znam, ale żona z teściową i szwagierką zachwalały) :)

Podziękowania też dla Witka za rozprowadzanie w drugim obiegu bardzo dobrych "krówek" :)

No i wielkie dzięki dla organizatorów za naprawdę fajną zabawę i ciepłą strawę :)

Do zobaczenia mam nadzieję niedługo w większym gronie złożonym ze słownych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy przy podziękowaniach to ja bardzo dziękuję:

 

Abtowi za możliwość uczestniczenia w najszybszych okrążeniach,

Aflincie za sympatyczne towarzystwo w walce ze złym niedobrym i w ogóle wiatrem,

Elwoodowi za szybkie przewiezienie STi "takim jakie bym chciał mieć",

Sk4yowi za nauczenie wielu różnych i dziwnych systemów miar odległości :mrgreen:

Całejreszcie za obecność, możliwość wymienieniu kilku słów i/lub możliwość poznania.

:smile:

 

 

 

aflinta, "krówek" mam mało, a najbliższa dostawa szykuje się dopiero w lecie, ale pomyśle wtedy o zgromadzseniu zapasu wystarczającemu na zostanie "prawdziwym dilerem" :mrgreen:

 

budyn, zwraca, honor. Jest jedno mało ciekawe i zrobione ze złej strony zdjęcie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem do siebie i również doszedłem do siebie. O nieobecnych to nawet nie chce mi się pisać, a o tych co stawili się zwarci i gotowi to mógł bym was zanudzić :) Specjalne podziękowania dla kolegi Wesolego za wyprodukowanie i przywiezienie oraz poczęstowanie najlepszym piwem jakie do tej pory dane mi było skosztować! Mimo wielkiego wysiłku nie daliśmy rady wszystkiego posmakować do końca :P Podziękowania dla AL-a za organizacje, emocje i w ogóle, że był i że jest taki jak wszyscy go kochamy :)

 

P.S. Co by wam narobić smaku zamieszczam fote sprzętu jaki dane nam było obsługiwać do woli :)

wesolepiw0xp7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek mojego autorstwa, niestety A510 nie nadaje się do fotografowania czegokolwiek w pochmurny dzień co się porusza i jest dalej niż 2-3 metry od obiektywu, ale mam nadzieję za 4-8 tygodni mieć lepszą lufę, która zrobi fotkę kiedy nacisnę spust a nie kiedy aparat uzna to za stosowne, jak widać przewidywanie położenia pojazdu nie zawsze mi wychodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Co by wam narobić smaku zamieszczam fote sprzętu jaki dane nam było obsługiwać do woli :)

Obrazek

 

Coby narobić większego smaku należy dodać, że tylko to tylko połowa.

 

 

Aflinta, Intak, to, że jestem ślepy wiadomo nie od dziś, więc pomóżcie i jakoś naprowadźcie do tych fotek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...