Skocz do zawartości

Dacia Duster Cup


marhof

Rekomendowane odpowiedzi

http://daciadustercup.pl/dacia-duster-cup/

 

 

Komuś spodobała się trasa terenowa na Plejadach :P 

 

Ciekawy jestem, jak w takim pucharze sprawdziłby się starsze forki i w jaki sposób można wzmocnić wahacze (jedna z modyfikacji zawieszenia w Daciach) z myślą o naszej TT  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie koniec kosztów chyba - do tego jak rozumiem dochodzi jeszcze umowa do podpisania na udział w całym cyklu rajdów - organizator w zamian dostarcza zaplecze techniczne w czasie zawodów. 
Dacia nie kojarzy i się jakoś szczególnie ze sportem, przegrałbym każdy zakład, że to może być dobra baza na auto do rppst  :huh: Parę razy się zastanawialiśmy jak Duster by sobie na Plejadach radził (wypracowaliśmy opinię, że dobrze, ze względu na dobre zwisy i prosty napęd) ale i tak wybór auta mnie zaskakuje. Widocznie w tym budżecie (99k) nic sensownego nowego z salonu (żeby jakaś promocja marki tez była) przerobić się nie da tak aby jeszcze na tym zarobić  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny. I takie podejscie do klienta mi sie podoba. 

Tylko ten mentoring Krzysztofa H. bym sobie darował :) 

 

 

Szydera, szyderą, ale z mojego puntu widzenia nie ma co wieszać psów na Dusterze.   Nie od dziś wiadomo, że pomysły tego typu sprzyjają rozwojowi firmy.   Jak tak dalej pójdzie to będą mieć Sandero WRC tak jak Hyundai ma swoje i20 :-)

Nie ma bo w terenie seryjny duster spisuje sie bardzo dobrze  a porównując jakosc np. XV z Dusterem to Dusterowi duzo nie brakuje. 

Jeżeli miałbym  dużo wolnego czasu, wolne środki finansowe na takiego Dustera to jak najbardziej bym w to wszedł, i po rywalizował o :puchar: 

 Fajnie ze na rynku są jeszcze firmy które chcą się rozwijac w takim kierunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...