Skocz do zawartości

I'm in love...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm ja moze dziwny jestem, ale wiekszosci z tych lasek to bym kijem nie tknal ;)

 

[EDIT] mhhh yeah baby :lol:http://nex.ovh.org/partygirls/albums/userpics/10003/70.jpg

 

Milek, cofasz to co mowiles? :mrgreen:

 

Ta "I love NY" nie w moim typie, chociaz jak ktos juz powiedzial po alkoholu czy z torba na glowie tylko para by leciala. Z ta druga bez zadnych wspomagaczy bym jechal. Kocham kobiety tak samo jak one kochaja nas i zawsze wychodzilem z zalozenia.......... jak suka daje to pies bierze oraz..... gdyby kot trzymal sie jednej dziury to by zdechl.

Dobra rada dla wszystkich z nas: Nigdy nie wierzcie w 100% kobiecie. Powiedzialbym cos jeszcze ale trzeba trzymac poziom

 

Jedyna osoba, ktore moze mnie w tym temacie zawstydzic komentarzem to nasza Monia ale cale szczescie ostatnio nie zaglada tutaj tak czesto i mam nadzieje, ze i tym razem nie zajrzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja moze dziwny jestem, ale wiekszosci z tych lasek to bym kijem nie tknal ;)

 

[EDIT] mhhh yeah baby :lol:http://nex.ovh.org/partygirls/albums/userpics/10003/70.jpg

 

Milek, cofasz to co mowiles? :mrgreen:

 

Ta "I love NY" nie w moim typie, chociaz jak ktos juz powiedzial po alkoholu czy z torba na glowie tylko para by leciala. Z ta druga bez zadnych wspomagaczy bym jechal. Kocham kobiety tak samo jak one kochaja nas i zawsze wychodzilem z zalozenia.......... jak suka daje to pies bierze oraz..... gdyby kot trzymal sie jednej dziury to by zdechl.

Dobra rada dla wszystkich z nas: Nigdy nie wierzcie w 100% kobiecie. Powiedzialbym cos jeszcze ale trzeba trzymac poziom

 

Jedyna osoba, ktore moze mnie w tym temacie zawstydzic komentarzem to nasza Monia ale cale szczescie ostatnio nie zaglada tutaj tak czesto i mam nadzieje, ze i tym razem nie zajrzy :mrgreen:

 

Ja mam kota i jakoś jeszcze nie zdechł :razz:

Widze, że Ty potrzebujesz wspomagaczy jak chcesz to Ci gwiazdor przyniesie :P

 

męski szowinista :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba, ktore moze mnie w tym temacie zawstydzic komentarzem to nasza Monia ale cale szczescie ostatnio nie zaglada tutaj tak czesto i mam nadzieje, ze i tym razem nie zajrzy :mrgreen:

zaglada..tylko jest niczym przyczajony tygrys..ukryty smok :cool:

 

Kocham kobiety tak samo jak one kochaja nas i zawsze wychodzilem z zalozenia.......... jak suka daje to ...Dobra rada dla wszystkich z nas: Nigdy nie wierzcie w 100% kobiecie.

znaczy ze nie trafiles jeszcze na to drugie zjawisko..ale ponoc fajniej jest gonic kroliczka niz go zlapac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męski szowinista

true

internetowy bajkopisarz

true

W ostatnich postach jakoś tego nie zauważyłem

true

znaczy ze nie trafiles jeszcze na to drugie zjawisko

true

ale ponoc fajniej jest gonic kroliczka niz go zlapac

true 8)

 

Kurcze, ale ja sie dzisiaj ze wszystkimi zgadzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajkopisarzy na tym forum troche jest ale zdecydowanie sie do nich nie zaliczam. Nie pamietam zebym cokolwiek napisal na tym forum co bylo pospolita "ściemą".

Nie myslcie sobie, ze jestem jakims "jebaką" :lol: bo nie jestem...... Od wielu lat chodze po roznych klubach i moge duzo powiedziec na temat kobiet. Osobiscie bylem przez kilka dobrych wiosen w powaznym zwiazku, co wiecej staralem sie byc nawet wierny (ona nigdy mnie nie zdradzila - to tak dla ciekawskich) Jednak nigdy nie chodzilem po lokalach sam. Czasem ze znajomymi badz z dziewczyna. Zawsze w srodku spotykalo sie sporo kumpli. Mowie wam szczerze, rzadko kiedy chlopaki wychodzili sami i wszystko sie sprowadzalo tylko do tego czy ktos mial wolny kwadrat czy nie. Jezeli i nawet nie, to brali dupy po hotelach itp. To sa fakty a nie zadne bajki. W takiej Wawie, Krakowie czy Poznaniu jest inaczej? Na pewno nie a podejrzewam, ze jeszcze "lepiej".

Co moze okazac sie dziwne i smieszne.... w zwykly dzien owe kobietki byly niby takie madre, wygadane i "porzadne"...... przychodzil weekend, troche alkoholu i dziewczyny zmieniaja sie nie do poznania. Masz troche bajeru, dobra gadke i nie ma bata zebys zle spedzil wieczor.

Nie chce wkraczac na dalsze tematy z tym zwiazane bo to nie rozmowa na internet.

 

Co do stwierdzenia "zerznal bym je wszystkie" - to prawda jest taka, ze tylko nieliczni potrafili sie do tego takze przyznac i gdyby zalozmy pominac fakty "a gdybym nie mial zony/dziewczyny, a gdyby to a gdyby tamto" to kazdy facet zobaczywszy goraca kobiete z pewnoscia nie chcialby z nia czytac ksiazek. Tym sie roznie od innych, ze jestem bezposredni i wale kawe na ławe

 

Monia, jestes super, jako jedyna kobieta mnie nie pojechalas (co mnie absolutnie nie zdziwilo) Bardzo mocno cie pozdrawiam. Buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...