Skocz do zawartości

GT Nardi Torino Prodrive


Marcinvvv

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

przy montażu amorów w bardzooo ale to bardzoo znanym serwisie w Katowicach gdy zapytałem czy kielichy i poduchy ok powiedzieli ze tak jak najbardziej, przy konserwacji takie coś wyszło. Serdecznie nie polecam.

 

:facepalm: :facepalm:  Czyli bazując na takiej opinii, gdybyś nic przy podwoziu nie robił, jeździłbyś zupełnie nieświadomy, a za niedlugo amory "wybiłyby tylną szybę" :huh: Niezbyt optymistyczny scenariusz przy szybszej jeździe... 

 

Następnym razem, jak będziesz kupował GC pamiętaj że pierwszym krokiem, po podejściu do auta, jest włożenie całej ręki w te właśnie kielichy... Jak niskie zawieszenie, podnośnik i do góry trochę. Ja tak przy poszukiwaniach odeszłem od 2 aut, nie oglądając w nich wiele więcej...  Wiele rzeczy nie idzie wypatrzeć przy oględzinach, ale te punkty zapalne są dość proste do określenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Następnym razem, jak będziesz kupował GC pamiętaj że pierwszym krokiem, po podejściu do auta, jest włożenie całej ręki w te właśnie kielichy...

 

 

Już jest zrobione i poduszki nowe subaru wrzucone wiec jest ok, ale do serwisu zaufania zero totalnie , nie wiem czy to wina tego ze wlasciciel nie wie co sie tam dzieje czy niedopatrzenia jakiegos pracownika ale bylem w szoku jak to zobaczylem, tymbardziej ze opinie maja bardzo dobre i znani sa wszedzie. Ważne, że nie wybiły szyby i już wszystko działa jak należy ;D 

A samochód kupiłem trochę na wariata, mimo tego jestem zadowolony bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że wleciała nowa kiera to Nardi Torino oddam w dobre ręce. Niestety nie mogę jeszcze dodać posta w dziale giełda. Kierownica ma lekko pęknięty znaczek i ogólnie zdarta po 18 latach użytkowania ;) 

Zdjęcia poniżej. Odbiór w Dąbrowie Górniczej/ Sosnowcu  lub w ten czwartek w kielcach.

Cena ? Dobre wino ;)

c974e0cd466ba08c5690fcb18495a0e0.png

5e2fbd276f6677db55bca4ca4b7487d4.png

ddfa074f2e95ff3edf3f9116a4a50946.png

eae460283e359f51130ff3fd240f4fe0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie techniczne. 

Mam w planie oddać auto na remap. Mam taką przypadłość, że przy gazie do ziemi czasami go "przedławi" na ułamek sekundy. Może być to spowodowane tym, że wydech jest większej średnicy przelot i brak remapu do tego ? 

Bo nie wiem czy przed remapem się tym zająć czy samo się "naprawi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boost cut-a raczej byś poznał, bo wtedy przerywa dość mocno, przynajmniej u mnie jak ucięło doładowanie to wiadomo było co jest nie tak :D

Coś ja o tym wiem :D  Tak jak napisał Bartek1986 przydało by się naprawiać żeby problemów nie było , może być to przepływka lub kontroler doładowania lub inne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...