Skocz do zawartości

Uwaga zlamany k**** - Ciemnoszary GT - WXE 828U


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

cwel - osoba zgwałcona przez innych więźniów i przez to napiętnowana jako niższa w hierarchii

No, co Ty powiesz... :roll: :mrgreen: - w życiu bym nie przypuszczał... :wink:

 

To, jak rozumiem, można tak sobie spokojnie mówić na innych - prawda, wMorderatornio...?

 

chodziło mi nie o Twoją wypowiedź, ale o post inicjujący ten wątek.

Ja wiedziałem :cool: , ale chciałem, żeby INNI nie mieli wątpliwości... :wink: :mrgreen:

 

Dobra, koniec żartów. Naprawdę chętnie bym poczytał PRECYZYJNY opis tej sytuacji, uzasadniający strzał z grubej rury - albo obudził się rano i zobaczył coś wyedytowane i poprawione... bo w obecnej postaci, to kicha jest, cośkolwiek. I obciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WiS, muszę przyznać, że masz rację - słowo, o którym mówisz, niby nie przekleństwo, a jednak... Wydaje mi się, że chodzi tu o percepcję - w powszechnej opinii słowo "zajebisty" jest jak najbardziej uważane za mieszące się w ramach właściwego tonu (na granicy, ale po tej 'dobrej' stronie), natomiast nazwanie kogoś cwelem zdecydowanie tę granicę przekracza :twisted:.

 

Tylko Ty jesteś antyk (no dobra - turboantyk :mrgreen:) i tak się do tego "zajebistego" przyczepiłeś :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak się do tego "zajebistego" przyczepiłeś

My, kierowcy malych złotych autek, jesteśmy szczególnie wrażliwi...

 

muszę przyznać, że masz rację

Dzięks - ale co dalej? Czy "cwel" i "[moderator czuwa]" dalej mają mi obrzydzać widok forum, czy ktoś to poprawi?

 

Pytania merytoryczne dalej aktualne - chętnie się dowiem, co się na tym parkingu rzeczywiście wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłbym, ale do Forum Głównego nie mam uprawnień. Nie podobają mi się oba te słowa, choć przecież o kutasach to i Wieszcz pisał i nikt nie miał mu tego za złe.

 

Proponuję więc skorzystać z wykrzykniczka w prawym górnym rogu okienka z postem :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kutasach to i Wieszcz pisał i nikt nie miał mu tego za złe.

Jak się jest Wieszczem, to wolno ciut więcej...

Proponuję więc skorzystać z wykrzykniczka w prawym górnym rogu okienka z postem

Myślałem o tym, ale - nie wiedzieć czemu - jakoś tak zbyt proste mi się to wydaje :roll: :razz: :wink:

 

Poprawione.

Dziękuję... :wink:

 

No to pozostaje mi czekać na uzasadnienie, dlaczego ten gościu w GT to "cham i prostak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... choć przecież o kutasach to i Wieszcz pisał ...

 

Ino coś innego miał na myśli (jak to Wieszcz), taki drobiazg.

 

Naprawdę?!? :shock:

 

A ja myślałem, że ten koleś z tej wierszowanej książki, którą mi kazali w szkole czytać, o jakichś inny kolesiach, którzy tylko rozróby robili i gorzałę ćwiczyli, to przy pasie miał cudze fujary przywiązane. Tylko skąd on je brał? To taka wschodnioeuropejska forma skalpu? :shock:

 

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... choć przecież o kutasach to i Wieszcz pisał ...

 

Ino coś innego miał na myśli (jak to Wieszcz), taki drobiazg.

 

Naprawdę?!? :shock:

 

A ja myślałem, że ten koleś z tej wierszowanej książki, którą mi kazali w szkole czytać, o jakichś inny kolesiach, którzy tylko rozróby robili i gorzałę ćwiczyli, to przy pasie miał cudze fujary przywiązane. Tylko skąd on je brał? To taka wschodnioeuropejska forma skalpu? :shock:

 

:razz: :mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja.. zaczelo sie od "wirtualnego" strzelania do jakiegos buraka na parkingu i pokazali sie wszyscy mistrzowie westernu.... :twisted:

a ciekawe jakby rzeczywiscie przyszlo do tego, zeby kogos uczesac olowiem... :roll:

 

BTW to chyba mozna do OT przerzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczelo sie od "wirtualnego" strzelania do jakiegos buraka na parkingu

Nadal czekam na info, DLACZEGO niby był on burakiem...

 

jakby rzeczywiscie przyszlo do tego, zeby kogos uczesac olowiem...

Może lepiej nie ;-) Zwłaszcza na parkingu.

 

Ale też bym postrzelał do jakiejś tarczy przy okazji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek - lekko Offtopicowo w OT :lol: Ty widze z okolic, w ktorych czesto bywam - kiedys trzeba bedzie jakiegos malego spota wysmyczyc :)

A zapraszam :mrgreen: obok miejsca z mojego podpisu jest niezły pstrąg z grilla, a z 5 km dalej jodłownik :twisted: dałoby sie ściągnąć pewno pare subaryn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś takie sygnały ostrzegawcze jak ktoś ujawnia fascynację bronią. Z czterech znajomych którzy kiedyś odchylili połę marynarki pokazując żelastwo pod pachą czy przy pasku, trzech siedzi w pierdlu.

Może przypadek - nie wiem.

A czwarty? Nieżyje?? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BROŃ powiadacie

 

O BRONI - palnej, białej, Broni Radom i Broni Malinowskiej - proszę do OT. Tu się gada o poważnych problemach kultury w ruchu drogowym, znaczy, ja wciąż czekam na info, dlaczego należy ustępować pierwszeństwa kobietom wyjeżdżającym tyłem z parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...