Skocz do zawartości

Powiadomienia


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Wiem i niestety nic z tym nie mogę zrobić... :mad:

A dlaczego?

WRC fan jest tu tylko moderatorem, po marudź np. Flipperowi...

Marudzenie Flipperowi jest jeszcze mniej skuteczne niż pisanie na Berdyczów lub zawodzenie pod Ścianą Płaczu.

 

Wypowiedź WRC fana zrozumiałem jako "nie da się z tym nic zrobić", stąd moje pytanie.

Precyzuję je zatem:

"Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić - a jeśli się nie da, to dlaczego? A jeśli się da, to dlaczego jest jak jest?"

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać się pewnie da...

 

 

A jeśli się da, to dlaczego jest jak jest?"

 

Yyyy...because :razz:

Yyyy... jakoś mnie to nie śmieszy, nie wiem czemu. :roll:

 

Coś jest konkretnie spieprzone, a osoba/-y odpowiedzialna/-e (?) za utrzymanie forum podchodzą do tematu... jak zwykle. Niestety, nie widzę w tym nic śmiesznego, i uważam to za "trochę bardzo" niepoważne podejście do tematu - nawet jeśli Flipper (czy kto inny) robi to społecznie (a nie sądzę, bo forum przecież jest tylko "dodatkiem" do SIPowego serwera, którego i tak ktoś doglądać musi.)

 

To może wyłączyć powiadomianie* w cholerę? Przynajmniej będzie wiadomo na pewno, że nic nie przyjdzie (i trzeba samemu ryć w poszukiwaniu świeżych żołędzi)... Dobry pomysł? :roll:

 

M.

________

* - Tzn. "globalnie", bo że u siebie sam mogę to zrobić, to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wyłączyć powiadomianie* w cholerę? Przynajmniej będzie wiadomo na pewno, że nic nie przyjdzie (i trzeba samemu ryć w poszukiwaniu świeżych żołędzi)... Dobry pomysł? :roll:

Lubię żołędzie :mrgreen:

Żołędzie to jest to, co tygryski lubią najbardziej, jak to powiedział Tygrysek doProsiaczka.

Ale moderatornia nie lubi oftopów poza offtopowym forum, więc ciszej nad tymi żołędziami... :razz:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleee osoo chodzi...?

 

Mi powiadomienia przychodzą. Ani ich za mało, ani sie nie powtarzają.

 

Może se ponaprawiajcie te kompy, albo sprawdźcie, czy jabłuszka nie podgnite... :twisted:

A co ma pi....a do wiatraka? Na komp z WinXP (dwa) też nie przychodzą...

Serwer SIPowy na Macu stoi? Home.pl (moja poczta elektryczna) na Macu stoi? Shodan (który zaczął ten wątek) Maca ma? Inni, co o tym problemie pisali też mają kompy "popsute"? :roll:

 

Jarmaj... chuchnij no...

 

 

...albo się zastanów zanim zaczniesz tłuc po klawiaturze. To co napisałeś, to -za przeproszeniem- "odpowiedź admina": "dziwne... u mnie działa".

 

Jak to Mleczko kiedyś narysował: "Obywatelu! Nie pieprz bez sensu!"

 

:razz: :mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chuchać...

 

To że na trzeźwo ostatni raz na forum byłem jak się rejestrowałem, nie znaczy że można mnie tak tu od najgorszych!

 

Ja tam się na komputerach kompletnie nie znam, wiem gdzie włączyć, gdzie wyłączyć, a jak się pieprzy, to wtyczkę wyciągnąć. A jak to nie pomoże, to telefon do przyjaciela.

 

Ale kurna! Skoro mi działa, to znaczy że Wy macie coś popsute chyba, nie?

 

Ale mogę się mylić, bo się nie znam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chuchać...

 

To że na trzeźwo ostatni raz na forum byłem jak się rejestrowałem, nie znaczy że można mnie tak tu od najgorszych!

No ba.

Inaczej nie zapamiętałbyś hasła i nicka - i musiałbyś się znowu rejestrować...

Ergo, udana rejestracja zawsze musi być na trzeźwo - inaczej się po prostu nie da. A potem... :mrgreen:

 

Najgorszych? Czy ja coś mówiłem o najgorszych? Ej no, kolego Jarmaj... Chuchnijcie no... ;)

 

Ja tam się na komputerach kompletnie nie znam, wiem gdzie włączyć, gdzie wyłączyć, a jak się pieprzy, to wtyczkę wyciągnąć. A jak to nie pomoże, to telefon do przyjaciela.

 

Ale kurna! Skoro mi działa, to znaczy że Wy macie coś popsute chyba, nie?

 

Ale mogę się mylić, bo się nie znam... :mrgreen:

Powiem krótko: możesz. :mrgreen:

 

 

...i tym optymistycznym akcentem mówię dobranoc. ;)

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...