Skocz do zawartości

Wielkie Starcie III - Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer. 23 Kwietnia


Barteq

Rekomendowane odpowiedzi

No Alex szedł jak zły :D . Faktycznie auto się trzyma fest, widać to szczególnie w tym prawym "który miałeś iść szerzej". Ładnie

 

tylko tytuł filmu coś nie halo, "STI vs Subaru ... " :)

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, jako były właściciel STi stwierdzam, że patrząc po wynikach generalki i indywidualnych wczorajsza walka niestety nie była zbyt wyrównana ;) Linkuję swój onboard z przejazdu: https://youtu.be/L0r3oEXlE4Y

Szukam jakiś innych filmów dla nauki i porównania, ale widzę same beczki i pocięte fragmenty. Macie coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ALEX,@beben ten drugi onboard ciekawszy niż pierwszy. Mam nadzieję,że będzie trzeci jeszcze.
 

Jest jeszcze trzeci ;) , ale trochę muszę popracować nad ścieżką audio. Zbyt często pojawia się słowo "motyla noga".  :biglol:

 

To zrób "zawartość 18+" i po sprawie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@ALEX,@beben ten drugi onboard ciekawszy niż pierwszy. Mam nadzieję,że będzie trzeci jeszcze.
 

Jest jeszcze trzeci ;) , ale trochę muszę popracować nad ścieżką audio. Zbyt często pojawia się słowo "motyla noga".  :biglol:

 

To zrób "zawartość 18+" i po sprawie :biglol:

 

Tak myślałem, ale Admini tego Forum mogą być mniej tolerancyjni co do wklejanych treści.  ;)  :o  :biglol:

 

 

Wariactwo z tym gościem na lewym . Żeby on sie odrobine skupił to min 5 sek mniej na budziku byłoby jak w banku

 

Beben, mam od samego początku jeden cel - wygrać ponownie Plejady. Wtedy będę poważny i skupiony do granic możliwości.  :biglol:

No chyba, że będziemy mocno "obgadywali strategię" wieczorami w Twojej posiadłości i cały misterny plan pójdzie się tradycyjnie .....  :biglol:

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alex po tym jak mnie objechałeś na starciu to już chyba o większy szacunek na dzielni ciężko
 

Musisz wziąć mojego GTka, a ja Cię uwolnię od Twojego garba, czyli tego okropnego Lancera!  ^_^

Moja super oferta na dziś: wymiana 1:1. Beż żadnych dopłat!!!  :rolleyes:

P.S. Dzisiaj dotarła z Anglii szpera na przód.  ;) Dorzucę Ci gratis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i pierwszy onboard z pierwszego przejazdu na czas. Beben to najlepszy pilot w mojej historii!!!  :biglol:

 

Taka właśnie panowała wczoraj atmosfera na torze i w aucie. Powtórka już wkrótce na Plejadach ;)

Nie wiem, dlaczego taka słaba jakość. Niektóre momenty musiałem celowo zastąpić rżeniem koła. Forum czytają również młodsi. :)

 

Zajebiste  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało relację, napięcie rosło z każdą minutą!

Super impra, szkoda że nie dojechałem żeby pokibicować.

Ale...nie ma co się za bardzo podniecać beczkami jak ogólny wynik to jakaś masakra z masakracją, II miejsce i wielkie nic aż do IX

I nie ma co czekać na deszcz, może EVO jest po prostu lepsze od STI, ot i co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało relację, napięcie rosło z każdą minutą!

Super impra, szkoda że nie dojechałem żeby pokibicować.

Ale...nie ma co się za bardzo podniecać beczkami jak ogólny wynik to jakaś masakra z masakracją, II miejsce i wielkie nic aż do IX

I nie ma co czekać na deszcz, może EVO jest po prostu lepsze od STI, ot i co

Woyt. Uważam, że EVO na suchej i utwardzonej nawierzchni jest szybsze od STi. Pisałem to już kilka razy i chyba nikt się nie podnieca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I nie dla tego ze trzymałeś mi cały czas rękę na kolanie zamiast prowadzić emoji12.png emoji41.png
 

Chyba już nie chcę oglądać więcej onbordów. :P  :mrgreen:

 

 

Uważam, że EVO na suchej i utwardzonej nawierzchni jest szybsze od STi. Pisałem to już kilka razy i chyba nikt się nie podnieca.

Nie wiesz co piszesz. :P Zadżumiony jakiś jesteś!? :mrgreen: Przyjeżdża się w sobotę na taką imprezę zamiast w piątek wieczorkiem,to takie i efekty. :twisted: 

Śmiem twierdzić,że przy sprawnym aucie Seba mógł ugrać ciut więcej w tej rywalizacji,niestety zmielona szpera na tyle nie dała takiej możliwości. :(

Obstawiałem,że @@beben da radę przejechać te kilkanaście kilometrów,ale się grubo pomyliłem. :mrgreen: W innym przypadku były "drugi". ;)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...