Skocz do zawartości

Które z posiadanych aut wspominacie najlepiej? A które najgorzej?


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, pewnie mieliście nie jedna bryczkę. I zapewne nie wszystkie z posiadanych aut były Subarami. :) Które  autka wspominacie najlepiej? 

Ja troszkę żałuję, że sprzedałem Mazde. :) 
Bj'tka była fajnie zrobiona, potrafiła czasami zaskoczyć. :) 

 

post-23450-0-43895600-1456870352_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilkanaście aut, ale najcieplej wspominam 18, czy może 20-letnią Corollę, o wartości połowy obecnego ubezpieczenia, które opłacam za samochód :)

A to z jednej prostej przyczyny - była pierwsza. Nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy patrzyłem na WŁASNE kluczyki na półce :) i nie musiałem się już ojca prosić, czy mogę gdzieśtam pojechać. Ehhh :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominam sobie takie fantastyczne auto . Zero kosztów eksploatacyjnych i serwisowych, zero wydawania pieniędzy na ubezpieczenia, darmowe paliwo . 

 

 

 

 

 

 

 

Ale się dawno temu skończyło .

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki tato ...

Edytowane przez Mark L.A.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilkanaście aut, ale najcieplej wspominam 18, czy może 20-letnią Corollę, o wartości połowy obecnego ubezpieczenia, które opłacam za samochód :)

A to z jednej prostej przyczyny - była pierwsza. Nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy patrzyłem na WŁASNE kluczyki na półce :) i nie musiałem się już ojca prosić, czy mogę gdzieśtam pojechać. Ehhh :)

 

Miałem podobnie, z tym że poszedłem w egzotykę - Volvo 480 Turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jakieś Megane kupione za grosze za czastów studenckich które sypało się co kawałek.

 

Najlepiej Mazdę 323F (wszystko co ma podnoszone światła jest automatycznie dobrze wspominane :) ) i MX-6 V6 import JDM. 200 kucy z V6, szpera, cztery koła skrętne, śmigało to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak każda niewiasta :P w sumie na taki argument brak kontrargumentu, więc uznaję słuszność wywodu waćpanny :)

Dziękuję ;)

 

Zupełnie serio, to w porównaniu z OBK i GT to było bezawaryjne auto. Może miałam szczęście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Vw jetta mk1 mojego ojca była najlepsza , czerwona najszybsza.

 

Miałem dokładnie taką, też czerwoną i też ją najlepiej wspominam, 1.6D (ale bdb chodziła też na OO, czy na Kujawskim - zdarzyło mi się ;) ), rocznik 82, 5 biegów!. Już w wieku jej pełnoletniości pojechałem nią do Brukseli i z powrotem.

 

Miałem do niej taki sentyment, że gdy ją sprzedałem, jakoś po roku wróciłem, i odkupiłem ją z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej: Megankę'96, nic się nie psuło w niej, ale była sprowadzona z Niemiec, może dlatego :P

Najgorzej: GTka :P

Ojciec miał 96 rok silnik 1.4 75KM czasem jeździłem Meganą - serwisowana i nic się nie działo. Przy 250tys uszczelka pod głowicą i dalej nic. Ale to tuż po prawku więc każdy pojazd mile bym wspominał. I jeszcze Toyota Starlet 1.3 95r Totalnie nic przez 3 lata kupiona od ojca kolegi który miał ją 8 lat☺ a po mnie jeszcze koleżanka z osiedla 2 lata☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wspominam dwa auta - pierwsze - Fiat UNO 1,1 rocznik 1988 i jedynego w swoim rodzaju Forka na sterydach (teraz może trafić naweto do [you] w zamian za odpowiednią paczuszkę banknotów NBP, którą chowasz w skarpecie). Forek - zdecydowanie ulubiony z powodu uniwersalności, mega elastyczności i dużego momentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wspominam dwa auta - pierwsze - Fiat UNO 1,1 rocznik 1988 i jedynego w swoim rodzaju Forka na sterydach (teraz może trafić naweto do [you] w zamian za odpowiednią paczuszkę banknotów NBP, którą chowasz w skarpecie). Forek - zdecydowanie ulubiony z powodu uniwersalności, mega elastyczności i dużego momentu.

 

A dziękuje ale raczej moja skarpeta jest za szczupła ;) a i forek raczej nie w moim typie gdyż wole bliżej gleby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...