Skocz do zawartości

Grill/Atrapa bugeye rodzaje/różnice


panratownik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Jakie są grile/atrapy i czym się różnią dla modeli Bugeye? Rozglądam się za jakimś ładnym grillem i mam dylemat.

Głównie interesuje mnie czy między wersjami Sedan/Wagon STI/WRX/Nie-WRX są jakieś różnice.

 

Znalazłem takie dwa rodzaje:

 

IMG_0693.jpg

 

Oraz taki, który potrzebuje jeszcze dodatkowych dwóch "zaślepek" po bokach.

 

$_1.JPG

 

Jak się te obie wersje w żargonie forumowym nazywają. W moim Bugu mam ten dolny, ale ma połamane dolne zaczepy i chciałbym wymienić na jakiś lepszy i od razu ładniejszy. Podoba mi się wersja górna tylko, że nie mam pojęcia czy będzie pasować do wersji 2001 WRX Wagon z poniższego zdjęcia:

 

10557113_729997383713421_588521787969218

 

Jak ktoś orientuje się w temacie proszę o jakieś informacje. Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja miałem ten pierwszy w swoim bugu-jak dla mnie najładniejszy(ale to jest kwestia gustu)moje archiwalne zdjęcie

post-8433-0-99283800-1456768449_thumb.jpg

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj jeszcze ten temat i będziesz wiedział nieco więcej :-)

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/86565-atrapa-grill-prodrive-bugeye-wrx-sti/#entry2408546

 

Poczytałem. No wydaje się, że by pasował do mojego tym bardziej że srebrny. Szukałem nawet fotek jakby wyglądał srebrny Bug taki jak mój z taką atrapą, ale nic nie znalazłem. Wszystkie mają czarne. Poza tym jest taka niewiadoma czy te kolory są odcieniowo podobne? Dlatego raczej szukam czarnego bo wiem, że ten kolor będzie na bank pasował.

 

..ja miałem ten pierwszy w swoim bugu-jak dla mnie najładniejszy(ale to jest kwestia gustu)moje archiwalne zdjęcie

 

Też mi się bardziej podoba, zwłaszcza że mam soczewy od STI JDM. Problem z takim grillem jest taki, że trzeba go szukać pod kolor lakieru no i sam nie wiem czy zaczepy z tego pierwszego (STI) będą pasować do zwykłego WRX'a?

 

ta niebieska jest od STi, ta niżej od zwykłego wrx-a

 

A czy taka od STI będzie pasować do zwykłago WRX'a gdy zdejme mu boczne zaślepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje na bank sam zakladałem i malowałem bo to był WRX i tak napawdę to przód spodobał mi się dopiero po załorzeniu atrapy,zderzaka prodrive i soczewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje na bank sam zakladałem i malowałem bo to był WRX i tak napawdę to przód spodobał mi się dopiero po załorzeniu atrapy,zderzaka prodrive i soczewek

 

Zastanawiam się tylko czy między WRX Sedan/Kombi są jakieś różnice w zaczepach bo tu diabeł tkwi w szczegółach. Jak kiedyś zgłębiałem temat przedniego błotnika i bocznych zderzaków to okazało się że są inne w sedanie i kombi i kurde nie zdziwiłbym się jakby i grille miały jakieś małe różnice w zaczepach... Nie wiem po prostu jak to sprawdzić bez narażania się na ryzyko kupna i przekonania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bugu miałem grill WRXowy i po dłuższym rozglądaniu się i polowaniu na grill z STi zmieniłem go i pasuje wszystko idealnie :) Gill malowałem bo ciężko go znaleźć i kupić bo to towar deficytowy :D Między kombi a sedanem nie ma różnic w grillach.

 

P1110396%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

P1110395%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

P1110818%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

P1080515%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

P1120914%252520%252528Kopiowanie%252529.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...zderzak i błotniki na bank inne-węższe a atrapa?moze być taka sama ale czy to będzie pasować to całego auta

ADK90 teraz git jest bugeye są naprawdę fajne i jest ich mało

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz z pomalowanym. Mój znaczek był srebrny a dokładnie plejady w nim i zrobiem go na biało. Tło zmieniłem z niebieskiego na czarne ten sam lakier co na aucie. Niestety nie mam fotek z tej operacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...