Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2WD


demol

Rekomendowane odpowiedzi

to już lepiej niech zakatuje Lanosa jak Imprezę :).

 

pzdr

 

p.s. "użytkowany przez kobietę" = zmiana biegu na wyższy zaraz po przekroczeniu 2000RPM, wciskanie sprzęgła zawsze i wszędzie oraz redukcja z 5. biegu na 2. bądź 3. po zwolnieniu do 50km/h dopiero po wepchnięciu gazu w podłogę i zorientowaniu się, że samochód nie daje rady :). nie mówię, że wszystkie kobiety tak robią ale jeszcze nie jechałem z inną :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demol<=takie cuda techniki jak impreza 2WD sprzedawano w Holandi do tego korblowane szyby pełen wypas czyli Szkot na emigracji i tarcze hamulcowe o srednicy 242 mm a nie jak w innych potworach 260 mm :) do tego koła 13cali

PzdrE12

Ps: szyby mogą być elektryczne ale najlepszą wskazówką są koła 13 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. "użytkowany przez kobietę" = zmiana biegu na wyższy zaraz po przekroczeniu 2000RPM, wciskanie sprzęgła zawsze i wszędzie oraz redukcja z 5. biegu na 2. bądź 3. po zwolnieniu do 50km/h dopiero po wepchnięciu gazu w podłogę i zorientowaniu się, że samochód nie daje rady . nie mówię, że wszystkie kobiety tak robią ale jeszcze nie jechałem z inną

 

 

Eee tam Araquiel odwija WRXa do 5 tys i marudzi potem ze nie jedzie, redukuje że aż skrzynia wyje i w ogóle daje czadu ;-) Zdajesz się z nie tymi kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. "użytkowany przez kobietę" = zmiana biegu na wyższy zaraz po przekroczeniu 2000RPM, wciskanie sprzęgła zawsze i wszędzie oraz redukcja z 5. biegu na 2. bądź 3. po zwolnieniu do 50km/h dopiero po wepchnięciu gazu w podłogę i zorientowaniu się, że samochód nie daje rady . nie mówię, że wszystkie kobiety tak robią ale jeszcze nie jechałem z inną

 

 

Eee tam Araquiel odwija WRXa do 5 tys i marudzi potem ze nie jedzie, redukuje że aż skrzynia wyje i w ogóle daje czadu ;-) Zdajesz się z nie tymi kobietami.

a wiesz, może tak być ;). trzeba koniecznie poszerzyć grono koleżanek :) :) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...