Skocz do zawartości

Znacie dobre samochody?


Piotrek107

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze kilka:

 

5813cec7627e.jpg

 

3f0b4c714142.jpg

 

7d66ad5b16ef.jpg

 

a6d4e6eea253.jpg

 

ed5198108881.jpg


Kolega chyba myli pojęcia - nie są to za bardzo służbowe wozy :)

 

 

U mnie w firmie są :)

 

Może maja jakieś wolne etaty ? Nie jestem może najlepszy ale stosunkowo tani

 

Będzie wolny etat jeśli się znasz na autodetailing-u znasz angielski itd

 

Mam więcej fot :

 

66431c8b7bb8.jpg

 

6a2eba1e904f.jpg

 

Mercedesy to AMG moc od 300KM do 600KM wszystkimi tymi autami jeżdzę i mam więcej fotek :) takiej pracy nie miałem nigdzie ale w czerwcu wracam do PL na stałe.

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Clarkson?

Nie Łukasz Janeczek :)

 

http://www.lukautodetailing.com

 

a08c88d716e6.jpg

 

wrażenia z jazdy niesamowite teraz wiecie dlaczego kupiłem subaru bo kocham szybkie samochody ale na takie którymi w pracy jeżdżę niestety mnie nie stać :). Może kiedyś...

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżdzę nimi normalnie po drogach bo testuje także auta czy wszystko z nimi ok przed tym nim ktoś auto dostanie do jazdy to cześć mojej pracy jade np na autostradę i sprawdzam czy hamulce ok zbieżność zawieszenie czy nie ściąga na boki itd. Nie jeżdzę oczywiście samochodami klientów tylko firmowymi zeby była jasność

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sprawdzasz po detailingu? Czy ladnie kropelkuje? Nie kumam zwiazku miedzy detailingiem a jazda samochodem klienta. Co innego mechanika, wtedy to i owszem, nalezy sprawdzic.

 
Jakiego klienta? Przecież jasno napisał, że to samochody firmowe...

 Nie jeżdzę oczywiście samochodami klientów tylko firmowymi zeby była jasność .

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sprawdzasz po detailingu? Czy ladnie kropelkuje? Nie kumam zwiazku miedzy detailingiem a jazda samochodem klienta. Co innego mechanika, wtedy to i owszem, nalezy sprawdzic.

 

Kolego weź czytaj ze zrozumieniem wtedy nie będziesz pisał bezsensownych postów ok. Jeszcze raz napiszę jeżdzę AUTAMI FIRMOWYMI może teraz dotrze i wróć do mojego poprzedniego postu i przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz.

 

Robisz mega robotę, ale stronę www masz do bani.. jakbyś ją na przerwie na lunch napisał w html. no i z UK do PL? que?

 

Stronke zrobiłem sam od A do Z i w zupełności mi wystarczy i kosztuje mnie śmieszne pieniądzę za utrzymanie jej i serwera sorki nie będę płacił za zrobienie stronki 2,5 tysia komuś a tak nawiasem mówiąc widziałem bardzo dużo stron (między innymi o autodetailing-u ale nie tylko) zrobionych 100 razy gorzej niż moja :).

 

A czemu cię tak dziwi że z UK do PL? Szczerze to gdyby nie pieniądze w UK w życiu bym z polski nie wyjechał ale po 10 latach wracam.

 

 

 

19403f369831.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niech Ci bedzie, ale wrzucasz foty aut klientow mowiac, ze nimi jezdzisz a potem mowisz, ze to firmowe.

 

Kolego ale skąd ty kurde wiesz że to są auta klientów ?! co ty wróżka jesteś. ANI JEDNO AUTO, które wrzuciłem nie jest autem klienta wszystkie są autami firmowymi autka klientów mam na swojej stronce i nimi nie jeżdżę bo mam zasady a po drugie w UK nie możesz jeżdzić czyimś autem bo ubezpieczenie jest tylko na kierowcę (jeśli chcesz jechać musisz wykupić ubezpieczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki po co sie tak spinasz? Ciezko mi sobie wyobrazic zeby firma detailingowa miala tyle takich democarow, chyba ze zajmujecie sie wypozyczaniem supercarow... i w uk nie trzeba miec ubezpieczenia na dane auto, jesli jest ono ubezpieczone i Ty masz ubezpieczenie na swoje z adnotacja ze mozesz jezdzic innymi... ale po 10latach to juz pewno wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luki po co sie tak spinasz? Ciezko mi sobie wyobrazic zeby firma detailingowa miala tyle takich democarow, chyba ze zajmujecie sie wypozyczaniem supercarow... i w uk nie trzeba miec ubezpieczenia na dane auto, jesli jest ono ubezpieczone i Ty masz ubezpieczenie na swoje z adnotacja ze mozesz jezdzic innymi... ale po 10latach to juz pewno wiesz

 

Nie spinam się poprostu nie lubię jak ktoś pisze bzdury nie wiedząc o mnie nic. A kto powiedział że to firma detailingowa :). Jak nie trzeba mieć ubezpieczenia na dane auto jak trzeba niektóre firmy mają coś takiego że możesz niby jeździć wszystkimi słyszałem że nie do końca legalnie to jest no ale czymś muszą przyciągnąć klientów. Ubezpieczając auto jest ono ubezpieczone tylko i wyłącznie na jedną osobę (no chyba że tak jak ja mam ubezpieczenie firmowe na wszystkie auta którymi się poruszam to inna sprawa) jeśli chcesz żeby np partnerka mogła jeździć to zgłaszasz ja do ubezpieczalni oczywiście opłata wzrasta za kolejnego użytkownika w Polsce jest ubezpieczenie takie że każdy może na twoim jeździć ale już słuchy chodzą że chcą zrobi√ to samo co tu w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz wprost nazwę firmy, inaczej nie ustaną domysły. Mnie trudno wyobrazić sobie firmę ze stajnią służbowych 300 i więcej konnych AMG. No chyba, że masz robotę głównego inżyniera mechanika w związku zawodowym szejków :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuję w największej/najlepszej agencji nieruchomości w Londynie (teraz to już chyba także w Angli), która nazywa się FOXTONS gdzie mamy ponad 1200 samochodów :) i mamy naprawdę fajne autka podobne były jak robiłem dla poprzedniej firmy Turbocentre (tylko autodetailing i tuning) tam też fajnymi wózkami jeździłem. Oprócz tego mam swoją firmę autodetailing-ową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...