Skocz do zawartości

Impreza bug różnice


ursusraketa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No zacząłem dmuchać w rurę i się rozdęła tu i tam :D A tak na serio to kiedyś czyli w zeszłym roku poniosła mnie fantazja i wcisnąłem subi między tira a barierkę na obwodnicy. Szkody byłe małe(wgniecenia błotników i drzwi, lusterko) ale wymyśliłem że naprawa będzie na "szeroko"  więc srebrny piękny WRX Prodrive został głównym dawcą organów do przeszczepu. Właśnie stąd wiem co jest takie same a czym się różnią.


da się zainstalować  wahacze z sedana, zmieniając  poza tym błotniki, nadkola  zderzak.

Wchodzą jak do siebie ale musisz wymienić półosie bo są krótsze i powiem szczerze ja ich nie wymieniałem bo mam fele OZ ET 35 i wchodzą idealnie a w sedanie to raczej słabo bo wystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód to chyba bez problemu ale tył to musiała być rzeźba, jak spasowały  się błotniki z tylu z lampami i w ogóle ?

Załóż jakiś temat i opisz trochę go.

Dla mnie bomba czemu w serii tak nie było.

Edytowane przez ursusraketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam foty całego procesu produkcyjnego.  :D Tył faktycznie jest ciężki w dopracowaniu ale mam bardzo zdolnego blachotłuka. Ja chciałem założyć lampy tył od sedana ale niestety błotnik w sedanie jest znacznie dłuższy i nie ma jak tego spasować + delikatna korekta tylnego zderzaka.

Nie mam uprawnień do zakładania tematów :P. Gdyby jednak był ktoś zainteresowany taką przeróbką to chętnie pomogę bo fajnie jest mieć auto inne niż wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie masz uprawnień? Nie możesz tylko założyć nowego tematu w dziale sprzedam.

To nawet nie wiedziałem. Gdzieś mi się rzuciło w oczy 100 postów i nie czytałem dalej.

Wojciechowski, musisz jechać do japonii pokazać im jak to się powinno robić. Szacun, wygląda bombowo, na żywo pewnie jeszcze lepiej.

Jak zrobisz temat o poprawie fabryki, to wklej tu link.

 Dzięki mnie tez się podoba i całkiem fajnie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...