Skocz do zawartości

Amorki do GD Sti '06


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze

 

Potrzebuje rady/ opinii czy amorki

 

Kayaba Ultra SR

 

Prawy tył - numer katalogowy 321004       
Lewy tył - numer katalogowy 321005        
Prawy przod- numer katalogowy 321002    
Lewy przod - numer katalogowy 321003    

 

będę w stanie zamontować do Sti '06 (5x114.3)

 

Plus czy ten zestaw sprężyn Eibach ProKit o numerze katalogowym: E10-77-002-06-22 podejdzie na te amorki (o ile pasują)??!!

 

P.S. Może ktoś z was ma numery katalogowe oryginałów jakie są montowane w ASO??!! I by się podzielił taką informacja. (zarówno amorki jak i sprężyny mnie interesują)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Kayaby, ale załóż seryjne sprężyny... zwłaszcza, że chcesz koła 18"... no chyba, że będziesz jeździł tylko po DE ;)

Na seryjnych sprężynach felgi 18" wyglądają jak wóz drabiniasty. Jest jakieś 2-3cm za wysoko czyli tyle, ile daje Eibach Pro Kit :). Przerabiałem temat u siebie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ....oem to kayaby,oczywiście ultra sr na przód nie jest dostepne do 5x114,tylko na tył...a stukanie tyłu też można opanować

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to jest też kwestia czysto indywidualna......

Ja wole lepsze/droższe które nie będą stukały po 10 k km a poźniej co każdy 1 k km niż "irytować" się podczas jazdy.

Jak zrobisz wydech 3" i końcowy Invidia czy Blitza, to stukanie tyłu nie będzie przeszkadzać :biglol:

@ Matsil zaczynasz być moim "imprezowym" guru :D

 

A tak na poważnie to pewna firma z południa kraju odpowiedziała dokładnie tak  .....

 

 

"Tył Ultra SR + przód OEM (cholernie drogie) + OEM sprężyny"

Może dlatego, że moja impreza kilkukrotnie u nich gościła i też korzystam z ich rad dość często ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psikając to nawet na mniej....a czy czasem oem nie jest nawet droższy od ultra sr?

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, aby nie zakładać nowego tematu szybkie pytanie:

wrx 02,80% jazdy miasto + trasa, 20% ( być może sie to zmieni ) pojeżdzawka typu Kielce, Bednary i teraz co kupić - ultra sr czy agx ?

 

Doradzcie ,bo sie zamotałem w wyborze.

Wiem że ultra sr to taka seria,komfort itp. ale jesli już wymieniać to może coś z + , na zaś ?

Jak Wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, aby nie zakładać nowego tematu szybkie pytanie:

wrx 02,80% jazdy miasto + trasa, 20% ( być może sie to zmieni ) pojeżdzawka typu Kielce, Bednary i teraz co kupić - ultra sr czy agx ?

 

Doradzcie ,bo sie zamotałem w wyborze.

Wiem że ultra sr to taka seria,komfort itp. ale jesli już wymieniać to może coś z + , na zaś ?

Jak Wy to widzicie?

Moim zdaniem AGX jest bardzo fajnym pomysłem ale mam doświadczenia po Hondzie. Jak już się pobawisz tym raz, czy dwa to potem się nie chce przestawiać i jeździ jak jest. IMHO Ultra SR nie posiada tej regulacji ale jak zamontujesz wersję przeznaczoną do STI (na grubszej ladze) to będziesz miał bardzo dobry zawias i całkiem trwały.

 

A jeszcze do tego sprężyny z STI i jest elegancko :)

Edytowane przez pablosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic ja Ci od razu powiem jak ta zabawa w pojeżdżawki się skończy.

1. Teraz delikatne mody żeby się trochę lepiej prowadził na pojeżdżawkach od czasu do czasu

2. Pojeżdżawki odwiedzasz co raz częściej i mody idą dalej

3. Dołączasz do Pegiego i do mnie, wstawiasz klatkę itd itp. Kupujesz drugi samochód jako daily ;)

 

Podsumowując: oszczędź sobie czas i pieniądze, przejdź od razu do punktu 3 ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...