Skocz do zawartości

Czarny langur


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam GoPro Hero+ i zdecydowanie lepiej daje radę niż tel 

 

 

9 godzin temu, Krzychu91 napisał:

No to masz wybaczone ;) Prezentuję się ładnie ;)

 

@Oktan robił :)

 

--------------------

Na lepsze nagranie trzeba poczekać. Jak coś to tu z telefonu:

 

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor z forestera xt 2.0. Później jego dostosowanie do belki w wolnossaku i wstawienie katalizatora u tłumikarza. Dalej poszła rura stalowa z tłumikiem środkowym, który już miałem, a końcowy magnaflow. Wszystko wyszło jakieś 1800.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie to teraz gada :D przypadkowi ludzie nie zadają irytujących pytania ile auto ma km? :P Fajnie że są takie wątki pokazujące pasję do motoryzacji i mody niekoniecznie kosztujące fortunę a dające frajdę właścicielowi :) podoba mi się Twoje podejście i z przyjemnością przeczytałem ten wątek! oby tak dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 22:28, lkurach napisał:

Ale fajnie to teraz gada :D przypadkowi ludzie nie zadają irytujących pytania ile auto ma km? :P Fajnie że są takie wątki pokazujące pasję do motoryzacji i mody niekoniecznie kosztujące fortunę a dające frajdę właścicielowi :) podoba mi się Twoje podejście i z przyjemnością przeczytałem ten wątek! oby tak dalej ;) 

 

Gada tak fajnie, że cieszę się autem na nowo, serio. Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej :D

Frajdy mam co nie miara, w subaru sam sobie mody wymyślam, kolejne w drodze ;) Chociaż poprzednio miałem Focusa i tam też trochę grzebałem. Generalnie, o wszystkie auta dbam - taki ze mnie typ automaniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rosaskc napisał:

Gada tak fajnie, że cieszę się autem na nowo, serio. Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej

fajnie że dołożyłem się swoją pracą do projektu ;)

6 minut temu, rosaskc napisał:

Generalnie, o wszystkie auta dbam - taki ze mnie typ automaniaka

potwierdzam, srebrna poza pogniecionym lekko przodem :P utrzymana jak przystało na porządne stare Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W środę jadąc autostradą usłyszałem jak kamyczek uderzył mi w szybę. Po zmroku nie znalazłem uszkodzenia, ale w czwartek zobaczyłem pajączka. Z marszu pojechałem do szybo-speców, którzy wypełnili ubytek tak ładnie, że nic nie widać.

 

IMAG3166_2.thumb.jpg.fa7639203fdc0852843282d9c1a3a905.jpg

 

A dzisiaj badanie techniczne. Orzeczenie: pacjent zdrowy ;)

 

IMAG3167_1.thumb.jpg.39c3cc6b406e6fe1c2ff2269f1ec1edd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
31 minut temu, koziolek napisał:

Masz jakiś link do tej akcji serwisowej?
Jaki jest koszt tego softu?

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin8.php?action=result

Możesz sprawdzić też inne archiwalne akcje zmieniając cyfrę w linku. Okazało się, że mogę zapisać się na drugą - przewody hamulcowe.

 

Co do softu to albo się wgra albo się nie wgra, nie wiadomo. A jeśli się uda to 150 PLN do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin8.php?action=result
Możesz sprawdzić też inne archiwalne akcje zmieniając cyfrę w linku. Okazało się, że mogę zapisać się na drugą - przewody hamulcowe.
 
Co do softu to albo się wgra albo się nie wgra, nie wiadomo. A jeśli się uda to 150 PLN do zapłaty.
Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rosaskc napisał:

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin8.php?action=result

Możesz sprawdzić też inne archiwalne akcje zmieniając cyfrę w linku. Okazało się, że mogę zapisać się na drugą - przewody hamulcowe.

 

Co do softu to albo się wgra albo się nie wgra, nie wiadomo. A jeśli się uda to 150 PLN do zapłaty.

 

150zł brutto tak? Za aktualizację softu silnika?

 

Dopytuję, bo wydawało mi się, że to kosztuje 400zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Gamsiu napisał:

 

150zł brutto tak? Za aktualizację softu silnika?

 

Dopytuję, bo wydawało mi się, że to kosztuje 400zł :)

 

Brutto. Zależy pewnie w jakim kontekście pytałeś. Dzwoniłem najpierw do Poznania, jak mi polecił @Jumpman, zapytać o odmulenie, to powiedzieli, że będzie nowy soft, czyszczenie przepustnicy i coś tam jeszcze. U Kopra pytałem tylko o soft, bo przepustnicę sam w tym roku czyściłem i powiedzieli 150. Zadzwoń tu, zadzwoń tam, cena i zakres usługi nie muszą być wszędzie takie same ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 12/15/2017 o 17:35, rosaskc napisał:

Co do softu to albo się wgra albo się nie wgra, nie wiadomo. A jeśli się uda to 150 PLN do zapłaty.

 

Auto odebrane. "Niestety" nic nie zapłaciłem... Soft nie podszedł, więc zaliczono jedynie dwie akcje serwisowe <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...