Skocz do zawartości

Zegarek nie działa :)


Sir Stanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem auto i dopiero po ponad 100km zauważyłem, że zegarek nie działa.

Czy jest to kwestia tylko hmmm właśnie czego? Wyświetlacza? Żarówki?

Jakieś podpowiedzi mile widziane :) No i raczej sam powinienem sobie z tym poradzić, prawda? :)

Mój forester jak napisane w profilu po lewej ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa z naprawą, zajmuje ok. 10 minut z czego większość to szukanie narzędzi :). Na jednym z elementów tak jak napisano wyżej powstaje zimny lut (pęknięcie) - trzeba to jakąś małą lutownicą poprawić.

 

Uważaj jak będziesz demontował zegarek z podsufitki - guziczki nie są niczym przymocowane i łatwo je zgubić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli działa zegarek ale nie podswietlenie. To co moze byc nie tak? Pacjent to Forek SG

jeśli nie zeruje ci radia ani zegarka to nie jest bezpiecznik zapewne zwykła żarówka do wymiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja proponuje rozebrac i zobaczyc. Prawda z wypadajacymi guzikami-popieram rozbieranie w pozycji 'odwroconej'. U mnie kazdy guzik sklada sie z 2ch elementow.

Nie wiem jak w twojej bryce ale u mnie nie ma czegos takiego jak podswietlanie zegarka (Forek I) - wyswietlacz jest jak w starych kalkulatorach - swieca sie tylko cyfry. Wiec najlepiej chyba rozebrac i sprawdzic co masz w srodku - zarowka czy brak zarowki. W razie braku - slynny zimny lut i rezystor 510- u mnie jak u wielu innych zdzialal cuda- trzeba miec tylko lutownice z cienką końcówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...