Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, irektob napisał:

dziś dopiero wróciło z cynkowania,zazwyczaj to trwa 3-4 dni,ale mają taki nawał pracy że wyszło 1,5tyg.,jednocześnie przy aucie trwają prace tak aby nie tracić czasu więc przeskakuje się z tematu na temat,do lakiernika już pojechały nakładki progów,zderzaki...kończymy prace nad progami tak aby już spokojnie można było dźwigać samochód bez obawy że znowu się pogną...jak i sam silnik rozrząd,płyny oleje czy też regulacja zaworów...jutro jadą elementy do proszkowania

sti.jpg

sti1.jpg

sti2.jpg

:wub:

Mówiłem że cierpliwości ;)

Irek idzie jak burza, z braku czasu to musi to robić w innym wymiarze chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KASIAiMIŚ napisał:

Irek, ale bym chcial, zebys mi tak Lanosa zrobil. Robisz to moze "komercyjnie" tez? Pytam zupelnie powaznie, bo ja sie przymierzam do tego tematu, ale boje sie to oddac byle komu byle gdzie. Juz raz to przerabialem przy okazji poprzedniego GT, ktory troche wyprzedzil czasy.

Jest to jak najbardziej możliwe,ale najwcześniej w przyszłym roku:)ten rok jest już zapełniony,ja jeszcze pracuję zawodowo co zajmuje około 11 godz. dziennie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

Kupcie sobie Audi lub VW, tam w 40 letnich autach nie trzeba nic odnawiać i zabezpieczać, bo są trochę lepiej zabezpieczone niż te japońskie badziewia rdzewiejące po 5 latach :biglol:

Serio??

Bezwypadkowe, nie malowane a6 z 2007r:

20180703_162833.thumb.jpg.ec27ff44928320b406063ae9836ddea4.jpg

 

20180703_162840.thumb.jpg.44a31be8da3e2eea7ac55880cccb7f43.jpg20180703_162927.thumb.jpg.f61dc85149b6e93b7d18d91a59eb973f.jpg

 

A co pod tymi listewkami :ph34r::biglol:

Pewnie z niej Mi na subarke przeskoczyło dziadostwo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

Kupcie sobie Audi lub VW, tam w 40 letnich autach nie trzeba nic odnawiać i zabezpieczać, bo są trochę lepiej zabezpieczone niż te japońskie badziewia rdzewiejące po 5 latach :biglol:

:thumbup:tak zrobimy.....po 60, kiedy na sam widok na nas będzie nudą wiało

Edytowane przez irektob
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, irektob napisał:

:thumbup:tak zrobimy.....po 60, kiedy na sam widok na nas będzie nudą wiało

O to to, dobrze ze a6 mojej żony jest :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mateusz22 napisał:

Serio??

Bezwypadkowe, nie malowane a6 z 2007r:

Serio. Nie wiem co Ci tam pociekło na tym audi, ale to nie jest normalne. Natomiast widziałem w swoim STI 2011 tylne nadkola po zdjęciu plastików :facepalm:. Bezkolizyjny i utrzymany jak fabryka przykazała, dodatkowo garażowany. Podobnie mają hondy i mazdy. W Żony CR-V z 2009 po 4 latach rdzewiała klapa pod listwą...

I mimo, że trochę żartuję, to blacharsko Japońce mogą Niemcom buty czyścić...;)

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia miejsca zamieszkania, Norwegia..

Tutaj po 5-7 zimach każdy ale to każdy samochód zaczyna sie poddawać: audi, vw, fordy, ople, skody, alfy, toyoty, reno... nie ma.znaczenia wszystko zaczyna brać i trzeba poprawiać.. głupio mi trochę ale podszedł bym do sąsiada i zdj zrobił klapy w vw passacie b7 z 2012r, tam się dzieje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mateusz22 napisał:

To jest kwestia miejsca zamieszkania, Norwegia..

Tutaj po 5-7 zimach każdy ale to każdy samochód zaczyna sie poddawać: audi, vw, fordy, ople, skody, alfy, toyoty, reno... nie ma.znaczenia wszystko zaczyna brać i trzeba poprawiać.. głupio mi trochę ale podszedł bym do sąsiada i zdj zrobił klapy w vw passacie b7 z 2012r, tam się dzieje :biglol:

To takie Subaru to musi znikać w oczach :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:

 

I mimo, że trochę żartuję, to blacharsko Japońce mogą Niemcom buty czyścić...;)

Zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jakbym wiedział że będziesz to tu wstawiał to bym ładniejsze fotki pyknął a nie takie z ferwolu walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie najlepsze, widać poświęcenie i ferwor walki, o to chodzi ;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, irektob napisał:

Mateusz jakbym wiedział że będziesz to tu wstawiał to bym ładniejsze fotki pyknął a nie takie z ferwolu walki

Irek czym malowałeś elementy podwozia? zwykły lakier czy jakiś epoksydowy/mocniejszy/wytrzymalszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko było w ocynku i poszło do malowanie proszkowego tylko elementy które są widoczne za zdjęciach są pomalowane epoksydem i lakierem akrylowym,ale to że względu na czas....chyba że chodzi Ci o samo podwozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, irektob napisał:

Generalnie wszystko było w ocynku i poszło do malowanie proszkowego tylko elementy które są widoczne za zdjęciach są pomalowane epoksydem i lakierem akrylowym,ale to że względu na czas....chyba że chodzi Ci o samo podwozie?

o te elementy ze zdjęcia. Dzięki za info :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodkości :D

IMG-4b5362d019520bd71e9b6852573ef18e-V.thumb.jpg.2e3ea1dc33766b2266ed35908ab1386f.jpg

 

IMG-c06f60c8e87756e8844f46b103e69312-V.thumb.jpg.13fe8ab261de07aa96a761b5cc693f6c.jpg

 

 

 

 

 

 

Czekamy na odpakowanie :rolleyes:

IMG-82b2d370c9dba3b315978baf14d47201-V.thumb.jpg.d23cdc93a6f654915717f3635c7c3211.jpg

 

Dekieleczki na ładnie będą, nowe uszczeleczki i do tego regulacja zaworkow będzie wykonana.

IMG-6e0c8bd58b329ec152dc3058b5a900d3-V.thumb.jpg.b2e3da63a0d1339af1086ac0fd61afda.jpg

 

IMG-ffb6b43eaef5616c64e27735268afcfd-V.thumb.jpg.a648a17b60a3c41201225cfd9af31933.jpg

 

Stary rozrząd na gatesie był, nowy będzie na standardowym mitsuboshi bo prawie 4 razy tańszy, a ja zwykły pracownik jestem a nie prezes :biglol:

 

IMG-2208020e1e54e19fd2bf837a39b51ee7-V.thumb.jpg.3af44b43edb199dd89336f1db08015ee.jpg

 

Miałem mieć wolne dziś w robocie... ale patrząc na rozmach prac i zakres trza było jednak oczy otworzyć z rana i służbowke przegonic w sobotę ze żwirem :superhero:

Edytowane przez Mateusz22
  • Super! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu tacho gorące już, do 13 i weekend bo jak mnie trzasna i spr to prace wstrzymać będzie trzeba przy subarce <_<

Se odpoczniesz :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje termin w przyszłym roku !

 Obiecuję, że będę mniej marudnym klientem ;)

(... za każdym razem bede to powtarzał jak tu będę zaglądał :P)

 Ziomek Ty bedziesz tym jeździł, czy tylko leżał pod nim i napisy na zawiasie i podłodze czytał ?

... i trzymał w garażu pod kocem jak jakiś fanatyk ? :P:biglol:

 Pięknie to wygląda :thumbup:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...