Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2016 - walczymy po raz 3? :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie w dziale kupię/sprzedam są wrzucone wszystkie miesiące. Zamówienia zbieram do jutrzejszego wieczora :)


Wszyscy zainteresowani dostali wiadomości na PW za danymi do przelewu. Chciałbym jeszcze raz zaznaczyć - dane do wysyłki będę zbierał dopiero jak ruszymy z drukiem, więc nie piszcie mi nic teraz, bo i tak się pogubię i będę pisał do wszystkich w odpowiednim czasie  :)

Jeszcze co do "nadwyżek" na schronisko - jeżeli ktoś nie może, nie chce lub z innego powodu nie przeleje nic więcej - zrozumie to w 100%! To jest akcja tylko dla chętnych!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia były składane tutaj:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/84482-s-kalendarze-forumowe-2016/page-3

 

Lista już zamknięta, ale może jak napiszesz bezpośrednio do Jachu93 to jeszcze się załapiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu, a moze na 2016 nalezaloby zaczac zbierac zdjecia przez caly rok, a nie na miesiac przed drukiem?

Wowczas na pewno byloby w czym wybierac.

 

Mam niestety takie samo zdanie jak Ayo, duzo zdjec jest niestety bez pomyslu.

 

Edit

To zdjecie Ayo jest perfekt:

http://www.images78.fotosik.pl/44/d20923d8dd545cfc.jpg

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu, a moze na 2016 nalezaloby zaczac zbierac zdjecia przez caly rok, a nie na miesiac przed drukiem?

Wowczas na pewno byloby w czym wybierac.

 

Mam niestety takie samo zdanie jak Ayo, duzo zdjec jest niestety bez pomyslu.

 

Edit

To zdjecie Ayo jest perfekt:

http://www.images78.fotosik.pl/44/d20923d8dd545cfc.jpg

Ja też się pod tym podpisuję. Zbieraj foty cały rok, a powiedzmy w październiku playoff'y :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, będę miał fajne foty na następny kalendarz:)

 

Ostatnio w naszej Restauracji  Gitar lakierowaliśmy basówkę w kolorze 555 Rally  Blue Pearl - dokładnie ten sam kolor w jakim jest mój GT'k więc fajnie będzie zrobić jakąś sesję:))

 

lRydjrY.jpg

 

6gLZHyo.jpg

 

Ale to dopiero  jak GTk wróci od mechanika:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jachu, a moze na 2016 nalezaloby zaczac zbierac zdjecia przez caly rok, a nie na miesiac przed drukiem? Wowczas na pewno byloby w czym wybierac.

w obecnej formule za wiele sie nie zdziala,

moim skromnym zdaniem z tego co pokazal Jachu, nie ma 12 dobrych zdjec, zeby zrobic kalendarz nawet z jedna fotka na kazdy m-c!

na forum jest sporo super fotek w roznych relacjach, kwestia tylko wylapywac je pod katem kalendarza i forwardowac dalej,

przydalby sie jeszcze grafik ze zmyslem estetycznym i naprawde mozna zrobic kalendarz ktorego i Dyrekcja nie powstydzi sie powiesic w biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale 12 miesiecy, to nie 1 miesiac. Przegladajac forum mozna natrafic na mega zdjecia (np. Twojej Ayo Imprezy) skontaktowac sie z wlascicielem i dogadac szczegoly. Wiadomo, ze w miesiac nie zbierze sie 2 tuzinow bardzo fajnych zdjec.

Grafik Jacha widac ma "swoj styl" i zapewne w takim lub podobnym bedzie tworzyl kolejne prace. Jednym sie to podobo, innym mniej. Ja niestety zaliczam sie do tej 2giej grupy. De gustibus non est disputandum.

EDIT:

I absolutnie nie chce wyjsc na malkontenta. Generalnie ogromny szacunek dla Jacha :bowdown:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac forum mozna natrafic na mega zdjecia (np. Twojej Ayo Imprezy) skontaktowac sie z wlascicielem i dogadac szczegoly. Wiadomo, ze w miesiac nie zbierze sie 2 tuzinow bardzo fajnych zdjec.

dokladnie o tym mowie, zdjec jest mnostwo, z samych zdjec Prema mozna zrobic profi kalendarz.

trzeba przegladac forum i wylapywac rodzynki, bo z akcji pt "wy mi przyslijcie, a ja skleje i drukne" nigdy nic dobrego nie wyjdzie.

 

 

I absolutnie nie chce wyjsc na malkontenta.

ja tam od 3 lat wychodze :P

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przegladajac forum mozna natrafic na mega zdjecia (np. Twojej Ayo Imprezy) skontaktowac sie z wlascicielem i dogadac szczegoly. Wiadomo, ze w miesiac nie zbierze sie 2 tuzinow bardzo fajnych zdjec.

dokladnie o tym mowie, zdjec jest mnostwo, z samych zdjec Prema mozna zrobic profi kalendarz.

trzeba przegladac forum i wylapywac rodzynki, bo z akcji pt "wy mi przyslijcie, a ja skleje i drukne" nigdy nic dobrego nie wyjdzie.

 

Ale ja nie zamierzam szukać i prosić się o fotki. To ma być Wasz kalendarz i to Wy sami macie mi podsyłać zdjęcia. Skoro np. Premo, albo ktoś inny nie wysłał mi swoich cudownych prac, to oznacza że: a. kalendarz go buja i ma na niego wylane, b. nie chce aby jego auto było w kalendarzu c. nie ma praw autorskich do zdjęć, a autor nie wyraża zgody. 

 

Każdy ma równe szanse, część zdjęć wybieram ja, część brać forumowa (w tym roku głosowało 100 osó B). To nie ma być kalendarz SIP'u, tylko forum. Zresztą i tak uważam, że w tym roku jakość zdjęć jest dużo lepsza niż ostatnio i duuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepsza od tych sprzed 2 lat.

Edytowane przez Jachu93
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu nie mam wyjebane, ale wyszedłem z założenia, że zdjęć mojego auta jest tyle, że już pewnie nikt nie ma ochoty go oglądać ;)

Pewnie jest dużo fajnych aut forumowiczów, które nie są tak popularne, a tu mają szanse trafić do druku, pokazać się i cieszyć oko właściciela. To Forum to nie tylko moje auto, Bębna, nie musimy się wszędzie wpychać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu nie mam wyjebane, ale wyszedłem z założenia, że zdjęć mojego auta jest tyle, że już pewnie nikt nie ma ochoty go oglądać ;)

Pewnie jest dużo fajnych aut forumowiczów, które nie są tak popularne, a tu mają szanse trafić do druku, pokazać się i cieszyć oko właściciela. To Forum to nie tylko moje auto, Bębna, nie musimy się wszędzie wpychać ;)

 

Przepraszam, że wywołałem Cię do tablicy, ale ktoś wcześniej już o Tobie pisał. Dlatego wziąłem Cię jako przykład :) Ale równie dobrze to mógłby być XYZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nalezaloby zbierac zdjecia co 2 lub 3 miesiace i na koniec kazdego okresu zrobic glosowanie na najlepsze foty (wtedy beda zdjecia z wiosny, lata, jesieni i zimy).

 

Moze SIP moglby zasponsorowac jakies drobny nagrody dla zwyciezcow? Taka motywacja nie bylaby zla ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...