Skocz do zawartości

Outback czy Forester


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ciekawe że nikt nie wspomniał o problemie z tłumikiem drgań a niby wszyscy jeździli z haldexem

 

Brak danych. Mój był II generacji i nie było z nim problemów absolutnie. Jedyny problem jaki napotkałem, to niewiedza ASO czy wymienia się tylko olej, czy olej z filtrem po 60k km.  Poza tym działał bardzo w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie serwis podczas wymiany wiskozy w OBK D zameldował, że zarąbanie tego urządzenia następuje po kilku chwilach kręcenia bączków na śniegu

To jakaś bzdura. Przez 6 lat, każdej zimy jak tylko warunki na to pozwalały, kręciłem bączki moim poprzednim OBK SBD '08 zdecydowanie dłużej niż kilka chwil i wiskoza na tym nie ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym k..wa to jest Outback a nie STI!!! Auto, które na całym świecie j służy do wożenia dzieci do szkoły a nie sportowy zaiwaniacz. Tylko w Demoludach chyba hasło subaru kojarzy się ze sportem. W Stanach Subaru kojarzy się z pieluchami, wózkami, fotelikami i niezawodnością  :D

 

Rozbawiło mnie to porównanie, bo przypomniałem sobie, jakie było moje zdziwienie, gdy w napięciu oczekiwałem w 2008 roku na zamówionego Outbacka, a podczas rodzinnego wyjazdu do Kanady zobaczyłem jak wygląda tam przeciętny klient Subaru.

I nie był to młody, aktywny mężczyzna z zacięciem do jazdy sportowej...

Natomiast w Polsce akurat SIP robi wiele, aby  otoczkę aktywności wokół Subaru podtrzymywać, Plejady są tego najlepszym przykładem.

Ważne co się ma w głowie, Subaru daje fan, to sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyny problem jaki napotkałem, to niewiedza ASO czy wymienia się tylko olej, czy olej z filtrem po 60k km.
   Nie wiedzą, bo w dużej części egzemplarzy filtr fizycznie jest, a w specyfikacji producenta i etce ... nie ma. Nie jedna awantura na forach już z tego była, z banami włącznie ;):biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by kto nie gadał na temat OBK i jego sprofanowanego napędu - za chwilę wsiadam do mojej Tungstenowej Szczały celem odbycia 370km podróży w rodzinne strony. Ja sam jeden i mój dotarty Subarak. To będzie czysta przyjemność  :D

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym k..wa to jest Outback a nie STI!!! Auto, które na całym świecie j służy do wożenia dzieci do szkoły a nie sportowy zaiwaniacz. Tylko w Demoludach chyba hasło subaru kojarzy się ze sportem. W Stanach Subaru kojarzy się z pieluchami, wózkami, fotelikami i niezawodnością :D

Rozbawiło mnie to porównanie, bo przypomniałem sobie, jakie było moje zdziwienie, gdy w napięciu oczekiwałem w 2008 roku na zamówionego Outbacka, a podczas rodzinnego wyjazdu do Kanady zobaczyłem jak wygląda tam przeciętny klient Subaru.

I nie był to młody, aktywny mężczyzna z zacięciem do jazdy sportowej...

Natomiast w Polsce akurat SIP robi wiele, aby otoczkę aktywności wokół Subaru podtrzymywać, Plejady są tego najlepszym przykładem.

Ważne co się ma w głowie, Subaru daje fan, to sprawdzone.

Jakiś czas temu dowiedziałem się od swoich współpracowników że Stanów, że Subaru to ulubione auto lesbijek w Stanach. Zwłaszcza OBK i Forek, i że ile razy nie widzą Subaru, to zawsze jadą nim lesbijki :)

 

Zupełnie inny obraz marki niż u nas, co chwilę jak sobie przypomną, że mam Subaru, to się śmieją :)

Edytowane przez msi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakiś czas temu dowiedziałem się od swoich współpracowników że Stanów, że Subaru to ulubione auto lesbijek w Stanach. Zwłaszcza OBK i Forek i że ile razy nie widzą Subaru to zawsze jadą nim lesbijki :)

 

Zupełnie inny obraz marki niż u nas, co chwilę jak sobie przypomną że mam Subaru to się śmieją :)

 

 

Ciekawe po czym poznają, że to lesbijki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...