Skocz do zawartości

Outback czy Forester


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorzej jest jak jakiś patafian chce ja otworzyć jak tradycyjna i szarpie. Wtedy ona sie zatrzymuje po 4 milimetrach i ani w prawo ani w lewo. Trwa w tym położeniu akurat tyle czasu ile potrzebuje na to, zeby patafiana opieprzyć, ze nie swoją furę łapami maca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W forku jak się za klapę pociągnie, to się otwiera normalnie, ręcznie. Mechanizm nie stawia oporu. Podobnie z zamykaniem. Można trzasnąć i mechanizm tylko dociąga. Fakt że napęd jest wolny ale świetnie, że pozwala używać klapy tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawigacja dopiero po 2 aktualizacjach oprogramowania przestala szalec, ale zachwycony nia nie jestem.

Dziwnym by bylo, gdyby sprzedawali nowe samochody ze starym softem, ale skoro moga sprzedawac nowy samochod z mapa sprzed 2 lat, to chyba wszytskiego mozna sie spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W forku jak się za klapę pociągnie, to się otwiera normalnie, ręcznie. Mechanizm nie stawia oporu. Podobnie z zamykaniem. Można trzasnąć i mechanizm tylko dociąga. Fakt że napęd jest wolny ale świetnie, że pozwala używać klapy tradycyjnie.

Dokładnie tak. To duża zaleta względem konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ketivv, O Legacu i Levorgu 2.0 DIT już było pisane wiele razy.

 

Legacy wg. specyfikacji na kanadyjskiej stronie Subaru

 

"Subaru symmetrical full-time All-Wheel Drive system: Electronically controlled multi-plate transfer clutch"

 

http://www.subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=20091&Range=Legacy&ModelYear=2016&CarID=898

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...