Skocz do zawartości

Gdzie naprawiać irytujące duperele?


akarso

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam gdzie jechac z takimi drobiazgami typu krzywo zamocowana listwa boczna, etc. - czy to trzeba do ASO? Samemu to mi sie nie chce przy tym grzebac za bardzo, zreszta nie mam roznych drobiazgow, w stylu plastikowe spinki, zatrzaski, srubki... Jak pojade do pierwszego z brzegu warsztatu to po pierwsze powiedza zebym im nie zawracal glowy, a po drugie ze nie maja czesci.

 

Sa w ogole jakies warsztaty zajmujace sie taka "kosmetyka" auta? Gdzie Wy robicie takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam gdzie jechac z takimi drobiazgami typu krzywo zamocowana listwa boczna, etc. - czy to trzeba do ASO? Samemu to mi sie nie chce przy tym grzebac za bardzo, zreszta nie mam roznych drobiazgow, w stylu plastikowe spinki, zatrzaski, srubki... Jak pojade do pierwszego z brzegu warsztatu to po pierwsze powiedza zebym im nie zawracal glowy, a po drugie ze nie maja czesci.

 

Sa w ogole jakies warsztaty zajmujace sie taka "kosmetyka" auta? Gdzie Wy robicie takie rzeczy?

 

nie robicie :mrgreen: ja ciagle mam jeszcze slady od opon po slomce sprzed wakacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są wkręty do płyt gipsowych

 

 

To raczej do GRAFA :wink:

 

No a moj GTek doczekał sie sie dzisiaj pierwszego klasycznego " drutu" :wink:

 

Nieswiecila mi prawa lampa powodem była stale wysuwająca sie kostka pod naporem gumowej osłony wiec przywiązałem france sznurkiem i jest gites :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze są wkręty do płyt gipsowych

 

 

To raczej do GRAFA :wink:

 

No a moj GTek doczekał sie sie dzisiaj pierwszego klasycznego " drutu" :wink:

 

Nieswiecila mi prawa lampa powodem była stale wysuwająca sie kostka pod naporem gumowej osłony wiec przywiązałem france sznurkiem i jest gites :mrgreen:

 

Informuje wszystkich ze wkrety do plyt gipsowych nie dzialaja - probowalem nimi nadkola w SI 1.6 dokrecic i sie nie dalo. U mnie szykuje sie chyba Poxylinowy drut - nie wiem jak wzmonic zeberka w kratkach znajdujace sie na w masce. Co ktos maca moje subaru to mi jakas peka i musze ja sklejac :evil: Moze ma ktos jakis pomysl jak rozwiazac ten problem (dotyczy tylko MY94-96)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...