Skocz do zawartości

Dziura w nadkolu My15 2.0xt


swierku

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że to nie jest żaden argument.

Chyba, że w instrukcji wyraźnie zaznaczyli że samochód nie jest przystosowany do prędkości większych niż 140km/h :D

 

Edit:

Lisek pisał, że tarcie występuje także przy maksymalnym skręcie kół, a ta sytuacja zdarza się już myślę całkiem często :D

Edytowane przez grzse124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowali ten model na całym świecie nawet na nurburgring i makinen tym śmigał, jakieś komory do minus ileś tam, imitacja deszczu, wiatru, srele morele czysty marketing porostu i wykładka, japońskie łapki poległy na nadkolu. ciekawe czy sti też testują tylko do 180. to jakiś absurd. wpadki się zdarzają  i nie ma problemu ale wiedząc o usterce i wpierdzielać nadkole które trze już permanentnie to wstyd. Panowie z ASO kaman!!!! opisałbym jeszcze jeden z serwisów z warsiawki co wykonał podczas przeglądu okresowego przy tej okazji ale się powstrzymam bo to nie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem iść właśnie ale czytam że dają gówno więc teraz nie wiem chyba sam zrobię  bo zdecydowanie częściej skręcam koła w prawo niż zapodaje 200. więc nie dość że mi coś popierduje w podszybiu koło kratki wentylacyjnej to za każdym razem będę się wkur... że mi coś trze .... :(

Edytowane przez RTQLAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę do Japonii z tym nadkolem może mi się przynajmniej ukłonią :) na poważnie to jadę do Wrocka i zobaczę co zrobią, będzie tarło będę jeździł do skutku. bo samemu to mi się już nie chce po ostatnim serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sumie to nasze pojazdy są homologowane do jakieś prędkości więc SIP może was łatwo zmyć , co innego u niemiaszków 
 

Zapomniałeś, że przy pełnym skręcie kół w prawo, kolo także trze o nadkole, więc chyba nie jest tak różowo.....

Edytowane przez grzse124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Lisek pisał, że dostał w ramach gwarancji nowe nadkole

Wiadomo nie rozwiązuje to całej sprawy, ale zawsze coś.

Ja zapłaciłem i za nadkole i za montaż.

 

no i po co? pewnie u Kopera ... a ile to kosztuje swoją drogą?

Edytowane przez RTQLAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...