Skocz do zawartości

Różne ospojlerowanie GT`99! czy mozna to zmienic???


eden

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zauwazylem ze Gt wypuszczane byly w roznych wersjach zewnetrznych, chodzi mi tu o to ze zaraz pod linia drzwi sa czarne plastki, a raz sa to one w kolorze nadwozia (czy tez wtedy sa plastiki? czy wtedy to juz jest z tego samego materialu co karoseria?)

Czy pozniej mozna przerobic te czarne plastiki na taka wersja z jednolitym kolorem co kolor auta, czy po prostu nie darady tego zmienic jak zrobila fabryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zauwazylem ze Gt wypuszczane byly w roznych wersjach zewnetrznych, chodzi mi tu o to ze zaraz pod linia drzwi sa czarne plastki, a raz sa to one w kolorze nadwozia (czy tez wtedy sa plastiki? czy wtedy to juz jest z tego samego materialu co karoseria?)

Czy pozniej mozna przerobic te czarne plastiki na taka wersja z jednolitym kolorem co kolor auta, czy po prostu nie darady tego zmienic jak zrobila fabryka?

 

Z tego co ja wiem to Imprezy wychodzily z tylko z czarnymi progami, malunki to pomysly wlascicieli, jesli zle mowie to mnie naprostujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zauwazylem ze Gt wypuszczane byly w roznych wersjach zewnetrznych, chodzi mi tu o to ze zaraz pod linia drzwi sa czarne plastki, a raz sa to one w kolorze nadwozia (czy tez wtedy sa plastiki? czy wtedy to juz jest z tego samego materialu co karoseria?)

Czy pozniej mozna przerobic te czarne plastiki na taka wersja z jednolitym kolorem co kolor auta, czy po prostu nie darady tego zmienic jak zrobila fabryka?

 

w sumie tez mnie to zastanawia, Abt ma czarne, pumex1 tez.... ale spotyka sie egzemplarze z nakladkami w kolorze nadwozia :!: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kwestia lusterek. Widziałem GTki z malowanymi oraz z czarnymi. Ja w swoim GLu miałem klamki i lusterka w kolorze czarnym. Nie mogłem zdzierżyć więc pomalowałem. Cena 220zł za wszystko (4klamki+2lusterka) w ASO Forda. Pomalowane solidnie. Auto bezsprzecznie sympatyczniej wygląda.

 

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... 077dw6.jpg

http://img141.imageshack.us/my.php?imag ... 081my1.jpg

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były również oryginalnie malowane, np. http://republika.pl/stars25 Z tego co pamietam to progi w tym aucie tak wyszły z salonu

 

czyli dobrze przypuszczalem ze jak sa plastiki to sa czarne ale jak w kolorze nadwozie to oryg tak wychodzily i nie jest to plastik

Podobnie jest np w Audi sa wersje z czarnymi plastikami i np wersje Sline, gdzie dol tez jest z tego samego materialu co karoseria (duzo lepiej to wyglada ale i koszutje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu to było jako opcja dodatkowa?

Dokladnie widywalem 00 z czarnymi lusterkami i klamkami a bankowo malowane progi byly w opcji.Co do materialu pamietaj ze jest to subaru ktore wytartowalo w 93 a nie Audi wiec malowane progi sa tez plastikowe.Koszt takiego metalowego mijal by sie z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...